Italská 37, Praha
Oční ambulance, Nemocnice s poliklinikou Praha Italská (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

0.5

O
Umístění: Oční ambulance, Nemocnice s poliklinikou Praha Italská vyšetření očí - dioptrické brýle

Bohužel se musím podělit o velmi nepříjemnou zkušenost u oční MUDr Madlove. Kam jsem se objednal kvůli brýlím na dálku. Velmi nepříjemné a arogantní jednání. Bez pozdravu, celou dobu vyšetření nedokázala ani pípnout a potom mě vykázala z ordinace slovy " že už bych mohl opustit křeslo s tím že mám donést zprávu o operaci cca 8 let starou. Dle mého názoru, pro dioptrické brýle nepodstatnou. Nedozvěděl jsem se tedy nic, doporučení na brýle jsem nedostal a naprosto zbytečně jsem zde strávil čas. Paní Madlova, zamyslete se nad svým jednáním a jak asi působí na pacienty. Na mě tedy absolutně negativně. Naprosto neprofesionální přístup bez špetky alespoň předstírané empatie. Jediný kdo byl slušný byla sestřička. Pokud můžete tak raději jinam!

Byli jsme se synem u specialistky. Na 5leté prohlídce se naší paní doktorce nelíbila jeho reakce při kontrole očí. Se synkem je u lékařů dost těžké pořízení, je to strašný panikář a tvrdohlavec. Paní doktorka měla opravdu neprofesionální přístup a stále poznámky typu: již je to velký kluk, musíte mu to doma vysvětlit..
a nakonec mi sdělila, abych s ním již nechodila já, ale přišel někdo jiný... Ale všude jinde si s ním v pohodě lékaři poradí.

Nyni pusobi v nemocnici Praha Italska, jeji pristup je neprofesionalni a neni obeznamena s novymi metodami a postupy napr. kontaktni cocky a diagnosticke metody.