Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

Zobrazit lékaře

Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

Hudcova 74/48, Brno-Medlánky

621 00 Brno, Brno, jihomoravský

Vzkaz pro pacienty - vstupní a preventivní prohlídky provádí MUDr. Sládková. Každý z lékařů na pracovišti nosí jmenovku lékaře viditelně připevněnou na oděvu, prosím vždy identifikujte lékaře a pokud chování nebude odpovídat normě, ihned se obratte na vedoucí lékařku MUDr. Blanku Číhalovou tel. 605960146

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Dana Sládková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Návštěva paní doktorky při vstupní prohlídce do nového zaměstnání byla naprosto KATASTROFÁLNÍ. Chovala se nepříjemně, arogantně, nevstřícně (Jednání typu: "tak dáte mi ty papíry nebo co?!"....). Žádné vyšetření neprovedla a při zjištění 0,5 dioprií se mě dokonce rozhodla nahlásit na dopravní inspektorát, jelikož jsem brýle neměla uvedeny v ŘP. V žádném případě nedoporučuji.
      Poznámka pro ostatní: v žádném případě nevykonávám profesi profesionálního řidiče!!!!!!!!!!!!!

• S

Vstupní prohlídka při nástupu do zaměstnání proběhla tak, že jsem přišla temným schodištěm do stejně temné čekárny a tak jsem si dovolila zaklepat na dveře... následovala přednáška o tom, že snad umím číst, a že je na dveřích jasně napsáno "NEKLEPAT!!!" a vhodit kartičku do díry ve dveřích. Když jsem se pokusila kartičku předat do ruky, zabouchla a musela jsem kartičku vhodit do díry a čekat několik minut než si ji MUDr. převezme a otevře dveře. Následovala opět přednáška o slušném chování a zběžně prolistovala kartu, nechala si v hotovosti zaplatit 400Kč, a pak teprve napsala potvrzení, ikdyž jsem ji upozornila na fakt, že jí to zaplatí zaměstnavatel. Názor si udělejte sami, pokud jste odvážní nebo máte zájem o nevšední zážitek, pokud tam musíte jako já kvůli zaměstnavateli tak držím palce!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Blanka Číhalová

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

Skvělá! Mám trochu nemoc bílých plášťů, ale tělo si občas žádá, a tady rozhodně nervy nemám:-)... Milujeme ji celá rodina, jsem vděčná za to, že takový doktor existuje. Andělské stvoření a člověk na svém místě... více netřeba.. ♥♥♥ Čápovi

• Umístění: Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

K pani doktorce chodim uz 15 let a mohu jen doporucit, vytahla me uz z tolika zdravotnich problemu, ze to ani nezpocitam!.Je to kapacita. Diky bohu ze jsem na ni natrefila. Je nesmirne vzdelana a zkusena.Jen tak vas neodbide, jak to v dnesni dobe bohuzel u doktoru chodi.Je proste TOP.
      Burianova Jana

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře