Nemocnice Na Bulovce
Budínova 2, Praha

Empatický, milý pan doktor. Profesionální přístup, moc mi pomohl v nelehké situaci. Odborně vše v klidu vysvětlil, návštěvy jsem se bála, ale zbytečně.

Mudr Driák je lékař na svém místě, je to lékař, který fakt pomůže.
Prodělala jsem celkem náročnou operaci (ne jednu tedy), vše podrobně vysvětlil, a veškeré operace provedl na moji žádost on, pokud na gyndu tak jedině k Mudr Driákovi!

S MUDr. Driakem mám zkušenost z porodnice v Neratovicích (prosinec 2020).

Od první prohlídky cca ve 37tt se mě každou prohlídku ptal, kdy mám jako představu, že porodim..proč ještě nerodím, že dítě je životaschopné. Jako prvorodičku mě to dost stresovalo.

Byla jsem u něho dvakrát, během třetí kontroly ho zastupoval kolega, který mě ani nevyšetřil. Zeptal se jak se cítím atd..na další prohlídce ve 39tt opět MUDr. Driak. Hned na úvod mi doslova vynadal, proč jsme minule neprovedli Hamiltonuv hmat, že už jsem měla dávno rodit a že monitor je otřesnej..což mě samozřejmě vyděsilo (přitom sestřička monitor komentoval jako v pořádku). Následovalo vyšetření, během kterého konstatoval, že to na porod nevypadá.

Až vedle v místnosti u sestřičky jsem se dozvěděla, že mi provedl Hamiltonuv hmat (bylo to ve zprávě). Sestřička se mě ptala, jak se cítím a jestli si nechci na chvilku sednout. Takže nejen, že mě nepoučil o žádném riziku, ale ani se nezeptal na souhlas.

Nakonec jsem díky bohu v Neratovicích nerodila, téměř ze dne na den uzavřeli nemocnici z důvodu malování. A byla jsem moc ráda, představa, že pana doktora potkám u porodu....to by mi asi příjemné nebylo.

S panem doktorem jsem se setkala na bezne kontrole v porodnici v Neratovicich.
V 37. tydnu mi rekl ze to na "pripravu" k porodu opravdu nevypada a ze by teda provedl Hamiltonuv hmat. Byla sem jako prvorodicka ale nastesti jsem to stacila odmitnout. (Navrhl to behem samotneho vysetreni)
Po porodu si pamatuju pouze dotaz zda chodim na zachod pred dalsimi asi sesti lidma a to byla nase veskera komunikace. Neratovice jakozto vyhlasena porodnice pro prirozeny porod s primarem ktery ho chce vyvolavat v 37mem tydnu a laktacnima "poradkynema" co mi tvrdily ze nebudu kojit at dam synovi umelou vyzivu. Neodejit na revers tak ho opravdu nekojim. Gratuluju vam ke skvele odvedene praci.

Na pana doktora jsem narazila v r. 2019 v těhotenské poradně v Neratovicích. Měl velký problém s tím, že jsem odmítla vaginální vyšetření, Poté jsem se od něj dozvěděla, že měl v plánu mi udělat Hamiltonův hmat - ve 38. týdnu.

Prodělala jsem celkem náročnou operaci, vše podrobně vysvětlil, ač není můj gynekolog, přišel za mnou na JIP a denně na oddělení.Za mě špičkový odborník a není co bych vytkla.

Umístění: jiné místo Pravidelna prohlidka

Je to pres rok, co mne pan doktor Driak vysetroval v ramci pravidelne kontroly cipku v Neratovicich.

Vysetreni pro me bylo ta nejhorsi zkusenost. Strasne bolelo, nemohl mi hned najit cipek, tak byl protivny a ze pry "to tam mam nejak blbe" (cipek mam proste jen hluboko, dosud s tim zadny lekar problem jako tento pan nemel). Celkove byl neprijemny a vazne jsem si prisla jako nejaky "vadny kus".

Mozna ma tento pan mnou nepoznane kvality, ja uz to ale znovu zjistovat nebudu. Dodnes mam diky nemu hruzu z prohlidek.

K panu doktorovi Danielovi Driákovi jsem prvně přišla asi v r. 1997. V 01/1999 na gynekologicko-porodnickém oddělení v Mělníku mně provedl, pro mne velmi náročnou, operaci tak dokonale, že jsem následujících 14 let nemusela na gynekologickou prohlídku. Když jsem po letech zaznamenala možný problém vyhledala jsem ho, neboť mne ani nenapadlo jít jinam. Nebyla jsem překvapená, že se vypracoval na erudovaného odborníka a je primářem kliniky NNB. Od 11/2013 k němu chodím pravidelně do jeho soukromé gynekologické ordinace. Děkuji.

Nechápu zde některá zdejší hodnocení, k panu doktorovi Driákovi chodím pravidelně a mohu jen chválit, nečekam v ordinaci, jdu na řadu v přesně určený čas, vyšetření proběhne tak rychle a bez bolesti, že ani nevím, zda vůbec nějakě proběhlo. Je vždy příjemný, ochotný vysvětlit otázky, poradit s přidáním jemného humoru. A nemohu zapomenout na vždy pozitivně naladěnou a velmi příjemnou sestřičku. Zažila jsem už leccos a tohoto pana doktora bych neměnila.

Výborný operatér, ale k pacientkám se chová hrozně. Jeho příjmení přesně sedí. Nic mi pořádně nevysvětlil. Sotva jsem vylezla na vyšetřovací stůl, už tak vyděšená, křičel na sestru okamžitě vypište papíry na operaci to bude amputace čípku to je celý vykvetlí. Pak mi povyprávěl,jak bez čípku horko těžko donosím děti, že budu ležet s nohama nahoru. Nakonec to byla jen běžná konizace,ale ten stres co jsem si prožila to bylo strašné. Jsem ráda,že jsem si našla gynekologa, který co o mě stará i co se prevence týká a na Bulovku už nemusím.