Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Barbora Lischkeová

přijímá nové pacienty

Otorinolaryngolog

75 objednaných návštěv během 30 dní

COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

221 71.....
721 56.....

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

U paní doktorky jsem zatím byla dvakrát a nikdy jsem nečekala, vždy jsem šla do ordinace podle objednání. Paní doktorka mě poprvé vyšetřila poměrně rychle a poslala mě na další vyšetření na specializované pracoviště.
Jednání paní doktorky bylo slušné a věcné, což mi vyhovuje.
Při druhé návštěvě mi paní doktorka předepsala léky, uvidíme, jestli můj problém vyřeší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je profesionálka, věcná, rychlá, důsledná, vždy navrhla účinnou léčbu. Obě jsou se sestřičkou příjemné, a téměř se nečeká. Opakovaně skvělá zkušenost.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostika a léčba onemocnění krku

Paní doktorka je pečlivá, lidská a zároveň efektivní, zbytečně se nezdržuje (byť někdy díky tomu není snadné vykomunikovat všechno) a nemá tendence člověku dávat najevo, že jiní lidé jsou na tom hůř, což se mi v mém věku bohužel často stává. Objednací termíny jsou dodržovány a ordinace je dobře vybavená. Není co vytknout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Velice příjemná paní doktorka, milá sestra, vše proběhlo podle představ, čas objednání, bez čekání, odcházíte s příjemným pocitem. Krásná ordinace.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

rychlý a efektivní způsob objednání , velmi laskavý jak doktorka tak sestra. Oceňuji, že lékařka byla schopna zkontrolovat stav mého dítěte a dát nám diagnózu co nejrychleji, vzhledem k tomu, že malé děti jsou velmi těžké udržet v klidu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Potíže s mluvení a dýcháním u dcery (10let)

Paní doktorka i sestřička velmi milé, přátelské a profesionální. Ocenila jsem zejména citlivý přístup k dceři, která je citlivější a s lékařským prostředím téměř nepřišla do styku. Naše návštěva byla první a za velmi milou zkušenost děkuji.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Pani doktorka pracuje efektivne, je pecliva a profesionalni. Jako bonus jsem sla do ordinace v cas, na ktery jsem se online objednala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Paní doktorka byla velmi ochotná. Léčím se už patnáct let s chronickou rýmou a za tu dobu jsem vystřídal řadu doktorů a jednou jsem šel dokonce do nemocnice na operaci. Paní doltorku jsem si vybral kvůli zkušenostem a recenzím. Ona si vyslechla moji historii, prohlídla mi nos a hned mě poslala na doplňující vyšetření kam jiní doktoři nechtěli protože je to drahé. Za mě spokojenost.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. mykóza krku

Paní doktorka i sestřička velmi příjemná a zkušená. Téměř bez čekání. Příjemné prostředí. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorku i sestricku muzu jen doporucit, citlive a rychle osetreni. Do ordinace jsem sla presne na cas jak jsem se objednala.

• porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie