Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Na dotaz, zda jsem u paní doktorky registrovaný, radí, že se mám obrátit na místo svého bydliště, přitom praktickou doktorku z polikliniky Stamicova mám dodnes - protože jsem tam bydlel blízko na kolejích při studiu a praktická doktorka s tím problémy nemá - z paní oční doktorky empatie jenom stříká. Mám pocit, že už při snaze se k ní registrovat před pár lety byla podobně empatická - ať svoji práci nedělá, když ji to nebaví... toto není člověk na svém místě...

T
Ověřený profil

Paní doktorka se pacientům věnuje s pečlivostí a jemností sobě vlastní. Na oči jsem velmi citlivá a tam, kde je v sázce jejich zdraví, se s důvěrou obracím právě na paní doktorku. Cenou za její proefsionální službu bývá až několikahodinové čekání na řadu. Doporučuji přijít na ošetření do 9:30, později člověk riskuje, že se na něj nedostane. Vychází to cca 30min na jednoho pacienta.

N
Ověřený profil

Přes nepříjemnou a neochotnou sestru jsem se k paní doktorce ani nedostala. S teplotou a zánětem v oku mě sestra odmítla ošetřit s tím, že mám jít ke své obvodní očařce (přestože mám přechodné bydliště na Praze 6) a
se slovy: "Je ráno, máte to kousek." mě poslala přes celé město. Nedoporučuji.


A

Velmi pečlivá lékařka, neobjednává, musíte si počkat, ale myslím, že každý kdo ji zná, si rád počká na pečlivé vyšetření a podrobné vysvětlení jak vašeho problému, tak navržené léčby.


D
Ověřený profil

Pečlivá paní doktorka,chodím k ní už roky.Slabinou jsou dloué čekací doby!


Ověřený profil

Velmi zkušená a pečlivá paní doktorka, její projev je občas sice trochu svérázný, ale svou práci dělá dobře a aspoň má respekt (který si zaslouží).


Ověřený profil

Velmi pečlivá a šikovná očařka. Mohu jen doporučit!


L

Velmi příjemná a pečlivá lékařka,rozhodně nic nezanedbá a věnuje se pacientovi,chodím k ní několik let a jsem maximálně spokojena s jejím osobním i odborným přístupem.


M

Velmi dobrá oční lékařka, znalá a poctivá.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu