Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
221 71.....
721 56.....

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Diagnostické vyšetření +4 Více

Botox

Běžný termín

Odstranění kožních výrustků

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Vysoka odbornost. Sestra i lekarka velmi prijemne. Minimalni cekani v cekarne, objednavala jsem se pres znamylekar.cz.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Dlouhodbě neprůchozí nosní cesty

Doporucuji objednani pres znamy lekar, vzali me prednostne skoro na minutu. Doktorka i sestra prijemne. Lecbu zatim nedokazu posoudit, protoze mam na mesic uzivat kapky s kortikoidy a pak kontrola.

Názor přidán dne 24.02.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zánět středního ucha - dítě

Ordinaci jsem navštívila se čtyřletým synem se zánětem středního ucha. Skvělý přístup i vybavení ordinace, žádné čekání.

Byla jsem velmi spokojená.
1. Velice mi vyhovuje možnost objednání na určitý čas. Už jsem zažila vícehodinové čekání v čekárně na jiných ORL, což obzvláště s malým dítětem není nic příjemného, obzvláště je-li čekárna plná dalších nemocných. Tady je-li člověk objednán, rozhodně zbytečně nečeká.
2. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné. Dokonce se snažili pomoci i s jiným zdravotním problémem nesouvisící s ORL prostřednictvím telefonní konzultace se specializovaným odborníkem.
3. Velice oceňuji i, že antibiotika nejsou nasazována automaticky, ale jen při potřebě, potvrzené laboratorním vyšetřením.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Uvidím, jak zabere léčba a dopadnou výsledky, ale paní doktorka po první návštěvě působí pečlivě, lidsky a nemá tendence člověku dávat najevo, že jiní lidé jsou na tom hůř, což se mi v mém věku bohužel často stává.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření uší / otoskopie

O odborných schopnostiach pani doktorky sa veľmi vyjadriť neviem, napriek objednaniu termínu je však nutné počitať s tým, že si v čakárni nejakú chvíľu posedíte a počkáte, pani doktorka uprednostňuje známych pacientov a tých, ktorí jej zaklopú na dvere (osobne sa mi to stalo dvakrát, v druhom prípade som už radšej odišiel a objednal sa u iného lekára..)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

English speaking doctor. Professional and quick. Note: if you have an appointment booked via Znamy Lekar then you don't need to wait in a queue of people to enter the doctor's cabinet

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorku jsem navstvila poprve a byla jsem spokojena. Profesionalni a lidsky pristup, zajimala se o souvislosti, peclive me vysetrila. Navic zadne cekani a objednani online. Mohu jen doporucit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorku mi doporučil kamarád a bylo skvělé dát na jeho doporučení! Paní doktorka je moc příjemná, vyslechla mě, vyšetřila a doporučila další postup léčby. Za mě doporučuji!

Běžný termín

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Diagnostické vyšetření

Botox

Odstranění kožních výrustků

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Názor přidán dne 24.02.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Byla jsem velmi spokojená.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie