Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most (mapa)

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

2.5

Dobrý den, po dnešku jsem velmi zklamaná a měním očního lékaře. Byla jsem si vyzvednout kontaktní čočky na čtvrt roku, zaplatila za ně 950 Kč a doma jsem zjistila, že ačkoliv dneska je 11.2.2016, tak čočky mají dobu použitelnosti do dubna roku 2016, takže dva měsíce! Přitom ty minulé, co mám v očích jsou až do roku 2019. A obal je navíc přelepen z původního názvu Cloriti na Vidi Oxy. Takže někde ležely min. 3 roky...

K MUDr. Varcholové chodím 2 roky. Jsem velmi spokojená. Důkladně vyšetří, vše vysvětlí, žádné peníze navíc se neplatí. Jedná s pacientem jako s partnerem v nesnázích.
Občas se čeká déle, ale bere přednostně akutní pacienty, tak to jinak nejde.

S doktorkou Varcholovou jsem velmi spokojená, nejen že pečlivě provádí všechna vyšetření, ale také srozumitelně vysvětlí, co to znamená. Zvlášť hodnotím její přístup k pacienovi, kterého bere jako partnera, ne jako "případ".
Toto jsem psala v roce 2010, teď už paní doktorka na Černém Mostě neordinuje a se zástupem rozhodně spokojená nejsem. Budu hledat jinde

C

U paní doktorky jsem vždy narazila jen na jakýsi zástup, Nevím, co si o tom myslet, doufám jen, že zástup byl kvalifikovaný. Objednací doby bez výhrad, čekací rovněž. Kvůli tomu, že po mě chtějí pokaždé dvě stovky za vyšetření, které je ve všech ostatních očních ambulancích tzv. na pojišťovnu, už k ní chodit nebudu. Když není schopná se s pojišťovnami domluvit, aby jí hradili základní refrakční vyšetření, tak to půjdu kamkoliv jinam. jsem rovněž bývalý pacient.

Zástup za paní doktorku je velmi slabý. Nová "snad" oční lékařka neumí česky a ani sestra nejspíše není ze svého oboru. Dioptrie byly naměřeny špatně a dokonce i předpis na brýle a skla nebyl vystaven dobře. Doporučuji změnit očního lékaře.

A pokud zůstanete i nadále v péči doktorky, doporučuji nastudovat u své zdravotní pojišťovny nároky na příspěvky a zvážit placení standardního očního vyšetření na přístroji, které všude jinde je zcela zdarma.

F

Paní doktorka je úžasný doktor a zároveň úžasný člověk. Možná, že budete čekat v čekárně déle než se vám bude líbit, ale budete za to odměněni perfektním vyšetřením a neskutečně lidským přístupem. Dozvíte se vše, co potřebujete vědět, vše Vám vysvětlí, poradí.Takovýto přístup k pacientovi, často nervoznímu nebo vystrašenému, bych si představovala vždy a u každého lékaře. Proto možná i skluzy v objednací hodině. Ale myslím, že to stojí za to čekání. Lékař, který s Vámi nepromluví, jen Vás prohlíží, mlčí a pak Vám něco napíše - takoví lékaři mně nevyhovují. Docházím k této lékařce již několik let já i můj otec a mé dvě děti a doufám, že ji nebudu muset nikým nahradit a ráda budu čekat v čekárně až na mě přijde řada. Při poslední návštěvě mi pomohla nejen jako oční lékař a za to jsem jí nesmírně vděčná. Všímá si pacienta po všech stránkách. Moc jí za to děkuji a vřele ji všem doporučuji.

Nadávno jsem u paní doktorky strávil čekáním i přes objednání většinu dopoledne,abych zjistil,že má za sebe dlouhodobý zástup v podobě nedobře česky mluvící cizinky,asi Indky,která na mne vůbec nepůsobila tak,že své práci rozumí.
Odešel jsem značně roztrpčen s jednáním,vyšetřením i navrhovaným způsobem léčby.Pro příště měním lékaře.

S paní doktorkou jsem se ani nesetkala, protože i přes předchozí telefonickou domluvu mi sestra, po třičtvrtě hodině čekání, oznámila, že mě se zánětem v očích neošetří. No, a poté co jsem jela přes celou Prahu a našla zástup za svou lékařku jsem dostala antibiotika. Lékařku (respektive ordinaci) s přístupem jako je tento opravdu nemohu doporučit.

U

Paní doktorka je velmi hodná, příjemná a schopná specialistka. Je velmi zkušená a vždy vám vše s velkou vervou a důkladně vysvětlí, tak aby jste co možná nejlépe pochopili svůj problém s očima a jaký způsob je či není vhodný k nápravě. Mně poslala po zjištění šedého zákalu na operaci a dokonce mi vyjednala i operativní úpravu dioptrií hrazenou pojišťovnou, protože ví že nejsem finančně schopna toto si uhradit sama. Velice jí za to děkuji a vřele ji všem doporučuji.

2.5

Občas se čeká déle, ale bere přednostně akutní pacienty, tak to jinak nejde.

C

F