Borek Sehnal, gynekolog Praha

MUDr. Borek Sehnal

Gynekolog Více

18 názorů

Uložit


Adresa

Budínova 2, Praha
Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce, Praha 8 - Libeň gynekologické laparoskopie

Pan doktor je velký profesionál.Diky nemu to vse bylo o 100% lehčí.A je i velmi lidský,vse vysvětlil a od začátku do konce se velmi pekne staral.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem byla odeslána na biopsii děložního čípku. Musím uznat, že jsem měla opravdu velký strach a snažila jsem se to panu doktorovi dát najevo, ale i přes to se mnou vůbec nekomunikoval a o to byl můj strach větší, nakonec se mi udělalo až špatně, což podle pana doktora a sestry není uplně normální. Když jsem se na to ptala jiných lékařů, říkali mi, že to normální je, tak těžko říct, kde je pravda :)
Jinak ale nechci pana doktora hodnotit negativně, biopsii udělal velmi dobře, po biopsii se mi dal prostor, že se mohu zeptat na co chci. Další konzultaci jsme měli po telefonu, kde byl pan doktor velice ochotný a vše mi vysvětlil.
Celkově si tedy myslím, že pan doktor je pečlivý a dobrý lékař.


L
Ověřeny pacient

Dr. Sehnal je velmi empatický a vstřícný lékař, má moji plnou důvěru. Oceňuji jeho rozvážnost a efektivnost, se kterou jedná. Během mého prvního těhotenství mi velmi pomohl, díky němu jsem prožila poslední 4 měsíce v klidu. Za to mu jsem velmi vděčná a ráda se vrátim.


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,píši zde za svoji mamku,která si zatím ještě nepotykala s internetem ☺ Každopádně mám napsat veliké poděkování panu primáři Bořku Sehnalovi,který mamku minulý týden operoval. Od prvního vyšetření po operaci a následné péče byl pan doktor opravdu profesionál,vše vysvětlil,operaci provedl výborně a nebyla to zrovna jednoduchá operace a poo péče také vyborná. Takže díky pane doktore ☺ PS: Ale abychom byli spravedlivý tak skvělá péče byla také od sester na gynekologickém oddělení.


P
Ověřeny pacient

P. Sehnal mě sice rodil už v roce 2008, ale naprostá spokojenost... Ráda vzpomínám i s úsměvem! A je mi líto, že už bydlím úplně jinde a nebudu se mu moct svěřit s dalším porodem....


P
Ověřeny pacient

Na pana primáře Sehnala nemohu říct ani slůvko špatného. Byla jsem přijata na Bulovku k ukončení těhotenství na konci 2.semestru kvůli VVV a pan primář byl chápající, hodný, příjemný. Neustále mě chodil kontrolovat a opravdu se mi věnoval.


Z
Ověřeny pacient

Pan primář není žoviální typ člověka a možná se na vás nebude usmívat od ucha k uchu hned, jak vstoupíte do dveří, ale jeho slova dávají smysl, je to vynikající odborník a chirurg, skutečný profesionál. Týden po komplikované operaci mám pocit, že bych mohla na diskotéku. Jsem velmi vděčná, že mě operoval právě on.


Ověřeny pacient

Dobrý den
Pana doktora Sehnala mohu jen doporučit, z mé strany naprostá spokojenost, velice ohleduplný, vstřícný, v klidu zodpoví všechny otázky, všechna vyšetření proběhla naprosto v pohodě.
Jana


K
Ověřeny pacient

Díky totální neschopnosti doktora Sehnala mi prasklo šití po obrovské operaci. Neragoval na mé naléhání, že břicho je oteklé a bolí a poslal mne domů. Za pár hodin mne vezla záchranka zpět , okamžitá nová operace a já si v nemocnici poležela s otevřeným břichem, ve kterém byla bakterie a nehojilo se to.. Tolik k tomu lékaři. Navíc jeho arogantní přístup byl nepřijatelný, reagoval podrážděně a chybu nepřiznal. Ani přes mé naléhání nebyl za tuto fatální chybu potrestán vedením nemocnice. Takže z mého pohledu - vyhněte se mu.!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Dobrý den, při velkých bolestech v podbříšku jsem vyhledala pomoc v nemocnici na Bulovce. Mladá doktorka si nevěděla rady, proto si zavolala údajně na pomoc prim. Sehnala. Je mi přes čtyřicet, po gynekologické stránce toho mám za sebou hodně, ale v životě jsem nezažila tak brutální vyšetření, aby mi na "koze" tekly slzy bolestí, kdybych se nestyděla, tak bych bolest projevovala i hlučným způsobem. Fakt hodně vydržím, ale raději pět dní absence mého lékaře přežiji na práškách proti bolesti a počkám na něj, než bych ještě někdy vstoupila na Bulovka a bála se "ošetření" od tohoto lékaře. Už jen malý paradox. Ženské orgány jsem kompletně "odevzdala" a přesto v prvotní diagnoze mám napsáno: Nezhoubný novotvat vaječníku. To o něčem také svědčí. Závěr: Jen rychle pryč s pacientkou, i když neznám příčinu jejich obtíží. Velice lituji mladé pacientky, jestliže zažijí takovou svoji první zkušenost s gynekologem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti