Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Na dotaz, zda jsem u paní doktorky registrovaný, radí, že se mám obrátit na místo svého bydliště, přitom praktickou doktorku z polikliniky Stamicova mám dodnes - protože jsem tam bydlel blízko na kolejích při studiu a praktická doktorka s tím problémy nemá - z paní oční doktorky empatie jenom stříká. Mám pocit, že už při snaze se k ní registrovat před pár lety byla podobně empatická - ať svoji práci nedělá, když ji to nebaví... toto není člověk na svém místě...

Paní doktorka se pacientům věnuje s pečlivostí a jemností sobě vlastní. Na oči jsem velmi citlivá a tam, kde je v sázce jejich zdraví, se s důvěrou obracím právě na paní doktorku. Cenou za její proefsionální službu bývá až několikahodinové čekání na řadu. Doporučuji přijít na ošetření do 9:30, později člověk riskuje, že se na něj nedostane. Vychází to cca 30min na jednoho pacienta.

Přes nepříjemnou a neochotnou sestru jsem se k paní doktorce ani nedostala. S teplotou a zánětem v oku mě sestra odmítla ošetřit s tím, že mám jít ke své obvodní očařce (přestože mám přechodné bydliště na Praze 6) a
se slovy: "Je ráno, máte to kousek." mě poslala přes celé město. Nedoporučuji.

Velmi pečlivá lékařka, neobjednává, musíte si počkat, ale myslím, že každý kdo ji zná, si rád počká na pečlivé vyšetření a podrobné vysvětlení jak vašeho problému, tak navržené léčby.

Pečlivá paní doktorka,chodím k ní už roky.Slabinou jsou dloué čekací doby!

Velmi zkušená a pečlivá paní doktorka, její projev je občas sice trochu svérázný, ale svou práci dělá dobře a aspoň má respekt (který si zaslouží).

Velmi pečlivá a šikovná očařka. Mohu jen doporučit!

Velmi příjemná a pečlivá lékařka,rozhodně nic nezanedbá a věnuje se pacientovi,chodím k ní několik let a jsem maximálně spokojena s jejím osobním i odborným přístupem.

Velmi dobrá oční lékařka, znalá a poctivá.