Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

Otorinolaryngolog přijímá nové pacienty

71 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
221 71.....
721 56.....

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření uší

Byla jsem vyřízená rychle a bez čekání. Paní doktorka i sestřička byly příjemné a vstřícné, takže spokojenost :)

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

K paní doktorce chodím pravidelně, vždy je přesně dodržena objednací lhůta. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé. Děkuji za skvělý přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zalehlé ucho

Mudr. LISCHKEOVÁ - velice děkuji za dnešní ošetření, po online objednání jsem šla ihned na řadu, problém paní doktorka vyřešila během 5 minut. Příjemná atmosféra, milá je i sestřička. Žádné zbytečné dotazy,rychlé ošetření Děkuji pěkně! Radmila Hanzlíková

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. first visit

Doctor solved my problem with ear infection very fast and without any antibiotics.Its was my first visit to doctor in Czech Republic, I have no insurance, just payed cash. Second check was fast and free. Many thanks! Strongly recommend, very kind and professional.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Skvělý přístup, paní doktorka příjemná, milá, doporučuji. Objednala jsem si návštěvu online, vůbec jsem nečekala.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření krku

Pohodová paní doktorka, empatická. Chodím k ní už několik let, myslím, že odborně velice fundovaná. Vše dobře vysvětlí.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. výplach uši

Paní doktorka mě přijala ještě před smluveným termínem čili naprosto bez čekání, komunikace s ní i sestrou rychlá, příjemná, zákrok také, vše proběhlo profesionálně, bez zbytečného prodlévání. Díky výplachu uší zase slyším, takže díky :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Krátké čekání, profesionální přístup, rychle ošetřeni, vse srozumitelně vysvetleno, velmi doporučuji.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Bolest a otok nosu

Velmi milá doktorka a sestřička, perfektni a profesionalni přístup, objednání na čas bez čekání, moc doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorku i sestřičku mohu jenom chválit. Velmi mi vyhovuje i možnost objednat si návštěvu na konkrétní hodinu e-mailem.

• porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie