Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

98 objednaných návštěv během 30 dní

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní Lischkeova byla velice milá a profesionální! Všechno velmi dobře vysvětlila a mluvila pomalu abych jsem všechno dobře rozuměl protože viděla ze jsem cizinec.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostika a léčba onemocnění krku

I have never been so satisfied with a doctor as today. Doctor Lischkeova and her nurse are so kind, helpful and emphatic. I spent a half of year, going to the different doctors, who couldn't help me. But doctor did a proper diagnostics and figured out a probable problem. I am very happy. Thank her a lot

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. výplach uši

Paní doktorka Lischkeová i sestřička - naprosto skvělý přístup, stručné vysvětlení úkonů, profesionální a šetrné vyšetření i celková prohlídka, přístup - všechno super, vč. možnosti se objednat dopředu - doporučení s velkým D

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka říká pravdu, na nic si nehraje, umí. Vyšetření je bezbolestné-sondy nos, krk, uši.. Ŕeším problém od r. 2013, ÚVN byla krátká...nyní čekáma na rozbory. Léčba bude pokračovat...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je ochotná, vyšetřování nosní překážky a krku není nic příjemného, ale snažila se to dělat s citem.I sestřička je příjemná.Překvapilo mě že mají čtečku na zdravotní karty, což jsem viděla poprvé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Empaticka a prijemna lekarka i sestricka, objednani na presny cas, lekarka nasloucha a snazi se pomoci, moderne vybavena ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

S první návštěvou u paní doktorky jsem byla naprosto spokojená. Na řadu jsem šla hned, vyšetření bylo rychlé, ale přínosné. Paní doktorka mi vše vysvětlila, snažila se najít příčinu problému, což se snad i povedlo, byla příjemná, naslouchající, na problém se dívala komplexně. Pro jistotu mě poslala na další vyšetření, léčbu zatím hodnotit nemohu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Po příchodu a krátké konzultaci jsem byl celkově vyšetřen s pohledu otorinolaryngologa a byl jsem podrobně seznámen s mojí příčinou problémů včetně navržení postupu léčby a doporučení na vyšetření u dalšího specialisty. Byl jsem opravdu spokojen a jsem překvapen přístupem paní doktorky a její sestry. Opravdu doporučuji každému, kdo má nějaký problém v tomto oboru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Měla jsem zalehlé uši, které jiný ORL neúspěšně řešil odsáváním. Paní doktorka použila výplach vodou, zákrok byl krátký, bezbolestný a úspěšný. Přístup paní doktorky i sestřičky byl příjemný a vstřícný. Děkuji a doporučuji :)

Paní doktorce vděčím za záchranu svého života. Hned při první návštěvě mi diagnostikovala útvar v krku, který mi bránil v dýchání a poslala mě obratem do nemocnice v Motole, kde mě hned druhý den operovali, protože se jednalo o zánětlivý krvácivý tumor. Na to, že nežiji v Praze a na vyšetření jsem dorazila až z K. Varů, jednala paní doktorka i sestřička velice profesionálně a lidsky, a zařídili mi i převoz taxíkem rovnou do nemocnice. Kdybych k paní doktorce nešla, mohla jsem se udusit. Proto paní doktorku vřele doporučuji všem, kteří si nejsou jisti svou diagnózou a potřebují péči a názor odborníka - tady jste opravdu v nejlepších rukách.

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie