Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobry den, nenavstevuji pani doktorku Blahutovou, ale jeji kolegyni pani doktorku Halkovou, ktera je bohuzel v delsi pracovni neschopnosti. Nicmene jsem se tenzo fakt dozvedela az po takrka dvoumesicnim telefonickem maratonu, kdy jsem se snazila volat pani doktorce v jejich ordinacnich hodinach, ale marne. Pote jsem se dovolala pani doktorce Blahutove a domluvila jsem se s ni na schuzce k napsani receptu hned na druhy den. Bohuzel druhy den rano se syn probudil s horeckou a navic ani prace mi nedovolila se na smluvenou schuzku dostavit a protoze jsem se opet nedovolala, tak jsem zaslala omluvny mail, ze prijdu pred dvanactou hodinou v pondeli. V pondeli jsem se dostavila v 11:50 a cekarna jiz byla zavrena, snazila jsem se klepat i volat, ale nic. Cekala jsem na chodbe a kdyz pani doktorka vysla ven deset minut po dvanacte, tak se se mnou taktka odmitla bavit a domluvit se na konretni termin. To stejne nasledovalo jeste venku pred budovou, kdy mi prislo neuveritelne, ze neumi normalne s pacientem komunikovat, potom co dva mesice se snazi dovolat a dvacet minut ceka, jak bylo receno, ze bude nejlepsi cekat.
Chapu, ze pani doktorka Blahutova je hlavji lekarkou ordinace, a o to je to smutnejsi. Jsem rada, ze jsem svou zkusenost mohla sem napsat, nikdy by mne nenapadlo, ze profesional v tomto oboru muze takto s lidmi kkmunikovat a vlastne pred nimi utikat. S. Pavelkova

K paní dokrorce Blahutové velice ráda chodím!
Vyzkoušela jsem už více lékařů v Praze,ale tady se cítím v klidu a bezpečí.Je jemná vše si trpělivě vyslechne (což je pro mě velice příjemné)a pak i vysvětlí a ráda poradí.Tak mě i zklidní a já pak od ní odcházím a vždy se lépe cítím...děkuji paní doktorce.

Na srdce jsou Poděbrady a na depku naše paní doktorka!

Paní doktorku Blahutovou navštěvuji od dubna loňského roku. Trpím psychosomatickým onemocněním společně s úzkostí. Paní doktorka mi strašně moc pomohla, cítím se o mnoho lépe, takže opět mohu normálně fungovat a užívat si života za což paní doktorce opravdu moc DĚKUJI. Je to velice milá, příjemná, ochotná, chápavá a lidská paní doktorka s perfektním a profesionálním přístupem k pacientovi. Paní doktorku mohu všem vřele doporučit :-)

U paní doktorky Blahutové se léčím delší dobu. Ze začátku jsem se nemohla přinutit ani vyjít z domova a dnes normálně pracuju. To je něco co jsem si před časem ani nedokázala představit a moc za to děkuji.

P.S. Který truhlík vymyslel kategorii nejlepší? Copak existuje někde pacient, který zná všechny doktory, aby mohl říci, který z nich je podle něho ten nejlepší?

Helena

Oceňuji vstřícné, lidské a profesionální jednání. Rozhodně doporučuji. K.T.

S paní doktorkou jsem se setkala pouze párkrát,ale pokaždé na mne působila velice vstřícně a mile,vždy ochotná pomoci.Že je to někdy nemožné,lidé nespolupracují není určitě její vina.Moc zdravín a přeji p.doktorce mnoho sil do další práce.

Paní doktorka je úžasná.Nepomáhá jen mě, ale celé naší rodně. Když jí předložím třeba i telefonicky problém, do mé návštěvy se na jeho řešení "připraví". Je vždy vstřícná, nedělá jí problém vyslechnout - i když někdy moc mluvím ;-)
Paní doktorko, ze srdce Vám děkuji, protože jen díky Vám situaci zvládáme. Jste úžasný člověk. Pavla V

K paní doktorce chodím moc ráda, vždycky mi zlepší náladu. Když jsem u ní můžu mluvit o všem a cítím, že se mi snaží pomoci. Léky, které mi předepsala i psychoterapie zabírají. Díky její pomoci se můj život hodně zlepšil. Velice paní doktorce děkuji.

Paní doktorko, pro mě jste ten nejlepší lékař jakého znám, nenechte se odradit anonymy. Děkuji za všechnu péči, kterou jste mi věnovala. Přeji Vám všechno nejlepší.