Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

114 objednaných návštěv během 30 dní

Botox

Běžný termín

Diagnostické vyšetření +4 Více

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření sluchu

Velmi profesionalni a ucelne. Vice takovych lekaru. Uplne bez cekani. Velmi pekne prostredi ordinace i cekatny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Pro mne dobré umístění v centru. Krátká objednací lhůta, v ordinaci pak bez čekání. Paní doktorka i sestra příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Měla jsem pocit, že mě nechtěly poslouchat a chtěly mě rychle pryč. Problém se kterým jsem k paní doktorce přišla samozřejmě nebyl vyřešen.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Ráda bych poděkovala paní doktorce za její profesionalitu, pozornost a vstřícnost. Zkontrolovala mi uši, nos, sluch, předepsala mi sprej a budu ji navštěvovat znovu.
Měla jsem z ní velmi dobrý dojem. Je zdvořilá, taktní a kompetentní!
Mockrát děkuju!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostické vyšetření

Velmi pozorné a pečlivé vyšetření a ochotné jednání paní doktorky a zdravotní sestry. Bohužel chybí přístroj na vypálení často krvácející cévky v nosu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

jako vždy naprosto milá a příjemná paní doktorka i sestřička, citlivý přístup, chodím k ni už několik let a vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. vyšetření sluchu

Ordinace se nachází ve 4. patře s výtahem. Překvapila mě moderní čekárna. Na řadu jsem přišla 10 minut před sjednaným termínem. Doktorka i sestřička byly profesionální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

S lékařkou jsem vždy spokojená, líbí se mi jejich dochvilnost i pečlivost. Nedávají taky zbytečně antibiotika jako u jiných orl.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Shanel jsem pro synka (2,5r) urychlene vysetreni na ORL dle doporuceni pediatra. Zde na Stodulkach na me vesmes vsichni hodili bobek nebo meli vypnuty telefon. Pani doktorka byla vyborna, vysetreni bylo rychle a jasne, jasne jsme se domluvili na dalsim postupu. Nemam vyhrad.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Vysetreni probehlo, jak jsem cekal, ocenuji online rezervacni system a dochvilnost. Navstevu doporucuji i ostatnim pacientum.

• Porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie