Varuji před MUDr. Potočkovou Dagmar. Chodila jsem k ní pravidelně více než 20 let na preventivní prohlídky. Nikdy na mně nic neshledala i přes bolesti, pro které jsem ji navštívila 7.12.2015. Jsem prý v pořádku. Nikdy mi nenechala udělat gynekolog. sono (sama ten přístroj nemá). Nepřesvědčil ji ani nález z magnetické rezonance a CT. Tato vyšetření mi nechali udělat lékaři jiných odborností a ve výsledcích se objevil zhoubný nádor na vaječníku! Měla jsem být klidná a přijít na kontrolu asi za měsíc. To bylo v únoru 2016. Nečekala jsem už na nic a obrátila jsem se na gynek. ambulanci nemocnice Bulovka. Tam už rychle jednali. Byla jsem operována a následně jsem postoupila chemoterapii. Toto všechno mi způsobilo fyzické a duševní trauma a dodnes beru antidepresiva. Možná jsem si svým rozhodnutím jít jinam zachránila život. Takže POZOR!

K paní doktorce jsem chodila několik let. V těhotenství jsem náhle začala krvácet, bylo mi špatně. Paní doktorka mi neudělala jediné vyšetření, hrubě a arogantně mě poslala domů. Při žádosti o vystavení neschopenky mi řekla, že mám být ráda, že pracuju, co by za to jiné dali. Druhý den jsem vyhledala jiného gynekologa, ten se zhrozil, udělal vyšetření - nasadil léčbu, řekl, že jsem přišla za pět minut dvanáct a nastoupila jsem pracovní neschopnost pro rizikové těhotenství. Takže paní doktorku opravdu nedoporučuji...

K paní doktorce Potočkové chodím 15 let a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Během mých dvou těhotenství mi, společně se sestřičkou, byla po odborné stránce velkou oporou.

Nedoporučuji, doktorka arogantní zastaralá ordinace, občas léčí sestra místo lékařky, na vyšetření ani při bolestech neposílá a jen říká to je dobrý to je v rámci to musí být. Došlo to tak daleko že jsem tam měla nález ale to už jsem vyhledala jiného lékaře, zanedbala péči a až při naléhání pošle na vyšetření i když se jí vůbec nechce vypisovat papíry. Už nikdy tam více.

Bohužel musím přidat negativní hodnocení.
Když sem přišla s problémem a s žádostí o radu, paní doktorka se furt nemístně a arogantně usmívala a to nemluvím o tom, když sem chtěla při potížích prohlédnout, tak jí to bylo za těžko.
Předepsala mi léky podle toho co jsem ji "napovídala" a dál se nezajímala.
Nedoporučuju.

Naprosto neodborné a neprofesionální zacházení. Vybavení ordinace je zastaralé, stejně jako přístup lékařky. Arogantní a neochotné jednání. Pokud jste těhotná nebo řešíte zdravotní problémy, tato doktorka vám rozhodně neposkytne adekvátní vyšetření. Nyní jsem změnila lékařku a tluču se do hlavy, že jsem s tím tak dlouho otálela!

Moje zkušenost je tedy úplně opačná - k paní doktorce chodím od svých cca 17 let a ve všem mi vždy poradila, byla ochotná, konzultace po telefonu jsou samozřejmostí. Naprosto si nemůžu stěžovat. Navíc vše probíhá celkem rychle, takže jsem tam ani nikdy moc dlouho nečekala, což u řady doktorů nebývá vůbec samozřejmostí (a pak aby si člověk bral půl dne dovolenou, když jde na kontrolu).
Paní sestřička je též velmi milá. Nemůžu si stěžovat!

Lékařka s naprosto arogantním chováním, ktera vědomostně zamrzla před dvaceti lety. Vyšetření bývá neodborné a bolestivé, na jakékoli otázky odpovídá arogantně s pohrdavým úsměvem. Předepisuje léky, které se kvůli svým vedlejším účinkům už přes deset let nevyrábí a byla jsem dokonce svědkem toho, jak pí. doktorka před plnou čekárnou ponížila vystresovanou těhotnou slečnu, která za ní přišla s žádostí o pomoc.

Sestřička je sice znalá a velice milá, ale chování paní doktorky to nevylepší. Nemohu doporučit