Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Barbora Lischkeová

přijímá nové pacienty

Otorinolaryngolog Více

100 objednaných návštěv během 30 dní

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Revoluční 765/19, Praha

Dozvědět se více

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Revoluční 765/19, Praha

Dozvědět se více

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Amazing, kind, friendly attitude and they speak English. Gorgeous office and waiting area. Thank you so much!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Milá doktorka ale i sestřička,snažili se mi pomoct,byla jsem přijata na čas přesně určitě k paní doktorce zase přijdu když budu mít problém

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Rychlé objednání, bez čekání.. paní doktorka přímá, vstřícná, problem mi lepe vysvětlila než můj obvodní lékař ORL.. doporučuji

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Možnost objednat se on-line , příjemné prostředí , rychle vyšetření a srozumitelné vysvětlení léčby

Š
Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a pečlivé, chtějí pomoct a léčit, jsem velice spokojená s přístupem.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

jsem v procesu léčby, uvidíme potom, ale jinak vše v pořádku, profesionální přístup a komunikace

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Příjemné vystupování, žádné čekání, žádná byrokracie (ani při první návštěvě), ošetření účinné a rychlé.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Všechno proběhlo bez problémů a hladce, bez čekání, vstřícný a milý přístup, ordinaci mohu doporučit!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Příjemná paní doktorka, profesionální přístup, pečlivost. Moje třetí návštěva, a jako vždy, vše proběhlo v pořádku.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Pristup jak pani doktorky, tak sestricky se mi libil. Vubec jsem necekala, pani doktorka me vzala presne na cas, vyslechla a kompletne vysetrila. Vse probehlo v naprostem poradku.

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie