Umístění: DADO MEDICAL

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mnoha návštěvách všech možných doktorů jako jediný dokázal poznat, co mojí nemoc způsobuje, vše mi vysvětlil a nasadil účinnou léčbu. Oceňuji jeho vstřícnost, empatii a lidský přístup. Skvělý lékař.

Budečská 33, Praha
DADO MEDICAL s.r.o, (mapa)

Diagnostické vyšetření + 4 Více

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany
DADO MEDICAL s.r.o, (mapa)

Diagnostické vyšetření + 4 Více

Ultrazvukové vyšetření mozkových cév

ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz. Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objednání. ...

• neurologická onemocnění
  • parkinsonova nemoc
  • roztroušená skleróza

Umístění: DADO MEDICAL

Možná je dobrým lékařem, ale bohužel jsem to na něm za několik let nepoznala. Snad je dobrým teoretikem, ale ke mě se choval arogantně, povýšeně, a neurvale. S bolestí mi nepomohl vůbec. Mám pocit, že se ani nesnažil.

MUDr. David Doležil

Dobrý den, nemůžu příjmout Váš názor. Již mnohokrát jsem se setkal s pomluvami na tomto portále a vy nejste mou pacientkou. Ke klientům se zásadně vždy chovám vstřícně a profesionálně. To, že lékař nemůže všem pacientům pomoci je normální, nejsme všemohoucí, ale vždy se snažíme, jak nám velí naše povinnost. Proto Vás žádám o korekci vašeho příspěvku.

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi, obrovskými znalostmi a velkým srdcem. Každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vše vysvětlí. Panu doktorovi moc děkuji za léčbu a přeji hodně spokojených pacientů. Draksl.

Proč doporučuji MUDr. Doležila: má vše,co od lékaře ocekavám: vlídnost,ochota naslouchat,pomáhat pacientum.. V čekárně trávím vzdy jen par minut,prostředí je velmi pěkné. Bez nadsázky - není prostor pro stížnosti :)

Doktora Doležila znám od října roku 2010, kdy mě potkala v mých čtyřiceti letech cévní mozková příhoda. A díky tomuto lékaři a jeho tehdejšímu kolektivu, který vedl, jsem dnes schopna žít i přes onu příhodu plnohodnotný život. Vždy mě pomohl, svým lidským přístupem mě dokázal podržet, vždy byl vstřícný a slušný a to platí doposud. A pod toto mé vyjádření se může podepsat i můj manžel, který během mé hospitalizace i po ní měl možnost pana doktora poznat. Jeho dokázal dr. Doležil kdykoliv přijmout a pohovořit s ním o mém stavu a léčbě. Pana doktora jako slušného a vzdělaného člověka mohu jen doporučit. Klára Abušinovová

U MUDr. Doležila se léčím s migrénou cca rok a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat na průběh léčby ani na přístup pana doktora k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji.

Pana doktora jsem sice poznal nedávno, ale mohu konstatovat, že mi velice pomohl, přesně diagnostikoval moji nemoc a nasadil terapii, která je účinná. Jsem za to velice vděčný, panu doktorovi děkuji a mohu jeho ordinaci s čistým svědomím doporučit. Petr Čermák

U pana doktora Doležila se léčím téměř čtyři roky. Vážím si ho jako lékaře, který je velmi vzdělaný a zkušený. Jeho postupy v léčbě mi zásadním způsobem pomohly a jeho odborné kvality jsou nezpochybnitelné. Vážím si ho také jako člověka ochotného pomoci, a to vždy, neboť reaguje na zprávy a telefonáty i ze zahraničí.
Jakub Pleskot

jako jedinej mi dokazal pomoct od nesnesitelnejch bolesti hlavy. nechapu stiznosti na pana doktora ja si ho nemuzu vynachvylit. osobne si myslim ze je v super vsechno vysvetli a i kdyby byl arogantni atd tak to prehlednu protoze me vyleci sem jeho pacient a ne stara abyh resil chovani,jako paciet uprednostnim to co umi ne jak se chova. muzu jen doporucovat

Obvykle do podobných diskusí nepřispívám. Avšak tentokrát mi to nedalo. Nechápu stížnosti na pana doktora Doležila, na jeho aroganci a neschopnost naslouchat potřebám pacientů. Léčil jsem se s bolestmi hlavy a migrénou, nikdy dříve jsem tyto obtíže neměl, až jednoho dne se objevili a postupem času stupňovali. Dlouhou dobu mi žádný z lékařů nedokázal či nechtěl pomoci. Vzhledem ke své psychicky náročné práci jsem se jen dočkal vysvětlení "To máte ze stresu" a léčby prostřednictvím silných přípravků na bolest. Pan doktor Doležil mě kompletně vyšetřil a poslal na specializovaná vyšetření, která pomohla vyloučit či potvrdit příčiny obtíží, stanovil diagnózu a léčbu, která mi okamžitě začala pomáhat. Naopak nejen jeho odborné kvality, ale i jeho přístup k pacientovi a empatii musím vyzdvihnout.

Diagnostické vyšetření

Ultrazvukové vyšetření krku

Jakub Pleskot

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mívám delší dobu někdy pocit těžkých nohou či rukou. Či zatuhlá lýtka. Nevíte co by to mohlo býti, či kam na vyšetření?

33 let, 192 cm, 90 kg, sedavé zaměstnání, sportu se moc nevěnuji

MUDr. David Doležil

• Dobrý den vážený pane doktore, doktorko, byla jsem na CT a chci se zeptat jak vážná je diagnoza "Komorový systém a subarachnoidální prostory širší při atrofii mozkové" a zda se to dá léčit a jakým tempem se shoršuje, je mi totiž teprve 58 let. Byly mi předepsány léky Godasal 1/2 tabl. a Cavinton Forte 1/2 tabl. Musím brát oboji léky, nebo raději vynechat Godasal a vzít si 1 celou tabl. Cavinton Forte nebo jsou nějaké jiné kvalitnější léky ? Nebo zvýšit dávky ? (klidně si i doplatim). Děkuji za upřesnění a odpověď přeji krásný den.
    CT byl udělán na základě že sem tam zapomínám na jména a že cítím cigaretový kouř i tam kde není, ale to jen občas cca 3x do roka

Dobrý den,
    doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .

• neurologická onemocnění
  • parkinsonova nemoc