MUDr.

Barbora Lischkeová

Otorinolaryngolog přijímá nové pacienty

114 názorů +přidat

Objednat se 98 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z ORL 2001 – II. atestace z ORL… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Zkušenosti a dovednosti

• Barbora Lischkeová
    Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
    1992 promoce, udělen titul MUDr.

Postgraduální vzdělávání

1995 – 2007 Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku l. LF UK,
    FN Motol, Praha

Pedagogická činnost
    Katedra otorinolaryngologie IPVZ v Praze od 2002 do 2007 jako odborný asistent
    Výuka mediků na 1.LF UK v Praze na klinice ORL a chirurgie hlavy a krku.

Jazykové znalosti
    French, Englisch

Členství v odborných společnostech

Člen České lékařské komory
    Člen České společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku

Účast na řešení grantu
    NR8440 3/2005, od r. 2005
    Sledování vztahu mezi bakteriálním osídlením sliznice nosní a vedlejších dutin nosních patogenem Staphylococcus aureus a její antimikrobiální aktivitou vyjádřenou přítomností defensinů.

Přehled absolvovaných odborných stáží
    1998 ORL, nemocnice Gustav Roussy, Paříž,
    1999 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2004 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2005 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,

Publikace
    Lischkeová, B., Klozar. J.,Betka,J. Subjectival functional results 1 zear after surgery for oropharyngeal carcinoma, Eur Arch Otorhinolaryngol. 2001 Dec (258 10)

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indikace k tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 25 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Komplikace po tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 35 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indications of tonsillectomy.
    Plzeň.Lékařský sborník.,Suppl. 74, 2000, s. 129 130

Lischkeová, B.,Campr.V.,Taudy,M. Atypické nosní polypy. Orinolaryngol., 1997,č3,s7 10

Válková,D.,Lischkeová,B.,Slavíček,A. Maligní melanom v ORL oblasti. Otolaryngol. a Foniatr., 2000, č. 3, s. 163 168.

Betka,J.,Lischkeová,B.,Belšan,T. Angiofibromy nosohltanu, Otorinolagol. a Foniatr.

Monografie:
    Vrabec,P.,Lischkeová,B.,Světlík,M.,Skřivan, J. Rovnovážný systém obecná část, Triton s.r.o. 2002

Kapitoly v monografiích
    Klozar et all. Otorinolaryngologie, 2005

• otorinolaryngologie

Nemoci

• porucha rovnováhy

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Neopomenutelný je její přístup k pacientovi a odbornost. Je to lékař s velkým L. Doporučuji!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Vse ok, dcera 3 roky, prijemna MUDR, nechala sa vysetrit uplne bez place a strachu. + Zadne cekani , vzali nas na objednany cas. Doporucuji.

• L
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Výborná lékařka, která je navíc příjemná, pečlivá a vše dobře vysvětlí. V případě objednání bere včas, žádné dlouhé čekání v čekárně.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Do ordinace jsem šla přesně tak, jak jsem byla objednaná. Sestra i paní doktorka velmi příjemné a ochotné. V případě nějakých obtížích navštívím paní doktorku zase.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

První doktor, který úspěšně diagnostikoval můj stav. Obvodní lékař zanedbal péči, ale naštěstí jsem našel paní doktorku Lischkeovou která mi dokázala ihned pomoct a správně diagnostikovat příčinu problému v krku.

• L
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Skvělá doktorka! Od dětství jsem měla z vyšetření na ORL panickou hrůzu a její skvělý přístup mě uklidnil, že není čeho se bát. Rozhodně doporučuji i pro maminky s dětmi :)

• P
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi precizní a nic neponechá náhodě. Její profesionální přístup mne překvapil. Často se to již nevídá. Velmi doporučuji.

• J
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Kontrola

Mé druhé setkání s paní doktorkou. Obě setkání bylo ve znamení, přesná, stručná, úžasná. Ještě jsem se nesetkal s podobnou péčí.

• G
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

I had a really nice experience.
    I have made an online reservation; the doctor accepted me at the exact reservation time. Professional and nice doctor, will recommend.

• G
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Pani doktorka na nás urobila pri prvej návšteve dobrý dojem. Pekný vzťah k deťom. Ochotná urobiť výtery, čo nie všetci doktori robia. Vyzerá byť odborníčka. Veľmi príjemná sestra.