Adresa

Koněvova 205, Praha
Oční ambulance - oftalmologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
16 názorů

C
Umístění: Oční ambulance - oftalmologie Jiný

Sestra je nepříjemná, odbavuje rychle, ale jen protože jí každý kontakt s pacientem obtěžuje. Paní doktorka se ke mně nechovala arogantně jako uvádí ostatní recenze, ale přišla mi duchem nepřítomná. Její pozornost jsem upoutala až dotazem, zda mi poradí parametry na kontaktní čočky, že bych ráda občas nosila barevné. Na to mi odpověděla, že tohle nebude podporovat a barevné čočky jsou zlo (ale reálným faktem, proč by mým očím škodily toto tvrzení nepodložila) a mají jen kosmetický efekt. Nevím, co jiného bych od barevných čoček měla chtít než "kosmetický efekt". Když jsem se rozhoupala změnit lékaře, volala jsem, zda mi může dát kartu k novému lékaři. Komunikace rázně ochladla po této otázce a sestra začala slovíčkařit, že kartu mi dát nemůže, že jí musí uchovávat, ale může mi připravit výpis z karty. Na připravení výpisu si řekli měsíc a půl a nemůžu se ubránit pocitu, že záměrem bylo, abych to nestihla do termínu u nového lékaře a zkomplikovalo mi to život. Jsem ráda, že jsem změnila lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance - oftalmologie Poškrábaná oční rohovka

Přístup paní doktorky k pacientům je velmi decentně řečeno zvláštní. Pakliže Vám oční specialistka řekne, že pokud máte problém se zaostřením jednoho oka z důvodu léčení (ochranná čočka v oku): "Koukejte druhým - máte přeci dvě" a přitom by minimálně z Vašich záznamů měla vědět, že na druhé jste prakticky slepý, naznačuje to dost jasně její přístup k pacientům. Nehledě k faktu, že jsem v ten okamžik rychle nevěděl, zda si ze mne dělá legraci, vysmívá se mi nebo mě pouze uráží. Musím souhlasit s ostatními, že její vystupování a komunikace s pacienty není v souladu s kodexem jednání lékařky - specialistky. Na druhou stranu musím přiznat, že její medicínská profesionalita je zřejmě na vysoké úrovni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ambulance - oftalmologie Bryle

Chovani pani doktorky je az prekvapive strasne. Neprijemna, arogantni, povysena pani, ze ktere mate pocit, ze ji nesmirne otravujete a pouziva vas jen k predvedeni vlastni dulezitosti. Ani profesne me o peci nepresvedcila. Cekani v pachnouci cekarne vzdy pres hodinu i pri objednani na presny cas. Prodlevy mezi pacienty 15-20 min, kdy poslouchate z ordinace osobni rozhovory. K pani doktorce chodi jen chudaci stari lide, kteri se nezmuzou na to se ozvat ci prejit jinam. Vubec by nemela pracovat s lidmi, netoz nemocnymi!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Doktorka Jeníčková je nepříjemná, každý pacient ji otravuje. Je nepříjemná, arogantní, neuvidíte na ní vlídnou tvář. Za dveřmi slyšíte úplně všechno o klientech, ale hlavně co dělala a bude dělat, co si půjde koupit. Pacient je pro ní obtížný hmyz. Doktorku Jeníčkovou a její personál nikdy více!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

I když je paní doktorka svým způsobem odměřená, mohu říci, že patří k lékařům, kteří pacienta neodbudou, dokud nezjistí příčinu problému, tak to bylo v mém případě, kdy jsem ji navštívila hodně nešťastná s výrazně zhoršeným zrakem na jednom oku. Hned při první návštěvě zjistila příčinu a byla nasazena léčba a další vyšetření. Paní doktorce moc děkuji. Sestra byla příjemná.


F
Ověřeny pacient

Nepříjemná sestra, paní doktorka chce mít vyšetření co nejdříve z krku. Celkový dojem - nestojí o pacienta.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Nepříjemná doktorka a sestra to samé, arogantní neochotná, namachrovana. Příště pujdu jinam, rozhodne nedoporucuji. Dle negativních nazoru zde pujdu radsi s jeji stanovenou diagnozou jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nedá se říct, že by byla paní doktorka moc příjemná a sympatická, ale dobrá doktorka to rozhodně je. Sestřička je super.


Sestricka je sympaticka, jenom mluvi tak rychle, az se o ni bojim, ze se kousne do jazyku. Jinak si nemuzu na nic stezovat. Snad jen, ze pri nakupu ocnich cocek nevidi radi, kdyz se ptam i na jine zdroje, nez jejich vlastni.


Ověřeny pacient

Naprostá neochota, neprofesionalita. Prostě přístup od personálu úplně k ničemu. Než se tady léčit nebo nechat vyšetřit, tak snad raději nevidět.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti