Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Gynet AH s.r.o., Jiný

Ordinace je velice vybavena moderními přístroji. MUDr. Matura je velice příjemný, empatický a usměvavý lékař, vše řádně vysvětlí, s trpělivostí zodpoví veškeré dotazy. Pan doktor vzbuzuje důvěru a pohodu. Vyšetření byla vždy důkladná. Pan doktor vysvětlil vždy postup a jednotlivé kroky.
Platit je možno jak hotové, tak kartou.

G
Ověřeny pacient
Umístění: Gynet AH s.r.o., Jiný

Naprosto skvělý přístup, úžasný pan doktor! Milý, energický, usměvavý, vše vysvětlil, dokonalost. Byli jsme s přítelem na prvotrimestrálním screeningu.

P
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika Jiný

I když mě při ultrazvucích pan doktor ujišťoval, že má dcera všechny končetiny v pořádku, byl to šok, když se narodila a měla jednu ruku kratšÍ a jen dva prsty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient
Umístění: Gynet AH s.r.o.,

Pan doktor velmi lidský úžasný přistup.! Škoda,že takových lékařů není víc! Gynet taky velká spokojenost velmi příjemné sestřičky. Doporučuji!!!

M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

My husband and I have been for 1st and 2nd trimester screening and Dr Matura performed the ultrasound checks. I can't say enough how just great he is: he is welcoming and smiling the whole time, reassuring both me and my husband all was great and really participating in the visit with his wonderful and professional attitude. He explained everything clearly and despite saying his English is limited, he was actually explaining everything in Engish to me in a very clear and precise manner. I do not know if at all possible, but I really wish he was the one in the room when I deliver: there is just something about his smile that makes you feel comfortable and calm. By all means recommended. - Maria

B
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinika

Pan doktor byl už u ultrazvuku příjemný a milý, nakonec jsem na něj měla štěstí i u porodu. Přestože podle svých slov nerad provádí císařský řez, u mě se k němu uchýlil, za což mu budu navždy vděčná, protože mi tak zachránil syna. Po porodu jsem ležela na JIPce, syn na novorozenecké JIPce a pan doktor mě chodil pravidelně informovat o jeho stavu (vše dopadlo dobře). Skvělý doktor.

Ověřeny pacient
Umístění: Gynet AH s.r.o., Screening 20tt

Včera jsme byli s manželem na screeningu ve 20.tydnu a ultrazvuk nám dělal pan doktor Matura. Už při vstupu do ordinace z nás odpadla jakási nervozita, jelikož pan doktor nás s úsměvem příjemně přivítal. Celé vyšetření proběhlo v naprosté pohodě, pan doktor vtipkoval, vše krásně vysvětlil a nakonec nám popřál, abych si těhotenství naplno užila a ať vše dobře dopadne. Takový přístup jsem ještě nikde nezažila. Moc děkuji a opravdu nezapomenu.

S
Ověřeny pacient

Byli jsme s manželem u tohoto pana doktora na 2. screeningu. Pan doktor byl neskutečně úžasný, milý, úsměvavý. Vše krásně vysvětlil a ukázal. Dokonce jsme se i nasmáli :) Všem vřele doporučuji. Je to doktor na svém místě a takových s jeho přístupem je opravdu málo.

K
Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor. JIž u druhého těhotenství mi dělal ultrazvuk ve 20 týdnu a vždycky byl velice profesionální, všechno ukazoval a vysvětloval s úsměvem na tváři.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný člověk ! profesionalní přístup ,chytrý ,milý,na 100% doporučuji .Jsem nadšená,tento týden jsem byla na podrobný ultrazvuk v těhotenství,konzultace,takovou péči jsem nečekala. Opravdu TOP! :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti