Umístění: DADO MEDICAL

Od 6. let trpím migrénou a lékařů jsem zažila mnoho, už jsem ztratila i naději, že bude líp.. Neříkám, že pan doktor mávl proutkem a bylo po všem, ale velmi mi pomohl, je mi o dost lépe.. Pan doktor je nejlepší, jakého jsem kdy potkala, je milý, hodný, empatický, chápavý, stále s úsměvem, velmi inteligentní a vážně (ale vážně) kapacita, ... můžu jedině doporučit (vždy a všem)..

Budečská 33, Praha
DADO MEDICAL s.r.o, (mapa)

Diagnostické vyšetření +4 Více

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany
DADO MEDICAL s.r.o, (mapa)

Diagnostické vyšetření +4 Více

Ultrazvukové vyšetření mozkových cév

ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz. Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objednání. ...

• neurologická onemocnění
  • parkinsonova nemoc
  • roztroušená skleróza

Umístění: DADO MEDICAL

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mnoha návštěvách všech možných doktorů jako jediný dokázal poznat, co mojí nemoc způsobuje, vše mi vysvětlil a nasadil účinnou léčbu. Oceňuji jeho vstřícnost, empatii a lidský přístup. Skvělý lékař.

Možná je dobrým lékařem, ale bohužel jsem to na něm za několik let nepoznala. Snad je dobrým teoretikem, ale ke mě se choval arogantně, povýšeně, a neurvale. S bolestí mi nepomohl vůbec. Mám pocit, že se ani nesnažil.

MUDr. David Doležil

Dobrý den, nemůžu příjmout Váš názor. Již mnohokrát jsem se setkal s pomluvami na tomto portále a vy nejste mou pacientkou. Ke klientům se zásadně vždy chovám vstřícně a profesionálně. To, že lékař nemůže všem pacientům pomoci je normální, nejsme všemohoucí, ale vždy se snažíme, jak nám velí naše povinnost. Proto Vás žádám o korekci vašeho příspěvku.

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi, obrovskými znalostmi a velkým srdcem. Každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vše vysvětlí. Panu doktorovi moc děkuji za léčbu a přeji hodně spokojených pacientů. Draksl.

Proč doporučuji MUDr. Doležila: má vše,co od lékaře ocekavám: vlídnost,ochota naslouchat,pomáhat pacientum.. V čekárně trávím vzdy jen par minut,prostředí je velmi pěkné. Bez nadsázky - není prostor pro stížnosti :)

Doktora Doležila znám od října roku 2010, kdy mě potkala v mých čtyřiceti letech cévní mozková příhoda. A díky tomuto lékaři a jeho tehdejšímu kolektivu, který vedl, jsem dnes schopna žít i přes onu příhodu plnohodnotný život. Vždy mě pomohl, svým lidským přístupem mě dokázal podržet, vždy byl vstřícný a slušný a to platí doposud. A pod toto mé vyjádření se může podepsat i můj manžel, který během mé hospitalizace i po ní měl možnost pana doktora poznat. Jeho dokázal dr. Doležil kdykoliv přijmout a pohovořit s ním o mém stavu a léčbě. Pana doktora jako slušného a vzdělaného člověka mohu jen doporučit. Klára Abušinovová

U MUDr. Doležila se léčím s migrénou cca rok a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat na průběh léčby ani na přístup pana doktora k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji.

Pana doktora jsem sice poznal nedávno, ale mohu konstatovat, že mi velice pomohl, přesně diagnostikoval moji nemoc a nasadil terapii, která je účinná. Jsem za to velice vděčný, panu doktorovi děkuji a mohu jeho ordinaci s čistým svědomím doporučit. Petr Čermák

U pana doktora Doležila se léčím téměř čtyři roky. Vážím si ho jako lékaře, který je velmi vzdělaný a zkušený. Jeho postupy v léčbě mi zásadním způsobem pomohly a jeho odborné kvality jsou nezpochybnitelné. Vážím si ho také jako člověka ochotného pomoci, a to vždy, neboť reaguje na zprávy a telefonáty i ze zahraničí.
Jakub Pleskot

jako jedinej mi dokazal pomoct od nesnesitelnejch bolesti hlavy. nechapu stiznosti na pana doktora ja si ho nemuzu vynachvylit. osobne si myslim ze je v super vsechno vysvetli a i kdyby byl arogantni atd tak to prehlednu protoze me vyleci sem jeho pacient a ne stara abyh resil chovani,jako paciet uprednostnim to co umi ne jak se chova. muzu jen doporucovat

Diagnostické vyšetření

Ultrazvukové vyšetření krku

Jakub Pleskot

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den, pane doktore,
    nález: cystické expanze epifysy s kalcifikacemi po obvodu. V pondělí jdu na MR a pak na neurologickou chirurgii na konzultaci. Bojím se. Myslíte,že bych mohla požádat o váš názor až budu mít výsledky??
    Děkuji.

Dobrý den, určitě můžete, potřebuji vidět snímky a vás vyšetřit. Pokud máte zájem, můžete se on line na našem webu objednat.

MUDr. David Doležil

• Dobrý den vážený pane doktore, doktorko, byla jsem na CT a chci se zeptat jak vážná je diagnoza "Komorový systém a subarachnoidální prostory širší při atrofii mozkové" a zda se to dá léčit a jakým tempem se shoršuje, je mi totiž teprve 58 let. Byly mi předepsány léky Godasal 1/2 tabl. a Cavinton Forte 1/2 tabl. Musím brát oboji léky, nebo raději vynechat Godasal a vzít si 1 celou tabl. Cavinton Forte nebo jsou nějaké jiné kvalitnější léky ? Nebo zvýšit dávky ? (klidně si i doplatim). Děkuji za upřesnění a odpověď přeji krásný den.
    CT byl udělán na základě že sem tam zapomínám na jména a že cítím cigaretový kouř i tam kde není, ale to jen občas cca 3x do roka

Dobrý den,
    doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .

• neurologická onemocnění
  • parkinsonova nemoc