Blanka Šimková, psycholog Brno

přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

10 objednaných návštěv během 30 dní

Psychologická poradna Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Psycholog v Brně. Individuální psychologické poradenství a psychoterapie včetně grafologických rozborů. Poskytuji psychologickou a terapeutickou pomo...

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem
  • Zažíváte problémy v rodině, v práci, při výchově dějí

• psychoterapie
  • psychoanalýza

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

800 Kč

800 Kč

1 000 Kč

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Pomáhá mně náhled na moje problémy z jiné strany, než je má rodina. Jen mě mrzí dlouhé termíny objednávek.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Jsem velmi spokojená, příjemná atmosféra. Paní doktorka také velmi příjemná a dokáže velmi dobře poradit

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Dekujeme paní doktorce za příjemnou konzultaci, syn byl nadšeny, chce opakovat návštěvu i když už není potřeba :) Byla to preventivní konzultace, zjistit vše li je ok s synem po rozvodu rodičů, paní doktorka strávila s synem půlhodinky casu na samotě, potom následně vysvětlila mi, co se děje, jak to vnímá syn a poradila jak komunikovat s nim v nějakých problematických situacích.
Empatická, měkka, stručná, cítili jsme si oba maximálně komfortně.
Každému mužů doporučit zajit na konzultaci aspoň preventivně. Duševní hygiena je důležitá stejné jak i fyzická.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní doktorka moc milá a empatická, poradila mi, kam dál. Takový přístup, jako je ten její se málo kde vidí

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Návštěva proběhla v pořádku, milá vstřícná komunikace, jasné pojmenování problémů a navržení dalšího postupu

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Vstřícná, milá paní. Příjemné povídání. Všechno probíhalo ve velmi milé a uvolněné atmosféře. Mohu doporučit.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Paní doktorka je citlivá a zkušená odbornice. Z její ordinace jsme odcházeli uklidnění, s radami a tipy, co delat do budoucna.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Paní je velice milá, sympatická, empatická, naše dcera se nebála ani nestyděla a spolupracovala. Určitě doporučuji.

Umístění: Psychologická poradna Brno psychologické konzultace

Příjemné prostředí, naprosto profesionální a zároveň lidský přístup, návštěva mě nabila novou energií a dokázala mě přimět pozitivně přemýšlet o dalších krocích.

Umístění: Psychologická poradna Brno Běžný termín

Je vidět, že paní Šimková má dlouholeté zkušenosti a ví, o čem mluví. Byli jsme na konzultaci s manželkou ohledně naší malé dcery.

• Zažívání úzkosti, nejasné obavy
  • Trpíte dlouhodobým stresem