Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
221 71.....
721 56.....

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Diagnostické vyšetření + 4 Více

Botox

Běžný termín

Odstranění kožních výrustků

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Na návštěvu jsem přišla se zpožděním o 15 minut, paní doktorka mě přijala a vyšetřila. Akorát byla hodně nepříjemna zvidila hlas že furt mám nějaký dotazy a přišla jsem pozdě. Vzhledem k tomu že jsem se jí omluvila, že mám zpozdění a hlavně už žádné klienti na chodbě něčekaly. Nenecham si tento přístup líbit a už se vracet nechci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Oceňuji profesionální a milý přístup paní doktorky i sestřičky. Neměly problém s doprovodem dvou malých dětí, dokonce měly nachystané dětské knížky k prohlížení. Skvělé je také objednání přes internet rovnou na konkrétní čas, který byl na minutu přesně dodržen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. ORL konzultace

Paní doktorka i sestra velmi profesionální a milé. Zdá se podaří paní doktorce můj problém odstranit, uvidíme, ale zatím jsem velmi spokojený.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

K paní doktorce jsem se objednala na základě kladných recenzí zde na znamylekar a bohužel se jedná o mou první špatnou zkušenost přes znamylekar, jinak jsem vždy s lékaři zde doporučenými byla rovněž spokojená. U této paní doktorky mi nepřišlo, že by ji extra zajímalo, co mě přesně trápí. Když jsem začala svůj problém popisovat, řekla mi, ať si jdu sednout a už mi začala vyšetřovat ucho vložením jakési trubky, aniž mě na to dopředu upozornila a také na to, že to bude nepříjemné. Na takovém vyšetření jsem nikdy nebyla, a tak jsem nevěděla, co mě čeká. Paní doktorka mi přišla trošku necitlivá a abych tak řekla "surová". Po vyšetření zkonstatovala, že je vše v pořádku, že mne v uchu pouze dráždil chloupek, který odstranila a na tuto ve své podstatě banalitu mi předepsala kapky, o kterých jsem se poté v lékárně dozvěděla, že jsou antibiotické, což mi přijde jako celkem základní informace. Protože brát antibiotika pouze na podrážděné ucho, kde není žádný zánět, mi přijde jako velmi nevhodné řešení. K paní doktorce již nepůjdu.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Остался весьма доволен. Хорошо прочистили мне уши- слышу как ребёнок. Очень удобно через интернет записаться на приём. Dekuju.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Doktorku jsme navstivil poprve, prijemne prostredi, dobra organizace a velmi profesionalni pristup doktorky, doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Velmi profesionální přístup. Velkou výhodou je objednání přes web znamylekar.cz. Můžu jenom doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Doporučuji. Profesionální přístup lékařky a zdravotní sestry. Velkou výhodou je objednání přes internet. O dobré organizaci práce svědčí, že čekárna není plná čekajících pacientů. Takto bych si představovala každou návštěvu u lékaře.

M. Ratajová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Velmi prijemna pani doktorka, jsem spokojen.profesionalny pristup, opravdu neni co vytknout. Doporucuji ostatnim pacjentum.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Dušnost, bolest v krku, pocit cizího tělesa v krku.

Super lékařka i sestra. Paní doktorka má vysokou odbornost a nenechá nic náhodě. Zároveň se dozvíte vše co vás zajímá. Ne každý lékař je takto citlivý k pacientům. Děkuji

Běžný termín

Botox

Výplach uši

Diagnostické vyšetření

Cena není uvedená

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Odstranění kožních výrustků

Vyšetření sluchu