Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

Otorinolaryngolog přijímá nové pacienty

53 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
221 71.....
721 56.....

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorku i sestricku muzu jen doporucit, citlive a rychle osetreni. Do ordinace jsem sla presne na cas jak jsem se objednala.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zalehle ucho

Pani doktorka mne velmi peclive vysetrila a poslala na dalsi doplnujici vysetreni. Je privetiva a ohledulna. K tomu patri i velmi kratke objednaci i cekaci doby. Pracuje peclive, kvalitne a rychle.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zalehlé ucho

Vše proběhlo skvěle, k paní doktorce chodím již dlouho. Bez fronty, rychle, ale precizně. Spokojena.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. bolesti krku, ucha

Rychlé objednání, vyšetření bez čekání v objednaný termín. Milý osobní přístup, paní doktorka je profesionál, velká spokojenost, mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zhoršená kvalita sluchu levého ucha

Profesionalni a velmi rychle vysetreni. Vstricny personal, Krátká doba od objednani do vlastni navstevy lekarky.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Paní doktorka je velmi příjemná, věcná, vše vysvětlí a informuje. Velmi rychle mi pomohla vyřešit zdravotní problém. Také velmi oceňuji možnost objednání se přes internet, do ordinace jsem vcházel přesně načas. Byl jsem opravdu spokojen.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření uší

Byla jsem vyřízená rychle a bez čekání. Paní doktorka i sestřička byly příjemné a vstřícné, takže spokojenost :)

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

K paní doktorce chodím pravidelně, vždy je přesně dodržena objednací lhůta. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé. Děkuji za skvělý přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zalehlé ucho

Mudr. LISCHKEOVÁ - velice děkuji za dnešní ošetření, po online objednání jsem šla ihned na řadu, problém paní doktorka vyřešila během 5 minut. Příjemná atmosféra, milá je i sestřička. Žádné zbytečné dotazy,rychlé ošetření Děkuji pěkně! Radmila Hanzlíková

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. first visit

Doctor solved my problem with ear infection very fast and without any antibiotics.Its was my first visit to doctor in Czech Republic, I have no insurance, just payed cash. Second check was fast and free. Many thanks! Strongly recommend, very kind and professional.

• porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie