Oční ambulance - oftalmologie
Koněvova 205, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je neuvěřitelně arogantní, i když jsem objednán na 13:30, čekám do 14:15 než si mě v čekárně všimnou, pak fofr změření tlaku očí (léčím se s glaoukomem) pak rozkapání očí a v čekárně sedím jako trubka do 15:30, přičemž si paní doktorka bere dovnitř nějakou známou (tykačka) a s tou breberntí co kdo, kam příště atd. Vše je skrze dveře slyšet. Když jsem se v 15:30 ozval, že už jsem u ní 2 hodiny a že mám také jiné věci na práci než strávit u ní půl dne a poslouchat soukromé rozhovory, ještě zkoušela mě vynadat. Jenže to já nedám. Místo omluvy za ztracený čas ještě arogance? Ne, byl jsem tam včera a už dnes jsem si zajistil jiného očního lékaře. Paní doktorku Jeníčkovou NEDOPORUČUJI!!!

Paní doktorka i sestřička byly příjemné, byla jsem pečlivě vyšetřena a jsem velmi spokojená. Vyšetření proběhlo v přesně naplánovaném čase. Vřele doporučuji.

C
Umístění: Oční ambulance - oftalmologie Jiný

Sestra je nepříjemná, odbavuje rychle, ale jen protože jí každý kontakt s pacientem obtěžuje. Paní doktorka se ke mně nechovala arogantně jako uvádí ostatní recenze, ale přišla mi duchem nepřítomná. Její pozornost jsem upoutala až dotazem, zda mi poradí parametry na kontaktní čočky, že bych ráda občas nosila barevné. Na to mi odpověděla, že tohle nebude podporovat a barevné čočky jsou zlo (ale reálným faktem, proč by mým očím škodily toto tvrzení nepodložila) a mají jen kosmetický efekt. Nevím, co jiného bych od barevných čoček měla chtít než "kosmetický efekt". Když jsem se rozhoupala změnit lékaře, volala jsem, zda mi může dát kartu k novému lékaři. Komunikace rázně ochladla po této otázce a sestra začala slovíčkařit, že kartu mi dát nemůže, že jí musí uchovávat, ale může mi připravit výpis z karty. Na připravení výpisu si řekli měsíc a půl a nemůžu se ubránit pocitu, že záměrem bylo, abych to nestihla do termínu u nového lékaře a zkomplikovalo mi to život. Jsem ráda, že jsem změnila lékaře.

Umístění: Oční ambulance - oftalmologie Poškrábaná oční rohovka

Přístup paní doktorky k pacientům je velmi decentně řečeno zvláštní. Pakliže Vám oční specialistka řekne, že pokud máte problém se zaostřením jednoho oka z důvodu léčení (ochranná čočka v oku): "Koukejte druhým - máte přeci dvě" a přitom by minimálně z Vašich záznamů měla vědět, že na druhé jste prakticky slepý, naznačuje to dost jasně její přístup k pacientům. Nehledě k faktu, že jsem v ten okamžik rychle nevěděl, zda si ze mne dělá legraci, vysmívá se mi nebo mě pouze uráží. Musím souhlasit s ostatními, že její vystupování a komunikace s pacienty není v souladu s kodexem jednání lékařky - specialistky. Na druhou stranu musím přiznat, že její medicínská profesionalita je zřejmě na vysoké úrovni.

Umístění: Oční ambulance - oftalmologie Bryle

Chovani pani doktorky je az prekvapive strasne. Neprijemna, arogantni, povysena pani, ze ktere mate pocit, ze ji nesmirne otravujete a pouziva vas jen k predvedeni vlastni dulezitosti. Ani profesne me o peci nepresvedcila. Cekani v pachnouci cekarne vzdy pres hodinu i pri objednani na presny cas. Prodlevy mezi pacienty 15-20 min, kdy poslouchate z ordinace osobni rozhovory. K pani doktorce chodi jen chudaci stari lide, kteri se nezmuzou na to se ozvat ci prejit jinam. Vubec by nemela pracovat s lidmi, netoz nemocnymi!

Doktorka Jeníčková je nepříjemná, každý pacient ji otravuje. Je nepříjemná, arogantní, neuvidíte na ní vlídnou tvář. Za dveřmi slyšíte úplně všechno o klientech, ale hlavně co dělala a bude dělat, co si půjde koupit. Pacient je pro ní obtížný hmyz. Doktorku Jeníčkovou a její personál nikdy více!

I když je paní doktorka svým způsobem odměřená, mohu říci, že patří k lékařům, kteří pacienta neodbudou, dokud nezjistí příčinu problému, tak to bylo v mém případě, kdy jsem ji navštívila hodně nešťastná s výrazně zhoršeným zrakem na jednom oku. Hned při první návštěvě zjistila příčinu a byla nasazena léčba a další vyšetření. Paní doktorce moc děkuji. Sestra byla příjemná.

Nepříjemná sestra, paní doktorka chce mít vyšetření co nejdříve z krku. Celkový dojem - nestojí o pacienta.

Nepříjemná doktorka a sestra to samé, arogantní neochotná, namachrovana. Příště pujdu jinam, rozhodne nedoporucuji. Dle negativních nazoru zde pujdu radsi s jeji stanovenou diagnozou jinam.

Nedá se říct, že by byla paní doktorka moc příjemná a sympatická, ale dobrá doktorka to rozhodně je. Sestřička je super.