Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

Otorinolaryngolog přijímá nové pacienty

108 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
221 71.....
721 56.....

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Potíže s mluvení a dýcháním u dcery (10let)

Paní doktorka i sestřička velmi milé, přátelské a profesionální. Ocenila jsem zejména citlivý přístup k dceři, která je citlivější a s lékařským prostředím téměř nepřišla do styku. Naše návštěva byla první a za velmi milou zkušenost děkuji.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Pani doktorka pracuje efektivne, je pecliva a profesionalni. Jako bonus jsem sla do ordinace v cas, na ktery jsem se online objednala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Paní doktorka byla velmi ochotná. Léčím se už patnáct let s chronickou rýmou a za tu dobu jsem vystřídal řadu doktorů a jednou jsem šel dokonce do nemocnice na operaci. Paní doltorku jsem si vybral kvůli zkušenostem a recenzím. Ona si vyslechla moji historii, prohlídla mi nos a hned mě poslala na doplňující vyšetření kam jiní doktoři nechtěli protože je to drahé. Za mě spokojenost.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. mykóza krku

Paní doktorka i sestřička velmi příjemná a zkušená. Téměř bez čekání. Příjemné prostředí. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorku i sestricku muzu jen doporucit, citlive a rychle osetreni. Do ordinace jsem sla presne na cas jak jsem se objednala.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zalehle ucho

Pani doktorka mne velmi peclive vysetrila a poslala na dalsi doplnujici vysetreni. Je privetiva a ohledulna. K tomu patri i velmi kratke objednaci i cekaci doby. Pracuje peclive, kvalitne a rychle.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zalehlé ucho

Vše proběhlo skvěle, k paní doktorce chodím již dlouho. Bez fronty, rychle, ale precizně. Spokojena.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. bolesti krku, ucha

Rychlé objednání, vyšetření bez čekání v objednaný termín. Milý osobní přístup, paní doktorka je profesionál, velká spokojenost, mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zhoršená kvalita sluchu levého ucha

Profesionalni a velmi rychle vysetreni. Vstricny personal, Krátká doba od objednani do vlastni navstevy lekarky.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Paní doktorka je velmi příjemná, věcná, vše vysvětlí a informuje. Velmi rychle mi pomohla vyřešit zdravotní problém. Také velmi oceňuji možnost objednání se přes internet, do ordinace jsem vcházel přesně načas. Byl jsem opravdu spokojen.

• porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie