MUDr.

Barbora Lischkeová

Otorinolaryngolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 96 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z ORL 2001 – II. atestace z ORL ... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• Barbora Lischkeová
    Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
    1992 promoce, udělen titul MUDr.

Postgraduální vzdělávání

1995 – 2007 Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku l. LF UK,
    FN Motol, Praha

Pedagogická činnost
    Katedra otorinolaryngologie IPVZ v Praze od 2002 do 2007 jako odborný asistent
    Výuka mediků na 1.LF UK v Praze na klinice ORL a chirurgie hlavy a krku.

Jazykové znalosti
    French, Englisch

Členství v odborných společnostech

Člen České lékařské komory
    Člen České společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku

Účast na řešení grantu
    NR8440 3/2005, od r. 2005
    Sledování vztahu mezi bakteriálním osídlením sliznice nosní a vedlejších dutin nosních patogenem Staphylococcus aureus a její antimikrobiální aktivitou vyjádřenou přítomností defensinů.

Přehled absolvovaných odborných stáží
    1998 ORL, nemocnice Gustav Roussy, Paříž,
    1999 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2004 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2005 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,

Publikace
    Lischkeová, B., Klozar. J.,Betka,J. Subjectival functional results 1 zear after surgery for oropharyngeal carcinoma, Eur Arch Otorhinolaryngol. 2001 Dec (258 10)

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indikace k tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 25 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Komplikace po tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 35 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indications of tonsillectomy.
    Plzeň.Lékařský sborník.,Suppl. 74, 2000, s. 129 130

Lischkeová, B.,Campr.V.,Taudy,M. Atypické nosní polypy. Orinolaryngol., 1997,č3,s7 10

Válková,D.,Lischkeová,B.,Slavíček,A. Maligní melanom v ORL oblasti. Otolaryngol. a Foniatr., 2000, č. 3, s. 163 168.

Betka,J.,Lischkeová,B.,Belšan,T. Angiofibromy nosohltanu, Otorinolagol. a Foniatr.

Monografie:
    Vrabec,P.,Lischkeová,B.,Světlík,M.,Skřivan, J. Rovnovážný systém obecná část, Triton s.r.o. 2002

Kapitoly v monografiích
    Klozar et all. Otorinolaryngologie, 2005

• otorinolaryngologie

Nemoci

• porucha rovnováhy

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Rychlé ale poctivé vstupní vyšetření. Byl jsem přijat 3 minuty po sjednaném čase a za dalších 10 minut jsem odcházel, vše bezchybně vyřešeno, žádné čekání.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den. S paní doktorkou jsem spokojená. Vyšetřuje rychlé ale důkladně. Vysvětlila všechno, co mi zajimalo již dlouhou dobu a byla ochotná. Můžu jen doporučit!

• dobry den dnes jsem nastivil p. doktoku ze me piska v uchu byla velice ochotna i setricka ubezpecovala ze me to prejde nasadila lek a az me ustoupi bolesti zad tak by melo odeznit i to piskani doporucuji nastevu

Úžasná
    Paní doktorka,skvělí přístup k dětem, trpělivá, ochotná , milá , stejně i sestřička.Paní doktorka vždy vše vysvětlí a snaží se problém zodpovědně vyřešit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsme s dcerou velice spokojeny, vyborna lekarka, mila a empaticka. Sestra je rovnez prijemna. Do teto ordinace muzete prijit bez obav, vzdy vam pomohou. Doporucuji.

Marie
    S paní doktorkou i se sestrou jsem byla spokojená, obě vstřícné, laskavé, paní doktorka vše vysvětlila, mohu jen doporučit

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je velmi profesionální a milá, totéž sestřička. Na řadu jsem přišla bez čekání, dle objednání.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemná a milá paní doktorka i sestřička, vyšetření proběhlo rychle a bezbolestně, a možnost se objednat a nečekat je naprosto skvělá :-)

• Navsteva probehla rychle, bezbolestne a v objednanem case. Pani doktorka je mila, vecna a poradi i mimo sve zamereni. Pokud nekdy budu muset opet navstivit ORL tak urcite pujdu opet sem.

• U paní doktorky jsem byla už několikrát a musím říct, že jsem byla vždy naprosto spokojená.Je zřejmé,že paní doktorka má mnohaleté zkušenosti a působila na ORL v Motole, ma moderni vybaveni,web stránky a její přístup k pacientovi je hezky.Takze jednoznačně doporučuji!