MUDr.

Barbora Lischkeová

Otorinolaryngolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 89 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z ORL 2001 – II. atestace z ORL ... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• Barbora Lischkeová
    Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
    1992 promoce, udělen titul MUDr.

Postgraduální vzdělávání

1995 – 2007 Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku l. LF UK,
    FN Motol, Praha

Pedagogická činnost
    Katedra otorinolaryngologie IPVZ v Praze od 2002 do 2007 jako odborný asistent
    Výuka mediků na 1.LF UK v Praze na klinice ORL a chirurgie hlavy a krku.

Jazykové znalosti
    French, Englisch

Členství v odborných společnostech

Člen České lékařské komory
    Člen České společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku

Účast na řešení grantu
    NR8440 3/2005, od r. 2005
    Sledování vztahu mezi bakteriálním osídlením sliznice nosní a vedlejších dutin nosních patogenem Staphylococcus aureus a její antimikrobiální aktivitou vyjádřenou přítomností defensinů.

Přehled absolvovaných odborných stáží
    1998 ORL, nemocnice Gustav Roussy, Paříž,
    1999 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2004 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2005 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,

Publikace
    Lischkeová, B., Klozar. J.,Betka,J. Subjectival functional results 1 zear after surgery for oropharyngeal carcinoma, Eur Arch Otorhinolaryngol. 2001 Dec (258 10)

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indikace k tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 25 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Komplikace po tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 35 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indications of tonsillectomy.
    Plzeň.Lékařský sborník.,Suppl. 74, 2000, s. 129 130

Lischkeová, B.,Campr.V.,Taudy,M. Atypické nosní polypy. Orinolaryngol., 1997,č3,s7 10

Válková,D.,Lischkeová,B.,Slavíček,A. Maligní melanom v ORL oblasti. Otolaryngol. a Foniatr., 2000, č. 3, s. 163 168.

Betka,J.,Lischkeová,B.,Belšan,T. Angiofibromy nosohltanu, Otorinolagol. a Foniatr.

Monografie:
    Vrabec,P.,Lischkeová,B.,Světlík,M.,Skřivan, J. Rovnovážný systém obecná část, Triton s.r.o. 2002

Kapitoly v monografiích
    Klozar et all. Otorinolaryngologie, 2005

• otorinolaryngologie

Nemoci

• porucha rovnováhy

Hodnocení pacientů:

Marie
    S paní doktorkou i se sestrou jsem byla spokojená, obě vstřícné, laskavé, paní doktorka vše vysvětlila, mohu jen doporučit

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi profesionální a milá, totéž sestřička. Na řadu jsem přišla bez čekání, dle objednání.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemná a milá paní doktorka i sestřička, vyšetření proběhlo rychle a bezbolestně, a možnost se objednat a nečekat je naprosto skvělá :-)

• Navsteva probehla rychle, bezbolestne a v objednanem case. Pani doktorka je mila, vecna a poradi i mimo sve zamereni. Pokud nekdy budu muset opet navstivit ORL tak urcite pujdu opet sem.

• U paní doktorky jsem byla už několikrát a musím říct, že jsem byla vždy naprosto spokojená.Je zřejmé,že paní doktorka má mnohaleté zkušenosti a působila na ORL v Motole, ma moderni vybaveni,web stránky a její přístup k pacientovi je hezky.Takze jednoznačně doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

The doctor had available appointments so that allowed me to quickly have a consultation and get the appropriate medication. She is accepting patients from other parts of Prague which is fantastic.

Additionally, she speaks English well which is major help in my case since I am a foreigner. I would definitely recommend her.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice prijemna doktorka a mila sestricka. Objednala jsem se online, v cekarne jsem stravila jen par minut a vysetreni bylo provedeno na urovni. Doporucuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Objednala jsem se online, v ordinaci jsem nečekala, paní doktorka byla profesionální, s vyšetřením a závěry vyšetření jsem byla spokojena.

• MK

Byla jsem velmi spokojena, žádné čekání, příjemné prostředí,milé jednání a profesionální přístup, bylo mi vše vysvětleno, poslána na další vyšetření. Děkuji.

• JH

Výborná lékařka, takových kdyby bylo více. Velmi profesionální přístup. Vždy ví a dokáže podpořit...