Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Profesionální zaměření v rámci ORL
dětská otorinolaryngologie

Pracovní zkušenosti
od 2017 ORL specialistka...

• otorinolaryngologie

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Paní doktorka velice příjemná, milá, vše vysvětlí, zodpoví. Za mě super

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Maximální spokojenost . Profesionální přístup .Ochota .

Umístění: FortMedica ORL Jiný

K paní doktorce jsem se dostala přes stránky Fortmedica, pro kterou pracuje, stránky popisují své lékaře jako velké ORL odborníky s profi přístupem, do Fortmedica jsem zavolala kvůli tinnitu, co se mi objevil po Covidu, byla mi doporučena paní doktorka Černochová, na termín jsem čekala čtvrt roku, preobjednavali me z důvodu nemoci paní doktorky, jinak ma zřejmě objednací dobu kratší.

Donesla jsem si vyšetření z neurologie a od jiného ORL lékaře, u kterého jsem byla hned po tom, co se mi objevil tinnitus - byl to mladý doktor na ambulanci na Homolce, který mi sdělil, ze o tinnitu toho moc neví, a ze to stejne nejde vyléčit. Proto jsem hledala dal a objednala se do Fortmedica.
Během prvních dvou minut v ordinaci mi paní doktorka poměrně příkře sdělila, proč po ní chci duplicitně vyšetřit, když uz jedno vyšetření mám, a že mě ze zákona nemůže odmítnout, protože na tom mám právo.

Další otázka byla, co od mé návštěvy u ní očekávám a než jsem se stihla vyjádřit, řekla mi, ze ma pacienty od 08:00 ráno a je to na ni moc informací. Byla mi doporučena fyzioterapie na uvolneni čelisti a při mem dotazu, zda se to dá kombinovat s akupunkturou, kam chodím 1x týdně odpověď byla: “dělejte si, co chcete” …

Nepovažuji se za otravneho pacienta s doternymi dotazy, nebo za někoho, kdo se nudí, tak chodí po doktorech, tinnitus me velmi trápí a doufala jsem, ze se mi podaří dostat se k odborníkovi, který má zkušenosti s tímto druhem onemocnění.

Věřím, ze paní doktorka je odborník ve svém odvětví, z lidského hlediska je to z me zkušenosti katastrofa. Pokud paní lékařka pociťuje vyhoření, přeci existuje něco jako poloviční úvazek. Nikdy jsem podobný přístup lékaře nezažila.

Umístění: Privátní odborný lékař - ORL

Byli jsme u paní doktorky poprvé obě s dcerou a musím konstatovat, že je naprosto profesionální, pečlivá, vše vysvětlila a diagnózu stanovila přesně. Sestřička byla rovněž velmi příjemná a dceru uklidňovala. Za nás doporučuji, takové ošetření přesně od lékaře očekávám. Děkuji Dudová

Paní doktorku jsme navštívili poprvé. Jsem velmi ráda, že jsem nedala na vaše "slabé" názory a udělala si názor sama! Ve chvíli kdy je dítěti ouvej, opravdu neřeším jestli se mnou doktorka cukruje, či ne... Musím říct, že když nás náš pediatr posílal na ORL vyšetření, zmínil se, že maminky mají občas s paní doktorkou problém ale z profesní stránky je velmi dobrá! Věřte mi, kdyby byla na mé děti nepříjemná, jsem asi jako každá máma naštvaná a hledám jiného odborníka! Takže prosím, nedejte na to, co kdo píše a udělejte si názor sami!!! My jsme byli spokojeni. Paní doktorka je milá, stejně jako sestřička a co je hlavní, pomohla nám a že není přeslazená? absolutně nevadí...Myslím, že občas by stálo za úvahu se vžít do dne uplakajicích dětí a nervozních rodičů, to by asi jen tak někdo nedal!!! Já doporučuji! Alena Čermáková

Nastřelení naušnic pro dceru: telefonické objednání dle našich možností, vlídné přijetí sestřičkou, instruktáž a doporučení. Paní doktorka velmi milá, zákrok bez komplikací či průtahů. Dostali jsme pokyny do dalších dnů a vše proběhlo opravdu hladce.
Poliklinika Pacovská je pár kroků od metra Budějovická, tudíž dostupnost výborná, i parkování celkem v pohodě.

Velmi arogantní, řešila jsem se synem vleklý problém, donesla jsem i zprávy od pediatričky a alergoložky s výsledky, které byly jednoznačné. Paní doktorka ale věrohodnost zpráv zpochybnila a jala se léčit dle svého - bohužel, museli jsme pak jinam, aby se syn po jejím "lékařském" zásahu uzdravil. Mimo jiné nutila pro vyndání nosní mandle pouze jedno zařízení a vysmála se mi, když jsem řekla že půjdu se synem jinam. Co mě ještě zarazilo, že ji nikdy nezajímal - alespoň v našem případě - průběh nemoci, ještě před návštěvou její ordinace, když jsem se snažila ji daný průběh popsat, velmi rázně mě utnula a řekla něco ve smyslu že to není podstatné. Divím se, že paní doktorka ještě ordinuje. Arogantní, namyšlená a především neodborná !!!!

Paní doktorka možná má své nálady (někdy!), ale vzhledem k tomu, že od mých 15 let (je mi 24) mám jen samé zdravotní potíže, které se mi bohužel protáhnou již do konce života, musím z velkých zkušeností říct, že mnohem radši půjdu k doktorovi, který se nebude jen a jen usmívat, pofouká bolístku a dá lízátko, ale k takovému, který vám opravdu pomůže. A tímto lékařem pro mne byla právě pí. doktorka Černochová. Jako první ze všech reagovala na mé problémy a vyřkla možnou diagnózu, ačkoli se jednalo ve finále o úplně jiný obor než je ORL a ačkoli je má nemoc poměrně velmi vzácná. Také musím bohužel konstatovat, že mnohým lékařům dokonce přímo neznámá! Někdy trvá mnoho let, než je tato nemoc diagnostikována. A pí. Černochová, ač už mi bylo snad 19 či 20 let a nepatřila jsem k ní, se o mne postarala a v první fázi onemocnění ho již dokázala víceméně rozpoznat a odkázat mne na příslušné odborníky. Takže já ji děkuji!! B. Veselá

Mám velmi špatnou zkušenost, špatná diagnóza asi po 10 sekundách vyšetření - nutnost odstranění nosní mandle, při další návštěvě mě paní doktorka doslova "seřvala", že jsme ji neposlechla a mandli nenechala odstranit. Jiná doktorka po důkladném 20 min. vyšetření diagnózu jednoznačně vyvrátila. Celé mě to natolik překvapilo, že jsem přemýšlela nad otázkou, proč tak paní doktorka tlačila na odstranění nosní mandle v konkrétním zdravotnickém středisku?

musím se přidat k negativním reakcím, paní doktorka je opravdu velmi nepříjemná a nesympatická. Byli jsme tam s dcerou na píchání uší a měla jsem se sestřičkou i paní doktorkou výstup ohledně čekací doby s malými miminky mezi nemocnými dětmi.Byla jsem ráda, že píchání uší proběhlo bez problémů a pokud bych v budoucnu potřebovala jít na ORL, této paní doktorce se určitě obloukem vyhnu.