Hrušovanské náměstí 2, Praha
Gy-nek, s. r. o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo pravidelné kontroly i akutní vyšetření

K paní doktorce chodím už několik let a zatím ji ve srovnání s jinými nikdo nepředčil. Paní doktorka je velmi zodpovědná, nechce nic zanedbat, radši mě pozve na vyšetření hned samý den, pokud se jí nezdají výsledky, je jemná a citlivá a všechny kroky, které dělá, mi srozumitelně vysvětlí. Nemůžu si stěžovat, je skvělá. :)

Umístění: Gy-nek, s. r. o.

K pani doktorce chodim vice jak 6 let a prosli jsme "spolu" 2 tehotenstvi.
Je empaticka, zajima se o Vas, zodpovi veskere dotazy se zajmem a myslim, ze svou praci dela velmi dobre (posuzuji jako laik a spokojeny klient).

Pani doktorka je velmi milá,na všechny mé dotazy mi odpoví,mohu se ji svěřit ,je profesionální.Ikdyž lékaři neberou pacientky v těhu či když jsou mimo Čechy,paní doktorka mne do své ordinace přijala a za to jsem velmi vďečná.Ikdyž jezdíme často do zahraničí,musíme vše ochotně plánovat, nám vżdy vyjde vstříc s termínem ikdyž už je tam plno.Nic neni podceněno,vše co dohodne platí.Sestra je velmi milá .

Á

Paní doktorka je naprosto k ničemu. Já i moje kamarádky hromadně přecházíme jinam - ignoruje naše obtíže, vždy je podle ní všechno v pořádku, i když si myslíme, že ne - a to nám většinou potvrdí i jiný lékař. Nikdy mi neudělala ani výtěr, takže na kvasinkovou infekci přišel až další lékař. Kamarádce i přes její naléhání, že ví, co ji trápí, tvrdila, že se o tuto nemoc nejedná. Opak byl samozřejmě pravdou. Není pečlivá, nesnaží se přicházet na individuální řešení. Osobně k ní naprosto ztrácím důvěrů a už nikdy se k ní do ordinace nevrátím.

Pani doktorka nielen, ze je velmi slaba (nerobi vysetrenie prsnikov, nepouziva ultrazvuk a na vsetko predpisuje sirokospektralne lieky) ale este je aj nebezpecna. Na poslednych dvoch preventivnych prehliadkach som sa u nej nakazila kvasinkovou infekciou. Po prvej prehliadke som si myslela, ze ide o nahodu, ze sa problemy objavili hned po prehliadke, ale druhy rok uz sa to nedalo prehliadnut. Cely rok nemam ziaden problem a par dni po prehliadke zase infekcia (a to som za tych par dni nestihla nic kde by som ju mohla chytit). Takze k tejto lekarke nikdy viac, desim sa toho co vsetko som este u nej mohla chytit.

Pani doktorka je naprosto úžasná,příjemná sympatická a jemná,příjemné krasne prostředí,vždy mi vse vysvětli pri problémech řádně vyšetří,moc mi ted pomáhá najít cestu k otěhotnění,nemam si vůbec na co stěžovat kvalitni servis,sestřička moc příjemná,vždy se dovolam,pokud je problem vezme me pani doktorka hned ten den nebo pokud volám pozde tak hned dalsi,jsem moc rada ze k doktorce jako je pani rozsypalova mohu chodit je skvela.

Perfektní, skoro až rodinný přístup. Profesionální vystupování, sestřička i paní doktorka jsou moc milé. Nemůžu si na nic stěžovat. Pokaždé mi paní doktorka nebo i sestřička dokázaly poradit a pomoct.

Nechápu, na co si neustále dámy stěžujete. To že má lékař dlouhé nehty? To že má stop-stav? To je trochu směšné ne? A co je tohle ,,, na vše jen horony:( „? Asi to měly být hormony ne?
Za svůj věk jsem vystřídala x gynekologů a řeknu vám paní doktorka je skvělá. Vše Vám vysvětlí, napíše a pomůže. Když mám problém nemusíte čekat až na termín za měsíc ale vezme Vás ten den. A to že má dlouhé nehty? To je úplně jedno. Její kvalitu to nijak nesnižuje! Kdybyste viděly jiné lékaře a lékařky musely byste plakat dámy.

X

Trošku mi nesedí u gynekoložky, že má nalepené dlouhé nehty.....vyšetření provádí pouze vnitřním ultrazvukem, rukou nikoli....., což by měla. Jinak, asi, bohužel, jako většina gynekologů, na vše jen horony:(

Paní doktorka bohužel neustále přechází mé obtíže (trvají již přes rok) a tvrdí mi, že je to normální, protože na běžné kontrole se nic neukázalo. Bohužel při kontrolách ale ani neprovádí ultrazvukové vyšetření, což můj bývalý lékař prováděl vždy jako součást preventivní prohlídky (to jsem ještě byla 100% zdravá). Navíc mi pokaždé cpe očkování proti rakovině děložního čípku, které již několik žen usmrtilo a ani nechrání proti všem kmenům viru - jenže to vše jsem se musela sama dočíst na internetu, sama pí. doktorka mě o tom nijak neinformovala!