O nás

Vzkaz pro pacienty - vstupní a preventivní prohlídky provádí MUDr. Sládková. Každý z lékařů na pracovišti nosí jmenovku lékaře viditelně připevněnou na oděvu, prosím vždy identifikujte lékaře a pokud chování nebude odpovídat normě, ihned se obratte na vedoucí lékařku MUDr. Blanku Číhalovou tel. 605960146

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Nejlepší paní doktorka!!
    Udělá maximum pro to aby pomohla každému kdo má problém!
    Musím říct že je to velká kapacita!
    A je to ženská, která má srdce na správném místě.

MUDr. Blanka Číhalová Jiný

Je to hrozně ochotná paní doktorka, je bezvadná mám ji moc ráda .vždy mi vyjde vstříc a pomůže i když má dovolenou

MUDr. Blanka Číhalová Jiný

Najlepšia lekárka v Brne, vždy pomože a poradí a zaujíma sa o pacientov stav.
    Táto lekárka je odborníčka a má velmi milú, láskavú a nápomocnú sestru.
    Obe sú super.

MUDr. Blanka Číhalová Jiný

No asi top pani dr!!vstricnost..domluva..jednani na rovinu..zajem o sve pacienty!

MUDr. Blanka Číhalová

Skvělá! Mám trochu nemoc bílých plášťů, ale tělo si občas žádá, a tady rozhodně nervy nemám:-)... Milujeme ji celá rodina, jsem vděčná za to, že takový doktor existuje. Andělské stvoření a člověk na svém místě... více netřeba.. ♥♥♥ Čápovi

MUDr. Blanka Číhalová

K pani doktorce chodim uz 15 let a mohu jen doporucit, vytahla me uz z tolika zdravotnich problemu, ze to ani nezpocitam!.Je to kapacita. Diky bohu ze jsem na ni natrefila. Je nesmirne vzdelana a zkusena.Jen tak vas neodbide, jak to v dnesni dobe bohuzel u doktoru chodi.Je proste TOP.
    Burianova Jana

Kontakt