Blanka Číhalová, praktický lékař Brno

MUDr. Blanka Číhalová

Uložit

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vzkaz pro pacienty - vstupní a preventivní prohlídky provádí MUDr. Sládková. Každý z lékařů na pracovišti nosí jmenovku lékaře viditelně připevněnou n...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

Skvělá! Mám trochu nemoc bílých plášťů, ale tělo si občas žádá, a tady rozhodně nervy nemám:-)... Milujeme ji celá rodina, jsem vděčná za to, že takový doktor existuje. Andělské stvoření a člověk na svém místě... více netřeba.. ♥♥♥ Čápovi


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

K pani doktorce chodim uz 15 let a mohu jen doporucit, vytahla me uz z tolika zdravotnich problemu, ze to ani nezpocitam!.Je to kapacita. Diky bohu ze jsem na ni natrefila. Je nesmirne vzdelana a zkusena.Jen tak vas neodbide, jak to v dnesni dobe bohuzel u doktoru chodi.Je proste TOP.
Burianova Jana


Ověřeny pacient

Na stará kolena jsem změnila lékaře a začala chodit k p. doktorce Číhalové. Bylo to nejlepší rozhodnutí jaká jsem po mnoha dlouhých letech učinila.
Konečně jsem změnila názor na lékaře.
Tak milé a příjemné jednání a s úsměvem mne doslova překvapilo.
Chodím k ní rok a jsem ráda. Děkuji jí za to, že je- jaká je.
Přeji jí také hodně zdraví.
Stejně dobrou zkušenost mám i se sestřičkami z té polikliniky.
Jarmila Sobotková


Ověřeny pacient

K paní doktorce Číhalové chodim velmi ráda, milá, hodná, vše ráda a ochotně klidně několikrát vysvětlí, nezanedbá žádnou drobnost. Mohu všem vřele doporučit :)


Ověřeny pacient

Pani doktorka aj jej pani sestrička sú veľmi milé, príjemné, ochotné. Mám z tejto ordinácie len tie najlepšie skúsenosti.


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již více jak dvacet let.Jsem řidič DPmB a s paní doktorkou jsem velmi spokojen.Jakýkoliv problém byl vyřešen s naprostou profesionalitou.Paní doktorku Číhalovou mohu vřele doporučit.


P
Ověřeny pacient

Naprosto bezkonkurenční, jde přimo k věci a žádné cavyky okolo. Zejména ráno to je k nezaplacení. Mluví dost rchle, takže se musí dávat pozor, ale lepší, než kdyby neřeklad nic.
Pane P. pokud jste řidič z povolání a pracujete na DPMB, tak kvituji, že Vás nahlásila na inspektorát. Vždyť Vy denně řídíte vozidlo s lidmi!


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme s manželem už přez 4 roky. Nikdy jsem se necítila že by mě s jakoukoliv drobností odbila. Naopak pokaždé je její přístup vstřícný a lidský. Když pacient nepochopí, ona ráda a ochotně problém znovu vysvětlí.Je to nejlepší lékařka kterou znám. Pokaždé nás vyléčila. Nepodcenuje ani drobnosti. Musím reagovat i na paní co poslala na magistrát. Mám takový dojem že je dobře že VÁS tam poslala protože je lepší když při řízení máte brýle aspoň nebudou vznikat nehody!
TUTO PANÍ DOKOTORKU MŮŽU VŘELE KAŽDÉMU DOPORUČIT!


Ověřeny pacient

K paní doktorce, jdu vždycky ráda a s důvěrou, příjemné prostředí, ochota a profesionalita v každém ohledu. Děkuji moc.


L
Ověřeny pacient

Perfektní přístup, pečlivý, ale věcný a rychlý. Tak by to mělo vypadat u všech praktických lékařů. Bravo!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Vzkaz pro pacienty - vstupní a preventivní prohlídky provádí MUDr. Sládková. Každý z lékařů na pracovišti nosí jmenovku lékaře viditelně připevněnou n...

Více