David Matura, gynekolog Ostrava

Gynekolog

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika

Umístění: Gynet AH s.r.o.,

Pan doktor velmi lidský úžasný přistup.! Škoda,že takových lékařů není víc! Gynet taky velká spokojenost velmi příjemné sestřičky. Doporučuji!!!

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika prenatální vyšetření

Pan doktor mě provázel od prvotrimestrálního screeningu po celé mé těhotenství, které nebylo zrovna ukázkové. I když "padlo" vždy sdělování nepříjemných zpráv na jeho hlavu, díky jeho přístupu a životnímu optimismu jsem se vždy cítila bezpečně a věděla jsem, že jsem v těch nejlepších rukou. I přes velkou vytíženost tamního pracoviště vždy našel termín a věnoval mi čas. Když jsme byla hospitalizovaná, tak se zajímal o můj stav. když byl přítomen u vizit vždy se se mnou domlouval, co dál, vysvětlil, co se se mnou děje a vždy mi nabídl několik scénářů, jak se bude mé těhotenství dále odvíjet. I přes komplikovanost těhotenství mi chtěl umožnit rodit přirozeně (na což nakonec sice nedošlo, protože dcera přišla na svět dřív než dřív), ale i za to, že mi tuto možnost dal jsem mu nesmírně vděčna. Dokonce si udělal čas a na dceru se byl podívat, když ležela později na neonatalogickém oddělení. Doufám, že se k panu doktorovi opět za pár let dostanu, ale tentokrát jen na 1 screening :) S úctou a přáním všeho nejlepšího Helga Benčová

Umístění: jiné místo

My husband and I have been for 1st and 2nd trimester screening and Dr Matura performed the ultrasound checks. I can't say enough how just great he is: he is welcoming and smiling the whole time, reassuring both me and my husband all was great and really participating in the visit with his wonderful and professional attitude. He explained everything clearly and despite saying his English is limited, he was actually explaining everything in Engish to me in a very clear and precise manner. I do not know if at all possible, but I really wish he was the one in the room when I deliver: there is just something about his smile that makes you feel comfortable and calm. By all means recommended. - Maria

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika

Pan doktor byl už u ultrazvuku příjemný a milý, nakonec jsem na něj měla štěstí i u porodu. Přestože podle svých slov nerad provádí císařský řez, u mě se k němu uchýlil, za což mu budu navždy vděčná, protože mi tak zachránil syna. Po porodu jsem ležela na JIPce, syn na novorozenecké JIPce a pan doktor mě chodil pravidelně informovat o jeho stavu (vše dopadlo dobře). Skvělý doktor.

Umístění: Gynet AH s.r.o., Screening 20tt

Včera jsme byli s manželem na screeningu ve 20.tydnu a ultrazvuk nám dělal pan doktor Matura. Už při vstupu do ordinace z nás odpadla jakási nervozita, jelikož pan doktor nás s úsměvem příjemně přivítal. Celé vyšetření proběhlo v naprosté pohodě, pan doktor vtipkoval, vše krásně vysvětlil a nakonec nám popřál, abych si těhotenství naplno užila a ať vše dobře dopadne. Takový přístup jsem ještě nikde nezažila. Moc děkuji a opravdu nezapomenu.

Byli jsme s manželem u tohoto pana doktora na 2. screeningu. Pan doktor byl neskutečně úžasný, milý, úsměvavý. Vše krásně vysvětlil a ukázal. Dokonce jsme se i nasmáli :) Všem vřele doporučuji. Je to doktor na svém místě a takových s jeho přístupem je opravdu málo.

Velice příjemný pan doktor. JIž u druhého těhotenství mi dělal ultrazvuk ve 20 týdnu a vždycky byl velice profesionální, všechno ukazoval a vysvětloval s úsměvem na tváři.

Pan doktor je úžasný člověk ! profesionalní přístup ,chytrý ,milý,na 100% doporučuji .Jsem nadšená,tento týden jsem byla na podrobný ultrazvuk v těhotenství,konzultace,takovou péči jsem nečekala. Opravdu TOP! :)

Pan Dr. Matura byl při vyšetření velice ochotný, vstřícný a profesionální, nemůžu si ho vynachválit. S.H.

S panem doktorem jsem se potkala na screenengu v 1. trimestru. Jeho přístup, přivítání, vysvětlování, mě ujistil o tom, že je to člověk na svém místě. Perfektní doktor, trpělivý, vtipný. Cítila jsem se u něj velmi dobře. Takových doktorů - odborníků by bylo třeba více. Byla jsem nadmíru spokojená a takovou starost a péči ze strany doktora přeji každé "mamince".
Simona Hochvaldová