Adresa

Sokolovská 304, Praha
CLINICUM a.s. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Varuji před MUDr. Potočkovou Dagmar. Chodila jsem k ní pravidelně více než 20 let na preventivní prohlídky. Nikdy na mně nic neshledala i přes bolesti, pro které jsem ji navštívila 7.12.2015. Jsem prý v pořádku. Nikdy mi nenechala udělat gynekolog. sono (sama ten přístroj nemá). Nepřesvědčil ji ani nález z magnetické rezonance a CT. Tato vyšetření mi nechali udělat lékaři jiných odborností a ve výsledcích se objevil zhoubný nádor na vaječníku! Měla jsem být klidná a přijít na kontrolu asi za měsíc. To bylo v únoru 2016. Nečekala jsem už na nic a obrátila jsem se na gynek. ambulanci nemocnice Bulovka. Tam už rychle jednali. Byla jsem operována a následně jsem postoupila chemoterapii. Toto všechno mi způsobilo fyzické a duševní trauma a dodnes beru antidepresiva. Možná jsem si svým rozhodnutím jít jinam zachránila život. Takže POZOR!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila několik let. V těhotenství jsem náhle začala krvácet, bylo mi špatně. Paní doktorka mi neudělala jediné vyšetření, hrubě a arogantně mě poslala domů. Při žádosti o vystavení neschopenky mi řekla, že mám být ráda, že pracuju, co by za to jiné dali. Druhý den jsem vyhledala jiného gynekologa, ten se zhrozil, udělal vyšetření - nasadil léčbu, řekl, že jsem přišla za pět minut dvanáct a nastoupila jsem pracovní neschopnost pro rizikové těhotenství. Takže paní doktorku opravdu nedoporučuji...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce Potočkové chodím 15 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Během mých dvou těhotenství mi, společně se sestřičkou, byla po odborné stránce velkou oporou.


K
Ověřeny pacient

Nedoporučuji, doktorka arogantní zastaralá ordinace, občas léčí sestra místo lékařky, na vyšetření ani při bolestech neposílá a jen říká to je dobrý to je v rámci to musí být. Došlo to tak daleko že jsem tam měla nález ale to už jsem vyhledala jiného lékaře, zanedbala péči a až při naléhání pošle na vyšetření i když se jí vůbec nechce vypisovat papíry. Už nikdy tam více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Bohužel musím přidat negativní hodnocení.
Když sem přišla s problémem a s žádostí o radu, paní doktorka se furt nemístně a arogantně usmívala a to nemluvím o tom, když sem chtěla při potížích prohlédnout, tak jí to bylo za těžko.
Předepsala mi léky podle toho co jsem ji "napovídala" a dál se nezajímala.
Nedoporučuju.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Naprosto neodborné a neprofesionální zacházení. Vybavení ordinace je zastaralé, stejně jako přístup lékařky. Arogantní a neochotné jednání. Pokud jste těhotná nebo řešíte zdravotní problémy, tato doktorka vám rozhodně neposkytne adekvátní vyšetření. Nyní jsem změnila lékařku a tluču se do hlavy, že jsem s tím tak dlouho otálela!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Moje zkušenost je tedy úplně opačná - k paní doktorce chodím od svých cca 17 let a ve všem mi vždy poradila, byla ochotná, konzultace po telefonu jsou samozřejmostí. Naprosto si nemůžu stěžovat. Navíc vše probíhá celkem rychle, takže jsem tam ani nikdy moc dlouho nečekala, což u řady doktorů nebývá vůbec samozřejmostí (a pak aby si člověk bral půl dne dovolenou, když jde na kontrolu).
Paní sestřička je též velmi milá. Nemůžu si stěžovat!


Ověřeny pacient

Lékařka s naprosto arogantním chováním, ktera vědomostně zamrzla před dvaceti lety. Vyšetření bývá neodborné a bolestivé, na jakékoli otázky odpovídá arogantně s pohrdavým úsměvem. Předepisuje léky, které se kvůli svým vedlejším účinkům už přes deset let nevyrábí a byla jsem dokonce svědkem toho, jak pí. doktorka před plnou čekárnou ponížila vystresovanou těhotnou slečnu, která za ní přišla s žádostí o pomoc.

Sestřička je sice znalá a velice milá, ale chování paní doktorky to nevylepší. Nemohu doporučit

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti