Blanka Číhalová, praktický lékař Brno

MUDr. Blanka Číhalová

Praktický lékař Více

Vzkaz pro pacienty - vstupní a preventivní prohlídky provádí MUDr. Sládková. Každý z lékařů na pracovišti nosí jmenovku lékaře viditelně připevněnou n...

Umístění: Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

Skvělá! Mám trochu nemoc bílých plášťů, ale tělo si občas žádá, a tady rozhodně nervy nemám:-)... Milujeme ji celá rodina, jsem vděčná za to, že takový doktor existuje. Andělské stvoření a člověk na svém místě... více netřeba.. ♥♥♥ Čápovi

Umístění: Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

K pani doktorce chodim uz 15 let a mohu jen doporucit, vytahla me uz z tolika zdravotnich problemu, ze to ani nezpocitam!.Je to kapacita. Diky bohu ze jsem na ni natrefila. Je nesmirne vzdelana a zkusena.Jen tak vas neodbide, jak to v dnesni dobe bohuzel u doktoru chodi.Je proste TOP.
Burianova Jana

Na stará kolena jsem změnila lékaře a začala chodit k p. doktorce Číhalové. Bylo to nejlepší rozhodnutí jaká jsem po mnoha dlouhých letech učinila.
Konečně jsem změnila názor na lékaře.
Tak milé a příjemné jednání a s úsměvem mne doslova překvapilo.
Chodím k ní rok a jsem ráda. Děkuji jí za to, že je- jaká je.
Přeji jí také hodně zdraví.
Stejně dobrou zkušenost mám i se sestřičkami z té polikliniky.
Jarmila Sobotková

K paní doktorce Číhalové chodim velmi ráda, milá, hodná, vše ráda a ochotně klidně několikrát vysvětlí, nezanedbá žádnou drobnost. Mohu všem vřele doporučit :)

Pani doktorka aj jej pani sestrička sú veľmi milé, príjemné, ochotné. Mám z tejto ordinácie len tie najlepšie skúsenosti.

Chodím k paní doktorce již více jak dvacet let.Jsem řidič DPmB a s paní doktorkou jsem velmi spokojen.Jakýkoliv problém byl vyřešen s naprostou profesionalitou.Paní doktorku Číhalovou mohu vřele doporučit.

Naprosto bezkonkurenční, jde přimo k věci a žádné cavyky okolo. Zejména ráno to je k nezaplacení. Mluví dost rchle, takže se musí dávat pozor, ale lepší, než kdyby neřeklad nic.
Pane P. pokud jste řidič z povolání a pracujete na DPMB, tak kvituji, že Vás nahlásila na inspektorát. Vždyť Vy denně řídíte vozidlo s lidmi!

K paní doktorce chodíme s manželem už přez 4 roky. Nikdy jsem se necítila že by mě s jakoukoliv drobností odbila. Naopak pokaždé je její přístup vstřícný a lidský. Když pacient nepochopí, ona ráda a ochotně problém znovu vysvětlí.Je to nejlepší lékařka kterou znám. Pokaždé nás vyléčila. Nepodcenuje ani drobnosti. Musím reagovat i na paní co poslala na magistrát. Mám takový dojem že je dobře že VÁS tam poslala protože je lepší když při řízení máte brýle aspoň nebudou vznikat nehody!
TUTO PANÍ DOKOTORKU MŮŽU VŘELE KAŽDÉMU DOPORUČIT!

K paní doktorce, jdu vždycky ráda a s důvěrou, příjemné prostředí, ochota a profesionalita v každém ohledu. Děkuji moc.

Perfektní přístup, pečlivý, ale věcný a rychlý. Tak by to mělo vypadat u všech praktických lékařů. Bravo!