Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K paní doktorce jsem začala chodit coby spádový pacient před cca 15 lety. Zpočátku jsem neměla žádný vážný problém, akorát čekací doba před ordinací byla vražedná. I když jsem přišla ráno coby první, do ordinace jsem se dostala před polednem, protože přednostně byli vyzváni jiní. Dobře, to je právo paní doktorky. Později se začalo objednávat na konkrétní hodinu, ale v podstatě se nic nezměnilo, stejně tam člověk čekal - objednání neobjednání - několik hodin, aby byli před ním znovu ošetřeni jiní. Po několika letech, co jsem tam docházela, byla nějak ztracena moje zdravotní karta a dozvěděla jsem se, že jsem tam nikdy nechodila. Nakonec jsem to nějak uhádala a byla jsem znovu přijata do stavu, ale od té doby šla veškerá péče rapidně dolů. Nejvíc mě asi dostalo, když mi byl naměřen určitý počet dioptrií, potom se mě dr. zeptala na věk a řekla, že v xx letech mám nárok jen na 2,5 dioptrie a s tím jsem odešla, i když mi bylo naměřeno víc. Následně se to už nestalo, ale pokaždé mi naměřila jiný výsledek, než v optice. Bohužel s brýlemi naměřenými v oční optice jsem pokaždé viděla lépe, než s brýlemi od paní doktorky. Přestala jsem tam tedy chodit. Zůstal u ni ale zbytek rodiny a mojí mamince před časem nasadila na akutní problém nevhodné léky, že skončila v nemocnici a málem přišla o zrak. Lékaři z nemocnice posléze potvrdili, že maminka dostávala kromě nevhodné medikace také "dětské dávky", které nemohly infekci nijak ovlivnit a zastavit.
Nemohu ale soudit léčbu ostatních, proto jen za svoje osobní zkušenosti, které mohou být ojedinělé, nedávám snížené hodnocení, jen sama za sebe tuto paní doktorku nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodila od dětství a měla jsem ji velmi ráda, už ale údajně neordinuje na této adrese... jana

K paní doktorce chodím 14 let. Je odborníce v oboru,s lidským přístupem.Za vše už mluví 2-3 měsíční objednácí lhůty.Šárka K.

Jedním slovem - vynikající.

MUDr. Beránková Dana velmi ochotná má velice hezký přístup k pacientům, včetně milé a přijemné sestřičky.Odborník na svém místě. Doporučuji.H.B.

Nejlepší lékařka jakou jsem zatím poznal - skutečná odbornice s lidským přístupem.

Co to tady melete....chodim k paní doktorce od mala...jednim slovem ...bomba...Super ženská přátelská a dycky si ví rady. Jasně, že to není nejakej televizní hrdina...co by jste chtěli..ale je nej ve svym oboru

Paní doktorka léčí celou naši rodinu již téměř 30 let. Za tuto dobu máme s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Jak po stránce odborné, tak i lidské. Pokud řeknu u nějakého jiného lékaře, že k ní chodím, tak se dovím, že o jejím odborném názoru nepochybuje, neboť ze zkušeností ji považuje za vynikající (včetně očních klinik).

Příjemná a ochotná paní doktorka, která "nic nenechá náhodě" v případě obtíží i běžných kontrol! Doporučuji

Velmi příjemná paní doktorka, trpělivě komunikuje s pacienty, dobrá odbornice