MUDr.

David Doležil verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

Umístění: DADO MEDICAL

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mnoha návštěvách všech možných doktorů jako jediný dokázal poznat, co mojí nemoc způsobuje, vše mi vysvětlil a nasadil účinnou léčbu. Oceňuji jeho vstřícnost, empatii a lidský přístup. Skvělý lékař.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Helena Zoltánová
    Helena Zoltánová
    Kateřinská 30, Praha
    Tato lékařka je skvělý člověk a odborník. Vždy Vám zajistí výbornou péči a nikdy pro ní nejste ,,otravná povinnost,,. Snaží… Více

Jindra Stráníková
    Jindra Stráníková
    Italská 37, Praha
    Tuto lékařku považuji za jednu z nejlepších, se kterými jsme se setkal (v lednu mně bude 70). V roce 2005 mně zachránila… Více

Gabriela Kamencová
    Gabriela Kamencová
    Italská 560/37, Praha
    Skvělá doktorka i sestřička, milé vystupování a přátelský přístup. Moc moc doporučují, je to rozhodně profesionál Více

Jana Jandová
    Jana Jandová
    Fyzioterapeut, Neurolog

Michaela Jenšovská
    Michaela Jenšovská

Zkušenosti a dovednosti

• ONLINE OBJEDNÁNÍ: objednat se můžete na www.dadomedical.cz.
      Po přihlášení na stránky najdete v pravém horním rohu odkaz online objednání.

USILUJI O TO, ABYCHOM VÁM POSKYTLI NEJLEPŠÍ DIAGNOSTIKU A LÉČBU NEUROLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ A S POCHOPENÍM PRO VAŠE OBTÍŽE. NIKOLIV PROSPĚCH, ALE VŮLE NEMOCNÉHO JE PRO LÉKAŘE NEJVYŠŠÍM PŘÍKAZEM.

NAŠE PRACOVIŠTĚ VÁM GARANTUJE
      ---

Narozen: 1965
      Stav: ženatý, 2 děti

Profesionální orientace:
      Neurologie (neuroimunologie, intenzívní péče, bolesti hlavy)
      Přednosta Neurologické kliniky 3.LF UK Praha a FNKV od 6/2008 do 5/2011

Atestace z neurologie 1.stupně 10.4.1995
      3.LF UK Praha 1986-1992
      Gymnázium Ostrava 1980-1984

Odborné stáže:
      St.Vincent Hospital, Indianapolis, USA, srpen-listopad 1998, zaměření stáže na Multiple Sclerosis
      Katolická univerzita,Policlinico Gemelli,Řím, Itálie, únor-březen 1997, zaměření stáže na Myasthenia Gravis

Členství v odborných společnostech:
      Člen výboru ČNS, revizní komise do 12/2008
      Člen komise Intenzive Care EFNS
      Předseda Neurointezivistické sekce ČNS
      Předseda sekce Mladých neurologů ČNS
      Člen předsednictva Czech Headache Society
      Člen International Headache Society
      Člen Neuroimunologické a likvorologické sekce ČNS
      Členství v redakčních radách odborných časopisů:
      Současná klinická praxe
      Farmakoterapie
      Neurologie pro praxi

Odborné aktivity:
      Pravidelná účast na všech významných neurologických sjezdech republikových i mezinárodních s aktivní účastí. Řešitel řady klinických studií v oblasti Multiple Sclerosis, Migrény, Parkinsonovy choroby, CMP, Demence, Epilepsie. Organizátor odborných sjezdů, konferencí a seminářů.
      ---
      Ordinační hodiny Headache centrum Praha:
      pondělí 8 - 11h
      čtvrtek 7:30 -15:30h

Ordinační hodiny Ultrazvukové pracoviště Praha:
      Neurosonologické (ultrazvukové) vyšetření mozkových cév:
      Středa 16:00-19:00
      Ultrazvukové vyšetření břicha, krku a měkkých tkání:
      Čtvrtek 16:00- 18:30h

Ultrazvuk břicha
    Ultrazvukové vyšetření mozkových cév
    Ultrazvukové vyšetření krku

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Praha
    Dobrý den,
    doporučuji testování paměti specifickými testy ve specializovaném centru, případně, na základě výsledku, nasazení speciální léčby .

Hodnocení pacientů

Umístění: DADO MEDICAL

• Možná je dobrým lékařem, ale bohužel jsem to na něm za několik let nepoznala. Snad je dobrým teoretikem, ale ke mě se choval arogantně, povýšeně, a neurvale. S bolestí mi nepomohl vůbec. Mám pocit, že se ani nesnažil.

David Doležil2016-06-07

Dobrý den, nemůžu příjmout Váš názor. Již mnohokrát jsem se setkal s pomluvami na tomto portále a vy nejste mou pacientkou. Ke klientům se zásadně vždy chovám vstřícně a profesionálně. To, že lékař nemůže všem pacientům pomoci je normální, nejsme všemohoucí, ale vždy se snažíme, jak nám velí naše povinnost. Proto Vás žádám o korekci vašeho příspěvku.

• S

Je to skvělý lékař s lidským přístupem k pacientovi, obrovskými znalostmi a velkým srdcem. Každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vše vysvětlí. Panu doktorovi moc děkuji za léčbu a přeji hodně spokojených pacientů. Draksl.

• M

Proč doporučuji MUDr. Doležila: má vše,co od lékaře ocekavám: vlídnost,ochota naslouchat,pomáhat pacientum.. V čekárně trávím vzdy jen par minut,prostředí je velmi pěkné. Bez nadsázky - není prostor pro stížnosti :)

• K

Doktora Doležila znám od října roku 2010, kdy mě potkala v mých čtyřiceti letech cévní mozková příhoda. A díky tomuto lékaři a jeho tehdejšímu kolektivu, který vedl, jsem dnes schopna žít i přes onu příhodu plnohodnotný život. Vždy mě pomohl, svým lidským přístupem mě dokázal podržet, vždy byl vstřícný a slušný a to platí doposud. A pod toto mé vyjádření se může podepsat i můj manžel, který během mé hospitalizace i po ní měl možnost pana doktora poznat. Jeho dokázal dr. Doležil kdykoliv přijmout a pohovořit s ním o mém stavu a léčbě. Pana doktora jako slušného a vzdělaného člověka mohu jen doporučit. Klára Abušinovová

• N

U MUDr. Doležila se léčím s migrénou cca rok a ani v nejmenším si nemůžu stěžovat na průběh léčby ani na přístup pana doktora k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji.

• M

Pana doktora jsem sice poznal nedávno, ale mohu konstatovat, že mi velice pomohl, přesně diagnostikoval moji nemoc a nasadil terapii, která je účinná. Jsem za to velice vděčný, panu doktorovi děkuji a mohu jeho ordinaci s čistým svědomím doporučit. Petr Čermák

• K

U pana doktora Doležila se léčím téměř čtyři roky. Vážím si ho jako lékaře, který je velmi vzdělaný a zkušený. Jeho postupy v léčbě mi zásadním způsobem pomohly a jeho odborné kvality jsou nezpochybnitelné. Vážím si ho také jako člověka ochotného pomoci, a to vždy, neboť reaguje na zprávy a telefonáty i ze zahraničí.
      Jakub Pleskot

• J

jako jedinej mi dokazal pomoct od nesnesitelnejch bolesti hlavy. nechapu stiznosti na pana doktora ja si ho nemuzu vynachvylit. osobne si myslim ze je v super vsechno vysvetli a i kdyby byl arogantni atd tak to prehlednu protoze me vyleci sem jeho pacient a ne stara abyh resil chovani,jako paciet uprednostnim to co umi ne jak se chova. muzu jen doporucovat

• M

Obvykle do podobných diskusí nepřispívám. Avšak tentokrát mi to nedalo. Nechápu stížnosti na pana doktora Doležila, na jeho aroganci a neschopnost naslouchat potřebám pacientů. Léčil jsem se s bolestmi hlavy a migrénou, nikdy dříve jsem tyto obtíže neměl, až jednoho dne se objevili a postupem času stupňovali. Dlouhou dobu mi žádný z lékařů nedokázal či nechtěl pomoci. Vzhledem ke své psychicky náročné práci jsem se jen dočkal vysvětlení "To máte ze stresu" a léčby prostřednictvím silných přípravků na bolest. Pan doktor Doležil mě kompletně vyšetřil a poslal na specializovaná vyšetření, která pomohla vyloučit či potvrdit příčiny obtíží, stanovil diagnózu a léčbu, která mi okamžitě začala pomáhat. Naopak nejen jeho odborné kvality, ale i jeho přístup k pacientovi a empatii musím vyzdvihnout.