Budečská 33, Praha
DADO MEDICAL s.r.o, (mapa)

Terapie proti bolesti +4 Více

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany
DADO MEDICAL s.r.o, (mapa)

Terapie proti bolesti +4 Více

Ultrazvukové vyšetření mozkových cév

ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz. Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objednání. ...

• neurologická onemocnění
  • parkinsonova nemoc
  • roztroušená skleróza

Terapie proti bolesti

Ultrazvukové vyšetření měkkých tkání

Umístění: DADO MEDICAL s.r.o, migréna

Ordinaci pana doktora jsem navštívila zhruba před rokem z důvodu chronické migrény. Můj stav už byl natolik těžký, že jsem nevěděla jak dál. Pět dní v týdnu jsem téměř nebyla schopna nic dělat. Předtím jsem navštívila spoustu lékařů, ovšem bez většího úspěchu. Pak se mi naskytla možnost navštívit ordinaci pana doktora Doležila, byla to taková má poslední naděje. Pan doktor je velmi vstřícný a ochotný lékař. Po necelém roce léčby se vracím zpátky do běžného života. Mám radost, že mohu normálně fungovat. Migrény přicházejí už jen zřídka a jsou slabé. Všem, kteří mají podobné problémy a migréna jim ztrpčuje život, vřele doporučuji návštěvu u pana doktora Doležila.

Umístění: DADO MEDICAL

Od 6. let trpím migrénou a lékařů jsem zažila mnoho, už jsem ztratila i naději, že bude líp.. Neříkám, že pan doktor mávl proutkem a bylo po všem, ale velmi mi pomohl, je mi o dost lépe.. Pan doktor je nejlepší, jakého jsem kdy potkala, je milý, hodný, empatický, chápavý, stále s úsměvem, velmi inteligentní a vážně (ale vážně) kapacita, ... můžu jedině doporučit (vždy a všem)..

Umístění: DADO MEDICAL

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mnoha návštěvách všech možných doktorů jako jediný dokázal poznat, co mojí nemoc způsobuje, vše mi vysvětlil a nasadil účinnou léčbu. Oceňuji jeho vstřícnost, empatii a lidský přístup. Skvělý lékař.

Možná je dobrým lékařem, ale bohužel jsem to na něm za několik let nepoznala. Snad je dobrým teoretikem, ale ke mě se choval arogantně, povýšeně, a neurvale. S bolestí mi nepomohl vůbec. Mám pocit, že se ani nesnažil.

MUDr. David Doležil

Dobrý den, nemůžu příjmout Váš názor. Již mnohokrát jsem se setkal s pomluvami na tomto portále a vy nejste mou pacientkou. Ke klientům se zásadně vždy chovám vstřícně a profesionálně. To, že lékař nemůže všem pacientům pomoci je normální, nejsme všemohoucí, ale vždy se snažíme, jak nám velí naše povinnost. Proto Vás žádám o korekci vašeho příspěvku.

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi, obrovskými znalostmi a velkým srdcem. Každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vše vysvětlí. Panu doktorovi moc děkuji za léčbu a přeji hodně spokojených pacientů. Draksl.

Proč doporučuji MUDr. Doležila: má vše,co od lékaře ocekavám: vlídnost,ochota naslouchat,pomáhat pacientum.. V čekárně trávím vzdy jen par minut,prostředí je velmi pěkné. Bez nadsázky - není prostor pro stížnosti :)

Doktora Doležila znám od října roku 2010, kdy mě potkala v mých čtyřiceti letech cévní mozková příhoda. A díky tomuto lékaři a jeho tehdejšímu kolektivu, který vedl, jsem dnes schopna žít i přes onu příhodu plnohodnotný život. Vždy mě pomohl, svým lidským přístupem mě dokázal podržet, vždy byl vstřícný a slušný a to platí doposud. A pod toto mé vyjádření se může podepsat i můj manžel, který během mé hospitalizace i po ní měl možnost pana doktora poznat. Jeho dokázal dr. Doležil kdykoliv přijmout a pohovořit s ním o mém stavu a léčbě. Pana doktora jako slušného a vzdělaného člověka mohu jen doporučit. Klára Abušinovová

U MUDr. Doležila se léčím s migrénou cca rok a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat na průběh léčby ani na přístup pana doktora k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji.

Pana doktora jsem sice poznal nedávno, ale mohu konstatovat, že mi velice pomohl, přesně diagnostikoval moji nemoc a nasadil terapii, která je účinná. Jsem za to velice vděčný, panu doktorovi děkuji a mohu jeho ordinaci s čistým svědomím doporučit. Petr Čermák

U pana doktora Doležila se léčím téměř čtyři roky. Vážím si ho jako lékaře, který je velmi vzdělaný a zkušený. Jeho postupy v léčbě mi zásadním způsobem pomohly a jeho odborné kvality jsou nezpochybnitelné. Vážím si ho také jako člověka ochotného pomoci, a to vždy, neboť reaguje na zprávy a telefonáty i ze zahraničí.
Jakub Pleskot

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den, pane doktore,
    nález: cystické expanze epifysy s kalcifikacemi po obvodu. V pondělí jdu na MR a pak na neurologickou chirurgii na konzultaci. Bojím se. Myslíte,že bych mohla požádat o váš názor až budu mít výsledky??
    Děkuji.

Dobrý den, určitě můžete, potřebuji vidět snímky a vás vyšetřit. Pokud máte zájem, můžete se on line na našem webu objednat.

MUDr. David Doležil

• Dobrý den vážený pane doktore, doktorko, byla jsem na CT a chci se zeptat jak vážná je diagnoza "Komorový systém a subarachnoidální prostory širší při atrofii mozkové" a zda se to dá léčit a jakým tempem se shoršuje, je mi totiž teprve 58 let. Byly mi předepsány léky Godasal 1/2 tabl. a Cavinton Forte 1/2 tabl. Musím brát oboji léky, nebo raději vynechat Godasal a vzít si 1 celou tabl. Cavinton Forte nebo jsou nějaké jiné kvalitnější léky ? Nebo zvýšit dávky ? (klidně si i doplatim). Děkuji za upřesnění a odpověď přeji krásný den.
    CT byl udělán na základě že sem tam zapomínám na jména a že cítím cigaretový kouř i tam kde není, ale to jen občas cca 3x do roka

Dobrý den,
    doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .

• neurologická onemocnění
  • parkinsonova nemoc