MUDr.

Barbora Lischkeová

Otorinolaryngolog přijímá nové pacienty

125 názorů +přidat

Objednat se 94 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z ORL 2001 – II. atestace z ORL… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: zdravotní obtíže

U paní doktorky oceňuji především profesionalitu, vysokou odbornost a ochotu.
    Oceňuji velmi snadné objednání, důsledné vyšetření a také příjemné a lidské jednání s pacientem.
    A také má příjemnou sestřičku.

• S
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Byla to první prohlídka a hodnotím ji velmi pozitivně. Sestra i paní doktorka jsou velmi příjemné. Doporučuji!

• J
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: problém se zalehlým uchem

Paní doktorku jsem si vybrala podle kladných ohlasů pacientů a taky proto, že bylo možné se předem objednat. Bydlím až v Zahradním Městě, raději ale jedu 40 minut do Revoluční, než strávit ten čas v čekárně.
    Na řadu jsem šla přesně podle objednání, vyřízeno na chvíli. Naprostá spokojenost.

• Z
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Paní doktorka Lischkeová je velikou profesionálkou. Vždy se velmi ochotně postará o celou mojí rodinu. Zbytečne nenasazuje ATB a vždy se snaží najít tu nejlepší možnou cestu k uzdravení.
    Chodím k dr.už dlouho a začínám k ní vodit i své malé syny. Děkuji za vaši ochotu a lékařské znalosti. Takových lékařů bych si přála pro naši republiku více.

• I
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Mám naprosto skvělý dojem a pocit. Pozitivní hodnocení zde nejsou stran paní doktorky dostatečná. Realita je ještě lepší.
    Paní doktorka i sestřička jsou super, rozhodně doporučuji. Profesionální vystupování s jasným a hlavně příjemným lidským přístupem.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: prohlídka kvůli přetrvávajícím obtížím

Byla to první prohlídka a hodnotím ji velmi pozitivně. Ocenila jsem dodržení termínu a času prohlídky, profesionální přístup, empatii při úkonu a pragmatický přístup.

• M
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Dlouhodobá infekce horních cest dýchacích

Pořádně mě prohlédla, dala podpůrnou léčbu, byla milá i když jsem si zapomenul kartičku od pojišťovny. Jak bude dál, to nevím..

• E
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Kontrola

Snadné objednání, rychlé vyšetření. Jednalo se ovšem o rutinní vyšetření (provedení výtěru), zkušenost se složitějšími zákroky nemám.

• J
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Recept na Betaserc, který stejně nechci brát, stačilo poslat e-receptem, ale se šuměním v uchu se stejně asi nedá nic jiného dělat, než si zvyknout :-) Vysoce oceňuji možnost objednání a vlídnou sestřičku (přijela jsem kvůli dopravním problémům na Praze 3 o 15 minut později). Výhradu mám k měření sluchu bez tiché komory jen se sluchátky na uších v dosahu všech hluků z čekárny a z ulice, které jsem tam absolvovala 5. 3.

• K
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: krvácení z nosu

U paní doktorky Lischkeové jsem byla již po několikátém vždy jsem odcházela spokohená a navržený způsob léčby byl efektivní a vedl k odstranění zdravotních potíží. Vždy mi byla předepsána co nejšetrnější léčba vůči organismu. Dnes jsem si dokonce ani nestačila v čekárně sednout:-) a hned jsem byla v objednaném čase vyšetřena. Paní doktorka i sestřička jsou navíc velmi milé a vstřícné.

Zkušenosti a dovednosti

• Barbora Lischkeová
    Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
    1992 promoce, udělen titul MUDr.

Postgraduální vzdělávání

1995 – 2007 Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku l. LF UK,
    FN Motol, Praha

Pedagogická činnost
    Katedra otorinolaryngologie IPVZ v Praze od 2002 do 2007 jako odborný asistent
    Výuka mediků na 1.LF UK v Praze na klinice ORL a chirurgie hlavy a krku.

Jazykové znalosti
    French, Englisch

Členství v odborných společnostech

Člen České lékařské komory
    Člen České společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku

Účast na řešení grantu
    NR8440 3/2005, od r. 2005
    Sledování vztahu mezi bakteriálním osídlením sliznice nosní a vedlejších dutin nosních patogenem Staphylococcus aureus a její antimikrobiální aktivitou vyjádřenou přítomností defensinů.

Přehled absolvovaných odborných stáží
    1998 ORL, nemocnice Gustav Roussy, Paříž,
    1999 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2004 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2005 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,

Publikace
    Lischkeová, B., Klozar. J.,Betka,J. Subjectival functional results 1 zear after surgery for oropharyngeal carcinoma, Eur Arch Otorhinolaryngol. 2001 Dec (258 10)

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indikace k tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 25 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Komplikace po tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 35 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indications of tonsillectomy.
    Plzeň.Lékařský sborník.,Suppl. 74, 2000, s. 129 130

Lischkeová, B.,Campr.V.,Taudy,M. Atypické nosní polypy. Orinolaryngol., 1997,č3,s7 10

Válková,D.,Lischkeová,B.,Slavíček,A. Maligní melanom v ORL oblasti. Otolaryngol. a Foniatr., 2000, č. 3, s. 163 168.

Betka,J.,Lischkeová,B.,Belšan,T. Angiofibromy nosohltanu, Otorinolagol. a Foniatr.

Monografie:
    Vrabec,P.,Lischkeová,B.,Světlík,M.,Skřivan, J. Rovnovážný systém obecná část, Triton s.r.o. 2002

Kapitoly v monografiích
    Klozar et all. Otorinolaryngologie, 2005