MUDr.

Barbora Lischkeová

Otorinolaryngolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 75 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z ORL 2001 – II. atestace z ORL… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Barbora Lischkeová
    Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
    1992 promoce, udělen titul MUDr.

Postgraduální vzdělávání

1995 – 2007 Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku l. LF UK,
    FN Motol, Praha

Pedagogická činnost
    Katedra otorinolaryngologie IPVZ v Praze od 2002 do 2007 jako odborný asistent
    Výuka mediků na 1.LF UK v Praze na klinice ORL a chirurgie hlavy a krku.

Jazykové znalosti
    French, Englisch

Členství v odborných společnostech

Člen České lékařské komory
    Člen České společnosti pro otorinolaryngologii a chirurgii hlavy a krku

Účast na řešení grantu
    NR8440 3/2005, od r. 2005
    Sledování vztahu mezi bakteriálním osídlením sliznice nosní a vedlejších dutin nosních patogenem Staphylococcus aureus a její antimikrobiální aktivitou vyjádřenou přítomností defensinů.

Přehled absolvovaných odborných stáží
    1998 ORL, nemocnice Gustav Roussy, Paříž,
    1999 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2004 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,
    2005 ORL, nemocnice Lariboisiere, Paříž ,

Publikace
    Lischkeová, B., Klozar. J.,Betka,J. Subjectival functional results 1 zear after surgery for oropharyngeal carcinoma, Eur Arch Otorhinolaryngol. 2001 Dec (258 10)

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indikace k tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 25 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Komplikace po tonzilektomii.Otolaryngol. a Foniatr., 49, 2000,č.1,s 35 28

Lischkeová,B.,Klimák,P.,Astl,J.,Kuchynková Z. Indications of tonsillectomy.
    Plzeň.Lékařský sborník.,Suppl. 74, 2000, s. 129 130

Lischkeová, B.,Campr.V.,Taudy,M. Atypické nosní polypy. Orinolaryngol., 1997,č3,s7 10

Válková,D.,Lischkeová,B.,Slavíček,A. Maligní melanom v ORL oblasti. Otolaryngol. a Foniatr., 2000, č. 3, s. 163 168.

Betka,J.,Lischkeová,B.,Belšan,T. Angiofibromy nosohltanu, Otorinolagol. a Foniatr.

Monografie:
    Vrabec,P.,Lischkeová,B.,Světlík,M.,Skřivan, J. Rovnovážný systém obecná část, Triton s.r.o. 2002

Kapitoly v monografiích
    Klozar et all. Otorinolaryngologie, 2005

• otorinolaryngologie

Nemoci

• porucha rovnováhy

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

První doktor, který úspěšně diagnostikoval můj stav. Obvodní lékař zanedbal péči, ale naštěstí jsem našel paní doktorku Lischkeovou která mi dokázala ihned pomoct a správně diagnostikovat příčinu problému v krku.

• L
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Skvělá doktorka! Od dětství jsem měla z vyšetření na ORL panickou hrůzu a její skvělý přístup mě uklidnil, že není čeho se bát. Rozhodně doporučuji i pro maminky s dětmi :)

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Paní doktorka je velmi precizní a nic neponechá náhodě. Její profesionální přístup mne překvapil. Často se to již nevídá. Velmi doporučuji.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Kontrola

Mé druhé setkání s paní doktorkou. Obě setkání bylo ve znamení, přesná, stručná, úžasná. Ještě jsem se nesetkal s podobnou péčí.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

I had a really nice experience.
    I have made an online reservation; the doctor accepted me at the exact reservation time. Professional and nice doctor, will recommend.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Pani doktorka na nás urobila pri prvej návšteve dobrý dojem. Pekný vzťah k deťom. Ochotná urobiť výtery, čo nie všetci doktori robia. Vyzerá byť odborníčka. Veľmi príjemná sestra.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.Služby: Běžný termín

Velmi profesionální přístup. Je vidět, že paní doktorka má velké zkušenosti. Dostali jsme odpovědi na všechny otázky. Rozhodně doporučuji.

• S
    Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

paní dokorka je příjemná a profesionální, dostala jsem vysvětlení a nabídku možného řešení do budoucna. rychlé a v klidu, doporučuji

• Vystrašil mě po třítýdenním silném nachlazení žlutooranžový výtok z dutin. Na řadu jsem přišla okamžitě ve smluvenou dobu. Všechno se událo tak pohotově a rychle, že upřímně netuším co více napsat, ale vypadalo to, že sestřička i paní doktorka jsou sympatické :D a mohu se jim svěřit. Lehce nepříjemný zákrok byl proveden myslím že nejpříjemněji jak to šlo. Odešla jsem po chvilce s odpovědí na svou otázku a klidem na duši. Děkuji a doporučuji :)

• L

Profesionální přístup. Vše vysvětlí sice krátce, ale srozumitelně. Pokud se člověk doptává, tak vše vysvětlí podrobněji. Doporučuji!