Chirurg Mnichovo Hradiště

• „Pan doktor ,je stručný neztrácí čas dlouhým mluvením,jde rovnou k věci ,pokud se zeptám na cokoliv vysvětlí,poradil i po telefonu.\Operoval mě varixy v Jilemnici,odvedl čistou práci ,v třísle jizva jen tenká čára ,proti předešlé operaci jinde která je nepěkná.Lékaře chválím.Formanová Více

Mapa

Nemocnice v Semilech

• „26.5.2014 jsem podstoupila tubulizaci u pana Hrubého a jeho ručičky, by měl každý den někdo hýčkat. první dva dny po operaci jsem myslela že umřu, ale byly to následky narkózy, 3 den jsem byla svěží a jako rybička. jsem týden po zákroku a té energie co mám. jsem ráda že jsem se nakonec rozhodla jít. ještě jednou děkuji za všechno!!! Více

• Chirurg, Praktický lékař

„Skvělý lékař !!! Perfektní přístup , účinná léčba . Čekací doba bez problémů taktéž samotné vyšetření žádné zbytečné zdržování Více

RESO MB s.r.o.

• „Profesionální lékař, nikdy jsem po jeho zákrocích neměla problémy, všechno vysvětlí, nic neodbývá. A ještě je s ním v ordinaci sranda! Více

U stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

• Chirurg, Ortoped, Praktický … lékař Více

RESO MB s.r.o.

• „Výborný a velmi sympatický lékař, vše nám vysvětlil, zákrok provedený luxusně, následná kontrola také v pořádku. Tohoto lékaře a jeho sestřičku vřele doporučujeme. Více

Žižkova 490, Mladá Boleslav Mapa

Chirurgická ambulance

• „Nejlepší doktor....jednou mně zachránil svatbu,že jsem nesla kytku a né berle....a ted se mi zase hezky stará o nožku....i sestřička v Rychnově je skvěla a patří jim velký Dík..... Více

Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou Mapa

Ordborný lékař chirurg

• „K panu doktorovi jsem se dostala s ledvinovou kolikou, byla jsem krátce po porodu a doma měla kojené miminko. Bohužel jsem se s ledvinovým kamenem nevyhnula operaci. Pan doktor, mě nejen vsunul na co nejdrivejsi termín, ale zařídil abych byla v nemocnici co nejkratší dobu. Operace proběhla úspěšně, kamen vyndal a já jsem mu velmi vděčná, nejen za milý a lidský přístup, ale i za vyčerpávající vysvětlení a tipy. Opravdu člověk na svém místě. Více

Panochova nemocnice Turnov

• „Spokojenost, doktor velmi dobrý, jako člověk? Spokojenost ;)

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav Mapa

Chirurgická ambulance

• „Dobry den.Pan doktor me operoval letos 7.1..Pochazim z Ostravy,6.1. jsem odjel za praci a druhy den jsem uz byl po operaci.Zachranil mi zivot,prijali me s podezrenim na zanet slepeho streva a podbrisnice a nakonec se ukazalo,ze mi prasklo i tenke strevo.Pristup pana doktora Berndta je lidsky a ze vse mi pred operaci vysvetlil a tim mne uklidnil.Dekuji touto cestou panu doktorovi a celemu personalu ARO za peci po dobu,nez jsem byl prevezen do Ostravy Více

Panochova nemocnice Turnov

• „Velice schopný chirurg, současně primářem v jičínské nemocnici. Šikovný operatér. Vřele doporučuji na základě více pozitivních zkušeností. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Panochova nemocnice Turnov s.r.o.

• „Dobrý den, chci se podělit zvláště v dnešní době o příjemnou zkušenost s lékařem - MUDr. Tomášem Vidímem, který mě operoval. Po celou dobu jeho péče jsem měla pocit příjemného, profesionálního přístupu v nadstandartní úrovni. Martina Nováčková Více

U Stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

Chirurgická ambulance-MUDr.Tomáš Vidim

• „Moc děkuji panu doktorovi, moc mi pomohl je to ZLATÍČKO. Měla jsem dlohodobé bolesti pod levým žebrem a nikdo nic neviděl, až pan doktor Žebrák.Posledního května mě vykuchal jako kuře a mám pokoj ,bóže to je úleva. Jsem mu moc vděčná, bezva přístup s humorem a hlavně velká pomoc. Všem doporučuji je to člověk na svém místě prostě pan doktor Zlatíčko. Více

Na Celně 885, Mladá Boleslav Mapa

Klinika Dr. Pírka

• „Pan doktor Horák je fantastický lékař s nevšedním, hluboce lidským přístupem k pacientovi, vysoce erudovaný, přitom skromný a nesmírně milý, je opravdu rytířem své profese. Obrovské díky. Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Chirurgická ambulance

• „Po laparoskopické operaci KT nejprve pravé ruky jsem bez obav svěřil panu doktorovi i ruku levou a musím konstatovat, že pan doktor Ryger opravdu umí. S klidným svědomím mohu doporučit každému, kdo uvažuje operativně se zbavit syndromu KT. Více

Na Celně 885, Mladá Boleslav Mapa

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

RESO MB s.r.o.

• „Jsem nadšená z přístupu paní doktorky. Původně jsem tam jela s miminkem a zaníceným prstem. Jelikož paní doktorka byla velice milá, vše vysvětlila, zkusila jsem se zeptat i na můj problém, a to hnis v bradavce, který řeším již skoro rok i u nejlepších odborníků na prsa v Pze, však bez úspěchu. Díky tomu jsem kojila jen na jedno prso, brala atb, atd. a čekala jsem až dokojím, aby mi mohli bradavku naříznout. Paní doktorka znala diagnozu hned, nebyl to žádný hnis, pouze ucpaný mlékovod, vzala jehlu, problém vyřešila a já snad konečně budu moci používat obě prsa. Mám nej dárek k Vánocům. Moc díky. Jen více takových lékářů. Jo a sestřička také moc fajn. Ordinaci určitě doporučuji. Více

Švermova, Mnichovo Hradiště Mapa

Chirurgická ambulance

• „Úžasný P.doktor opravdu úžasný přístup, ochota velice rádi doporučujeme,moc nám pomohl a byl velice hodný ochotný a přišel i ve svém volnu. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Panochova nemocnice Turnov s.r.o.

• „Pan doktor je velice kvalifikovaný a dobrý operatér.Jeho přístup k pacientům je na vysoké urovni.PM

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav