Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktortka je velmi ochotná, příjemná k dětem, vždy ihned pohotově pomůže celé naší rodině.Celý personál zaslouží také velkou pochvalu.Kdyby bylo takových lékařů a ordinací více věřím , že by si za péči každý rád připlatil. Doporučuji na 101%.P.B.

Dcera mela zanet stredniho ucha, pani dr. se k ni velmi pekne chovala, ze dcera ani nemela strach. Vyborna prace.

Ověřeny pacient

Paní doktorka ví co děla. Jako malá jsem měla velké problémy s ušima a dutinama, doktoři vyhrožovali, že ohluchnu, jediné řešení byly podle nich drastické operace. Paní doktorka mě vyléčila (bez šílených operativních zakroků) a dodnes mám uši v pořádku. Má velmi citlivý a lidský přístup. K dětským pacientům se chová také skvěle.

Jednoznačně bezkonkurenční!! Jsem maximálně spokojen a nadšen!

R

Bez zaváhání rozpoznala absces v krku, který mi ostatní lékaři léčili jako angínu. Díky jejímu okamžitému zásahu mi zachránila život, neboť absces po takřka týdením léčení (angíny) ostatních již hrozil prasknutím a zaplavením ústní dutiny. Toto prasknutí by mne zřejmě připravilo o život neboť jsem již nebyl schopen polykat. Velice ji děkuji a všem doporučuji. Paní doktorka se vyznačuje nejenom obrovskými profesními znalostmi ale i příjemnou lidskou stránkou, která se ze zdravotnicví vytrácí. Děkuji jí, Rybařík Jaroslav

J

Paní doktorka Jenšovská je vynkající lékařka a odbornice ve svém oboru, již mnohokrát mně a mým dcerám pomohla, kde ostatní lékaři selhali. Děkujeme.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
zajímalo by mě, jaké jsou příčiny vzniku asymetrického kmitání hlasivek. Může být způsobeno častými infekcemi dýchacích cest? Je možné tento stav zvrátit?
Předem děkuji za odpovědi.

Dobrý den, k odpovědi kolegů nemám co dodat.
S pozdravem Dr. Jenšovská

MUDr. Dana Jenšovská

Dobrý den, je mi 22 let a zhruba posledních 5-6 let se potýkám s problémy, které se objevily prakticky ve stejný čas a trvají dodnes. Všechno to začalo normální zimní chřipkou, která byla do 2 týdnů pryč, nicméně od té doby pociťuju permanentní dráždění v krku (jako když máte suchý kašel a nutí vás to zakašlat) a srdeční palpitace (občasné vynechání tepu, následně velice silné bouchnutí, občas bezdůvodně rychlý tep v klidovém režimu). K tomu navíc pociťuju náhodné "zastavení" dechu, kdy se mi v půlce nádech zastaví, odkašlu a musím se nadechnout znovu. Absolvoval jsem nespočet vyšetření a navštívil různé doktory, bohužel mi zatím nikdo nebyl schopný pomoct.. souvislost mezi těmito věcmi zatím skoro každý vyloučil nebo nevěděl. V životě mě to dost omezuje (rád bych cvičil, sportoval, bohužel to s tímto jde dost těžko) a s představou, že s tím budu žít celý život, se mi prozatím nechce smiřovat. Bohužel už ale nevím, na koho se obrátit, a tak to zkouším zde.. v dohledné době se ještě chystám k dalšímu ORL lékaři, ale mám pocit, že už to jsou jen výstřely do tmy :( opravdu bych byl nesmírně vděčný, kdyby někoho napadlo, co je ještě možné vyzkoušet. Předem děkuji!

Dobrý den,
jistě je nutné podstoupit kardiologické vyšetření, kompletní laboratorní vyšetření, co se kašle týče - ORL a plicní.
Hezký den.

MUDr. Dana Jenšovská

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti