Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka i sestřička byly velice milé. Vše mi bylo vysvětleno, nečekala jsem a šla na řadu v objednaný čas. Šla jsem zde na doporučení a sama mohu též doporučit návštěvu u paní doktorky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření sluchu

Vyšetření proběhlo nad očekávání - sluch, uší, krk. Diagnóza, recept, datum kontroly. Skvělá zkušenost, tak to ma být:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Návštěva u paní doktorky mi bohužel nevyhovovala. Jakkoliv nechci zpochybňovat to, že se jedná o kapacitu, lékař musí mít i více empatie a určitou jemnost. Během vyšetření by se pacient měl cítit bezpečně, že je chápán a je s ním a jeho problémem zacházeno citlivě, to jsem však ze strany paní doktorky necítila.
Vyšetření bylo hodně svižné a mechanické, než jsem se nadála, byla jsem venku a vlastně ani nevím, co jsem si z toho měla odnést.

MUDr. Barbora Lischkeová

Dobrý den. Je mi lito, ze jste byla nespokojena. Ale opravdu nechápu, proč jste nic neřekla . Mohly jsem to spolu probrat a bylo to jistě produktivnější. S pozdravem B. Lischkeova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. výplach uši

Paní doktorka i sestřička jsou velice mile, pečlivé. V případě potřeby se k nim rada znovu objednam.

Názor přidán dne 22.03.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Několikátá návštěva, vždy spokojenost. Objednání na přesnou dobu vynikající - bez prodlevy. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Sestřička příjemná ale paní doktorka neprofesionální. Vyšetření trvalo asi 2 minuty, posvitila do ucha nosu a krku jenom lampickou a nic víc, žádný vyter nevzala. Napsala jenom sprej do ucha. Sice jsem měla zpoždění ale kvůli tomu nemusí takhle chovat k pacientům. Velké zklamání, udělala jsem velkou chybu že podle recenzí tam šla. Příští jenom poliklinika Lípa.

Dobrý den.
Myslím, že o nutnosti odebrání výtěru by měl rozhodovat lékař. Provedené vyšetření bylo zcela standartní .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Byla jsem u paní doktorky poprvé. Důkladně mě vyšetřila. Vše vysvětlila a byla velice ochotná. Udělala výtěr. A na rozdíl od předchozího lékaře mi hned necpala antibiotika.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka a její sestřička jsou v dnešní době vzácností... Mile, empaticke, lidský přístup.. Jedině doporučuji.. Kéž by bylo lékařů a sestřiček jako jsou ony více.. Moc jim děkuji.. I. BEDNÁŘOVÁ

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Paní doktorka je naprosto skvělá! Dnes jsme byli s 3letou dcerkou u ni na vyšetření a byla velice pozorná a snažila se nám pomoc a poradit. Vřele paní doktorku doporučují.

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie