Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

85 objednaných návštěv během 30 dní

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Po příchodu a krátké konzultaci jsem byl celkově vyšetřen s pohledu otorinolaryngologa a byl jsem podrobně seznámen s mojí příčinou problémů včetně navržení postupu léčby a doporučení na vyšetření u dalšího specialisty. Byl jsem opravdu spokojen a jsem překvapen přístupem paní doktorky a její sestry. Opravdu doporučuji každému, kdo má nějaký problém v tomto oboru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Měla jsem zalehlé uši, které jiný ORL neúspěšně řešil odsáváním. Paní doktorka použila výplach vodou, zákrok byl krátký, bezbolestný a úspěšný. Přístup paní doktorky i sestřičky byl příjemný a vstřícný. Děkuji a doporučuji :)

Paní doktorce vděčím za záchranu svého života. Hned při první návštěvě mi diagnostikovala útvar v krku, který mi bránil v dýchání a poslala mě obratem do nemocnice v Motole, kde mě hned druhý den operovali, protože se jednalo o zánětlivý krvácivý tumor. Na to, že nežiji v Praze a na vyšetření jsem dorazila až z K. Varů, jednala paní doktorka i sestřička velice profesionálně a lidsky, a zařídili mi i převoz taxíkem rovnou do nemocnice. Kdybych k paní doktorce nešla, mohla jsem se udusit. Proto paní doktorku vřele doporučuji všem, kteří si nejsou jisti svou diagnózou a potřebují péči a názor odborníka - tady jste opravdu v nejlepších rukách.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Jsem velmi spokojená, doporučuji všem. Bylo to profesně, všechno mi bylo vysvětlené na co jsem se ptala. Byla jsem tam poprvé, neslyšela jsem na pravé ucho, ihned mi pomohli, a teď slyším.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Ocenila jsem, že i bez objednání jsem přišla velmi rychle na řadu, příjemná sestřička i lékařka. Bezbolestné vyšetření, spokojenost, čekají mě ještě další vyšetření, která mi byla podrobně vysvětlena a doporučena.

S první návštěvou jsem velmi spokojená. Byla jsem přijata přesně na objednaný čas. Paní doktorka i sestřička byly moc milé, paní doktorka mě vyšetřila, vysvětlila, co a jak, udělala mi výtěr, dala si záležet a nikam nespěchala. Z lékařů mám strach a tady jsem se cítila dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Velmi profesionální a pečlivý přístup paní doktorky, snaha vyřešit problém a najít řešení. Žádné čekání, objednávací časy opravdu odpovídají. S návštěvou paní doktorky jsem byla spokojená, mohu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka i sestřička byly velice milé. Vše mi bylo vysvětleno, nečekala jsem a šla na řadu v objednaný čas. Šla jsem zde na doporučení a sama mohu též doporučit návštěvu u paní doktorky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření sluchu

Vyšetření proběhlo nad očekávání - sluch, uší, krk. Diagnóza, recept, datum kontroly. Skvělá zkušenost, tak to ma být:)

Návštěva u paní doktorky mi bohužel nevyhovovala. Jakkoliv nechci zpochybňovat to, že se jedná o kapacitu, lékař musí mít i více empatie a určitou jemnost. Během vyšetření by se pacient měl cítit bezpečně, že je chápán a je s ním a jeho problémem zacházeno citlivě, to jsem však ze strany paní doktorky necítila.
Vyšetření bylo hodně svižné a mechanické, než jsem se nadála, byla jsem venku a vlastně ani nevím, co jsem si z toho měla odnést.

MUDr. Barbora Lischkeová

Dobrý den. Je mi lito, ze jste byla nespokojena. Ale opravdu nechápu, proč jste nic neřekla . Mohly jsem to spolu probrat a bylo to jistě produktivnější. S pozdravem B. Lischkeova

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie