Barbora Lischkeová, otorinolaryngolog Praha

Otorinolaryngolog přijímá nové pacienty

55 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
221 71.....
721 56.....

Běžný termín

Vyšetření sluchu

Výplach uši +4 Více

Diagnostické vyšetření

Botox

Odstranění kožních výrustků

Barbora Lischkeová Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze 1992 promoce, udělen titul MUDr. Postgraduální vzdělávání 1997 – I. atestace z O...

• porucha rovnováhy

Běžný termín

Vyšetření sluchu

Výplach uši

Diagnostické vyšetření

Botox

Odstranění kožních výrustků

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Diagnostika a léčba onemocnění krku

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Kontrola a vyšetření

Milá a příjemná paní doktorka a zároveň odborník ve svém oboru. Chodím k paní doktorce velmi ráda. Lenka

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka i sestřička absolutně úžasná
VŠEM DOPORUČUJI
Skvělá komunikace a vše mi vysvětlila do podrobnosti.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. drobné laryngologické zákroky

Mohu jen potvrdiť, že je to zakaždým jen príjemná návšteva této ordinace , milá doktorka, vše pečlive vysvetlí, všechno probehlo ok :)

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Navstevu paní doktorky mohu každému doporučit! Paní doktorka je velmi milá, můj problém mě nechala vysvětlit a dokázala mi poradit a vše mi vysvětlila.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Velice příjemné jednání s pacientem ze strany paní doktorky i ze strany sestry. I když jsem nebyl objednán, bez problémů jsem byl přijat během 10 minut a můj problém byl paní doktorkou vyřešen tak, že mi bylo jasné, že jsem navštívil otorinolaryngologa, který je v tomto lékařském oboru absolutním profesionálem.
Na základě zkušeností s lékařkou jsem navštívil ordinaci i se svoji matkou, která měla sluchové problémy a moje vyjádření by bylo jen opakování toho, co jsem napsal výše !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Naprosta spokojenost,pani doktorka i sestricka moc mile a peclive.Kdyz bude potreba,rada se sem vratim.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. diagnostika a léčba onemocnění krku

Nejlepší ORL lékař, u kterého jsem kdy byla. Paní doktorka je důkladná, ale rychlá. Udělala stěr z krku a poradila, jak na prevenci.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. dlouhou trvající bolest v krkuř

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy mi pomohla. Naposledy jsem k ní šla po špatné zkušenosti s obvodním lékařem, který mi na přetrvávající bolest v krku po angíně napsal inhalátor na průdušky. Paní doktor udělala výtěr jak z krku tak z nosu a objevila bakterii, na kterou nasadila správná ATB a tím mé problémy vyřešila (snad jednou pro vždy).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Zdurela nosní sliznice a špatné dýchání nosem

Řídila jsem se převážně pozitivnim feedbackem pacientů na těchto stránkách. V čekárně byli jen dva lidé, nikdo z nich nebyl předem objednán přes online rezervaci, jen já. Ptala jsem se jich. Sestra volala jen "další ", takže ani mě, objednanou jménem nikdo nevolal. Asi by tedy bylo úplně jedno, zda ovbjednana jsem nebo ne. Nicméně na čas jsem šla. Takže za mě v pořádku.
Trochu mě zaskočil spíše strohý přístup paní doktorky. Nesedělo to s tim tolik pozitivnim feedbackem co jsem tu všude četla.
Vyšetření nosu hodně bolestivé, nadskocila jsem několikrát na židli a měla co dělat, abych neseskocila. Ještě velmi dlouho potom jsem se bolestí za nos držela. Pani doktorce jsem řekla, že mě na to mohla aspoň upozornit, že takovou bolest jsem nečekala. Tenká kovová trubicka velmi hluboko do nosu. Paní doktorka na to jen opáčila, proč by mi to prý říkala, že bych ji stejně nevěřila. To mě tedy dost uzemnilo.
Myslim, že být doktor je jedna věc, ale být doktor s příjemným přístupem je věc druhá.
Je to škoda, z tohodle důvodu už se mi tam nechce, ač nezpochybňuji odbornost a zkušenost paní doktorky.
Diagnóza potvrdila mé domněnky, stále zdurela nosní sliznice, nevi se příčina. Může být alergickeho původu. Zatím mám nosní sprej s kortikoidy, zda pomůže permanentně ještě nevím, kontrola za 5 týdnů.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Běžný termín

Vysoka odbornost. Sestra i lekarka velmi prijemne. Minimalni cekani v cekarne, objednavala jsem se pres znamylekar.cz.

• porucha rovnováhy

• otorinolaryngologie