Antala Staška 80/1670, Praha
Privátní odborný lékař - ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Privátní odborný lékař - ORL

Byli jsme u paní doktorky poprvé obě s dcerou a musím konstatovat, že je naprosto profesionální, pečlivá, vše vysvětlila a diagnózu stanovila přesně. Sestřička byla rovněž velmi příjemná a dceru uklidňovala. Za nás doporučuji, takové ošetření přesně od lékaře očekávám. Děkuji Dudová

Paní doktorku jsme navštívili poprvé. Jsem velmi ráda, že jsem nedala na vaše "slabé" názory a udělala si názor sama! Ve chvíli kdy je dítěti ouvej, opravdu neřeším jestli se mnou doktorka cukruje, či ne... Musím říct, že když nás náš pediatr posílal na ORL vyšetření, zmínil se, že maminky mají občas s paní doktorkou problém ale z profesní stránky je velmi dobrá! Věřte mi, kdyby byla na mé děti nepříjemná, jsem asi jako každá máma naštvaná a hledám jiného odborníka! Takže prosím, nedejte na to, co kdo píše a udělejte si názor sami!!! My jsme byli spokojeni. Paní doktorka je milá, stejně jako sestřička a co je hlavní, pomohla nám a že není přeslazená? absolutně nevadí...Myslím, že občas by stálo za úvahu se vžít do dne uplakajicích dětí a nervozních rodičů, to by asi jen tak někdo nedal!!! Já doporučuji! Alena Čermáková

Nastřelení naušnic pro dceru: telefonické objednání dle našich možností, vlídné přijetí sestřičkou, instruktáž a doporučení. Paní doktorka velmi milá, zákrok bez komplikací či průtahů. Dostali jsme pokyny do dalších dnů a vše proběhlo opravdu hladce.
Poliklinika Pacovská je pár kroků od metra Budějovická, tudíž dostupnost výborná, i parkování celkem v pohodě.

Velmi arogantní, řešila jsem se synem vleklý problém, donesla jsem i zprávy od pediatričky a alergoložky s výsledky, které byly jednoznačné. Paní doktorka ale věrohodnost zpráv zpochybnila a jala se léčit dle svého - bohužel, museli jsme pak jinam, aby se syn po jejím "lékařském" zásahu uzdravil. Mimo jiné nutila pro vyndání nosní mandle pouze jedno zařízení a vysmála se mi, když jsem řekla že půjdu se synem jinam. Co mě ještě zarazilo, že ji nikdy nezajímal - alespoň v našem případě - průběh nemoci, ještě před návštěvou její ordinace, když jsem se snažila ji daný průběh popsat, velmi rázně mě utnula a řekla něco ve smyslu že to není podstatné. Divím se, že paní doktorka ještě ordinuje. Arogantní, namyšlená a především neodborná !!!!

Paní doktorka možná má své nálady (někdy!), ale vzhledem k tomu, že od mých 15 let (je mi 24) mám jen samé zdravotní potíže, které se mi bohužel protáhnou již do konce života, musím z velkých zkušeností říct, že mnohem radši půjdu k doktorovi, který se nebude jen a jen usmívat, pofouká bolístku a dá lízátko, ale k takovému, který vám opravdu pomůže. A tímto lékařem pro mne byla právě pí. doktorka Černochová. Jako první ze všech reagovala na mé problémy a vyřkla možnou diagnózu, ačkoli se jednalo ve finále o úplně jiný obor než je ORL a ačkoli je má nemoc poměrně velmi vzácná. Také musím bohužel konstatovat, že mnohým lékařům dokonce přímo neznámá! Někdy trvá mnoho let, než je tato nemoc diagnostikována. A pí. Černochová, ač už mi bylo snad 19 či 20 let a nepatřila jsem k ní, se o mne postarala a v první fázi onemocnění ho již dokázala víceméně rozpoznat a odkázat mne na příslušné odborníky. Takže já ji děkuji!! B. Veselá

Mám velmi špatnou zkušenost, špatná diagnóza asi po 10 sekundách vyšetření - nutnost odstranění nosní mandle, při další návštěvě mě paní doktorka doslova "seřvala", že jsme ji neposlechla a mandli nenechala odstranit. Jiná doktorka po důkladném 20 min. vyšetření diagnózu jednoznačně vyvrátila. Celé mě to natolik překvapilo, že jsem přemýšlela nad otázkou, proč tak paní doktorka tlačila na odstranění nosní mandle v konkrétním zdravotnickém středisku?

Dobrý den,
musím se přidat k negativním reakcím, paní doktorka je opravdu velmi nepříjemná a nesympatická. Byli jsme tam s dcerou na píchání uší a měla jsem se sestřičkou i paní doktorkou výstup ohledně čekací doby s malými miminky mezi nemocnými dětmi.Byla jsem ráda, že píchání uší proběhlo bez problémů a pokud bych v budoucnu potřebovala jít na ORL, této paní doktorce se určitě obloukem vyhnu.

Paní doktorka je super a vždy nám moc pomohla.

Paní doktorka má opravdu hrozné chování a na návštěvě u ní se cítím stejně nepříjemně jako dcera i když tam ani jedna nechodíme z nudy. Snažím se této ordinaci vyhýbat. Navíc čekání je někdy i 4 hodinové!

K této lákařce (i když je dětská) chodím již patnáct let. Je velice profesionální, příjemná a dokáže pomoci.Doporučuji na 101 %