Gynekologická ordinace
Tišická 396/1, Praha 8, Praha

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou opravdu úžasné. Ordinace, čekárna i WC jsou krásně čisté. Po příchodu jsem nečekala ani 5 minut a už jsem šla na řadu. První preventivní prohlídka, při které mě nic nebolelo a necítila jsem se nekomfortně. A poplatek za prevenci? Úsměvných XXXX,- Kč. S tím jsem se nikde jinde nesetkala - všude platíte nesmyslné roční karty za prevenci a receptový servis. Jsem velice ráda, že mě paní doktorka po delší době přijala mezi své nové pacientky.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K paní doktorce chodím již několik let a musím velmi doporučit. Chodila jsem k ní i v době,kdy jsem byla těhotná a nemám co vytknout. Velmi milá,vstřícná,hezká ordinace,čekání max 5 minut. Paní sestřička také úžasná bytost. Velké plus je, že po Vás v ordinaci nechtějí žádné extra poplatky,což je bohužel u většiny doktorů v Praze snad již pravidlem.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, dodržují objednávací časy, není co vytknout. Jsem ráda, že je tu máme

S pani doktorkou jsem velmi spokojena. Je mila, dukladna, vsechna vysetreni vysvetluje a da se s ni na vsem rozumne domluvit. Velkou vyhodou je, ze ma atestaci take na velke ultrazvukove screeningy, takze v tehotenstvi neni treba chodit do jine ordinace. Take sestricka je uzasne mila. Objednava se na cas a clovek ceka jen par minut. Pani doktorka investovala do hezkeho prostredi a jako pacientka se tam citim moc dobre. Celkove pece opravdu na urovni, kez by to takto fungovalo u vsech doktoru!

Umístění: jiné místo pravidelné kontroly i akutní vyšetření

K paní doktorce chodím už několik let a zatím ji ve srovnání s jinými nikdo nepředčil. Paní doktorka je velmi zodpovědná, nechce nic zanedbat, radši mě pozve na vyšetření hned samý den, pokud se jí nezdají výsledky, je jemná a citlivá a všechny kroky, které dělá, mi srozumitelně vysvětlí. Nemůžu si stěžovat, je skvělá. :)

Umístění: Gynekologická ordinace

K pani doktorce chodim vice jak 6 let a prosli jsme "spolu" 2 tehotenstvi.
Je empaticka, zajima se o Vas, zodpovi veskere dotazy se zajmem a myslim, ze svou praci dela velmi dobre (posuzuji jako laik a spokojeny klient).

Pani doktorka je velmi milá,na všechny mé dotazy mi odpoví,mohu se ji svěřit ,je profesionální.Ikdyž lékaři neberou pacientky v těhu či když jsou mimo Čechy,paní doktorka mne do své ordinace přijala a za to jsem velmi vďečná.Ikdyž jezdíme často do zahraničí,musíme vše ochotně plánovat, nám vżdy vyjde vstříc s termínem ikdyž už je tam plno.Nic neni podceněno,vše co dohodne platí.Sestra je velmi milá .

Á

Paní doktorka je naprosto k ničemu. Já i moje kamarádky hromadně přecházíme jinam - ignoruje naše obtíže, vždy je podle ní všechno v pořádku, i když si myslíme, že ne - a to nám většinou potvrdí i jiný lékař. Nikdy mi neudělala ani výtěr, takže na kvasinkovou infekci přišel až další lékař. Kamarádce i přes její naléhání, že ví, co ji trápí, tvrdila, že se o tuto nemoc nejedná. Opak byl samozřejmě pravdou. Není pečlivá, nesnaží se přicházet na individuální řešení. Osobně k ní naprosto ztrácím důvěrů a už nikdy se k ní do ordinace nevrátím.

Pani doktorka nielen, ze je velmi slaba (nerobi vysetrenie prsnikov, nepouziva ultrazvuk a na vsetko predpisuje sirokospektralne lieky) ale este je aj nebezpecna. Na poslednych dvoch preventivnych prehliadkach som sa u nej nakazila kvasinkovou infekciou. Po prvej prehliadke som si myslela, ze ide o nahodu, ze sa problemy objavili hned po prehliadke, ale druhy rok uz sa to nedalo prehliadnut. Cely rok nemam ziaden problem a par dni po prehliadke zase infekcia (a to som za tych par dni nestihla nic kde by som ju mohla chytit). Takze k tejto lekarke nikdy viac, desim sa toho co vsetko som este u nej mohla chytit.

Pani doktorka je naprosto úžasná,příjemná sympatická a jemná,příjemné krasne prostředí,vždy mi vse vysvětli pri problémech řádně vyšetří,moc mi ted pomáhá najít cestu k otěhotnění,nemam si vůbec na co stěžovat kvalitni servis,sestřička moc příjemná,vždy se dovolam,pokud je problem vezme me pani doktorka hned ten den nebo pokud volám pozde tak hned dalsi,jsem moc rada ze k doktorce jako je pani rozsypalova mohu chodit je skvela.