Gynekolog Více

Ostrava, Havířov 2 adresa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.
Nemocniční 898/20, Ostrava

• dětská gynekologie

Umístění: ULTRA GYN CENTER s.r.o., gynekologie Jiný

Nejhorsi doktorka, co jsem poznala. Mozna je kapacita ve svem oboru, ale rozhodne by nemela delat s lidmi, natoz s tehotnymi zenami.

Umístění: ULTRA GYN CENTER s.r.o., gynekologie Jiný

Jako prvorodička, nejsem moc zběhlá v tom co by být mělo, či nemělo. Jedno, ale vím určitě, paní Mudr. chybí TROCHU pokory, slušného jednání, empatie a profesionality. Sama pracuji s lidma a především s ženami. Vím jak je to někdy obtížné ,a že není každý pacient “príma”, ale v životě bych si nedovolila říct po příchodu klienta( pacientky), že si to nemám brát osobně, ale že už jsem dnes 30-tá těhotná a že nemá už náladu, tzv. PRVNÍ těhotenské vyšetření všehovšudy 5min- o ničem s podráždenou náladou p. MUDr. Už tehdy jsem věděla, že to nebude uplně OK. Ale přesto jsem si řekla, že k ní docházet budu dál. Jak říkam jako prvorodička jsem si nechtěla nějak vyskakovat.. Další a další návšteva byla stejná- opravdu jsem z návštev radost neměla, jeji “ostré” odpovědi, nezájem a “rychlost” pokračovaly. Vše se dovršilo poslední návštevou ve 32.týdnu, před kterou mi byly zjišteny infekce třech typů. Ty semnou řešila moje gynekologožka, avšak na “kontrolu” jsem šla zrovna k paní Fišerové, kdybych se o nich nezmínila, tak se nedostanu ani jejího “zájmu problém řešit” a když jsem ji položila otázku, co mám teda dělat, jestli je třeba nějaka zpětná kontola? Že mám stále silný výtok a občasné bolesti-tak jsem se dostala odpovědi- to je v těhotenství normální. Avšak výsledky z kultivace a stěrů, měla před sebou. No nic... odešla jsem s pocitem, že jsem asi zbytečně “hystericka”. Nastal 34.týden a já skončila v nemocnici s docela velkýma bolestma břicha. Nebudu popisovat celý průběh příjmu, jen napíšu, že se pan MUDr. Docela divil, že moje špatné výsledky z kultivace a stěru nikdo neřešil, a tímto došlo k docela velkým bolestem. Nasadil ihned antibiotika, a hlida mě každý týden, za jednu návštěvu jsem se dozvědela víc jak za celou poradnu s p. Mudr. A po každé návštevě mám konečně pocit, že mu nově narozený život není lhostejný. Děkuji za špatnou zkušenost, teď vím, že docházet k Vám je nebezpečné a nepříjemné.

MUDr. Barbora Fišerová

Paní T.D., původně jsem nechtěla reagovat, ale musím. První těhotenská poradna u mě trvá minimálně 15-20min ( anamnéza, vypsání těhotenské průkazky, různé odběry, ultrazvuk), navíc nevidíte práci před a po vyšetření ( kontrola výsledků, zápis do PC, pojišťovna, fotodokumentace...). V této době pracovat v respirátoru a rukavicích 8hod.denně je velmi nepříjemné, proto veškerý styk s pacientkou omezuji jen na vyšetření a zbytek si dodělávám bez respirátoru bez ní. Další vyšetření u mě jste absolvovala pouze 2 a to 20. a 32.týden ,kdy se dělá podrobný ultrazvuk a vyšetření netrvá krátce. Když jste u mne byla v 32.t.g., upřímně jsem vám řekla, že se potřebuji soustředit na práci, protože jsem již měla mnoho ultrazvukových vyšetření a že si s vámi tudíž nebudu moc povídat a omluvila se za to. Považujete toto za nekorektní jednání? Vaše infekce "tří typů", jak uvádíte, jsou běžnou součástí poševní flory, krom jedné, kterou je nutno lokálně léčit, což bylo provedeno. Silnější výtok a občasné bolesti jsou v 32.t.g.normální, vyšetření jste měla ten den negativní a byla poučena, že na kontrolu při zhoršení obtíží kdykoliv. To, že za 2 týdny nastaly obtíže, nemůžete přičítat nálezu z pochvy. Měla jste i jiné obtíže, které se s vámi v průběhu řešily a byla jste odesílána na jiná specializovaná vyšetření. Já osobně nikdy nehodnotím postup jiného lékaře, protože nevím a nemám dokumentaci a nemůžu vycházet ze slov pacientky-laika. Mrzí mě váš přístup a je třeba si uvědomit, že pomluva je trestný čin, který spáchá ten, kdo o jiném uvede nepravdivý údaj, který může značně ohrozit jeho vážnost před druhými osobami. Hezká den. B.F.

Zatím nejhorší zkušenost s návštěvou u gynekologa. Nekomunikativní, neochotná, šup šup a hotovo. Gynekoložka by mohla být trošku citlivější, dokonce si myslím, že to k oboru i patří.

Umístění: ULTRA GYN CENTER s.r.o., gynekologie 1.Screening

U paní doktorky Fišerové jsem byla na 1 screeningu před pár dny.Byla velice profesionální,milá a udělala mi hned čtyři obrázky miminka,byla citlivá,což opravdu oceňuji.Můj lékař se bohužel stěhuje a já nechci dojíždět daleko,tak jsem poprosila sestru jestli bych nemohla přejít k nim,že se u paní Fišerové cítím dobře a nebyl žádný problém..na další kontroly se moc těším:o)

Umístění: jiné místo Těhotenství

Takže se taky prikladam k negativnímu názoru. Jsem v 15 týdnu těhotenství a P.doktorka Fišerová mi rekla že mi ultrazvuk neudělá protože to nejradši pojišťovna. Ikdyz jsem ji skoro prosila že jsem se těšila a chtěla vedet pohlaví miminka tak me odbyla. Skoro s brekem jsem šla domu...Takže prechazim do jiné ordinace.

Umístění: jiné místo Gynekologicke obtíže

Rada bych se také podělila o svůj názor..

K paní doktorce jsem chodila téměř 8 let..
Nikdy jsem neměla žádné problémy, takže jsem chodila pouze na půlroční preventivní prohlídky, jelikož jsem užívala antikoncepci.
Na vyšetření bylo vždy vše v pořádku.
Když jsem si za poslední 3 roky, stěžovala na časté gyn. Problémy, řekla mi paní doktorka, ze je to normální. Tento týden mi byly zjištěny chlamydie, na které mě bohužel paní doktorka neupozornila, ze by mohly připadat v úvahu. Měla jsem podezření na mykozu, tu taky však vyloučila. Někdy mi připadalo, ze ji moje obtíže nezajímají někdy jsem si připadala jako hysterka.
To, že je nekomunikativni je sice pravda, ale není to podstatné. K doktorovi si nechodím pokecat, ale řešit určitý problém.

Za mě bohužel nízké hodnocení, jelikož mám kvůli ignoraci paní doktorky zbytečné komplikace.

Jak uz bylo níže napsáno těhotenství skoro ve vsech pripadech je nejkrásnější obdobi a my ženy se vždy těšíme na každou kontrolu konečně zjistime zda je vše v poradku zvlášť ze začátku kdy necítíme pohyby.V krocite do ordinace a ledová sprcha.Odmerena,chladna,rychlá strčí dva prsty prohmatne a naschle.Ultrazvuk v 17.tt vam neudělám neproplaci to pojišťovna a na mou reakci,ze jsem se těšila hlavně na ultrazvuk (po 3 tydnech) mi řekla ZE NA TO NENI CAS !!!! Jsem po umělém oplodnění na sve dítě po jednom nezdaru jsem cekala 3 roky a nenechám si to kazit někým koho toho zřejmě nebaví ta práce...Odchazim k někomu ochotnemu kdo bude mit cas i třeba na me naklady mi udelat ultrazvuk..Jak jednoduche :-)

Dobry den. K pani doktorce jsem chodila. Jsem tam stale a nemuzu nic vytknout. Byla jsem tehotna a muzu rict ze jsem byla vazne spokojena. Prijemna a vse mi vysvetlila. Vsechna vysetreni. Pri problemu poradila. Nemuzu nic vytknout. Nemuzeme po doktorovi chtit usmev na tvari pokazde co prijdeme.jsou to take lidi. Ale neprijemnou jsem pani doktorku opravdu nezazila a to uz tam nejaky ten rok chodim. Jen doporucuji.

Díky bohu že jsem od p.Fišerové odešla.Díky ní jsem každou kontrolu při těhotenství probrečela.Souhlasím s většinou, že je velmi odměřená, někdy až nepřátelská.při jedné z kontrol mi sdělila , že mě budou ještě čekat další vyšetření.Neřekla mi ale jaká a příště když jsem přišla, začala po mě křičet , jak to, že jsem nebyla na screeningu srdíčka dítěte.Slušně jsem ji odpověděla, že jsem vůbec nevěděla, že na nějaký mám jít a nedostala jsem ani žádanku.Na to mi odvětila, že je to nemožné, že mi žádanku určitě dala.Pak řekla, že jsem lhářka a dodala tu nejhorší větu jakou nastávající matka určitě slyšet nechce.cituji: "Víte co, mě je to jedno.Vy budete mít krypla, ne já."Když jsem požádala sestřičku aby se podíávala do mé karty jestli tam náhodou žádanka není založená, nebyla tam.ani záznam o odeslání na screening.Od té doby jsem se modlila abych už porodila , měla po šestinedělce a přešla k jinému gynekologovi.Když jsem si vyžádala kartu k přechodu k jinému doktorovi,vytrhla kartu sestřičce,hodila ji po mě a třískla mi dveřmi před nosem.Horší přístup k pacientovi jsem snad nikdy nezažila.Naštěstí existují ale jiní doktoři, kteří mají vlídný a lidský přístup k pacientm.Díky novému gynekologovi jsem se zbavila frustrace a pocitu že jsem špatná matka, který ve mě vypěstovala paní Fišerová.

MUDr. Barbora Fišerová

Dobrý den, mrzí mě tento názor, ale nic takového se nestalo. Je pravda, že někdy vázne komunikace mezi pacientem a lékařem nebo že při stresové situaci v ambulanci dojde k nepochopení. Každý jsme člověk a ne vždy máme svůj den, kdy se jen usmíváme a šíříme dobrou náladu. Ale na mou obranu: Za 1.v životě jsem pacientce neřekla, že bude mít krypla ! 2. žádanky dávám automaticky, vzhledem k tomu, že nález tisknu 2x-jeden pro pacientu a druhý na UZ vyšetření srdíčka plodu /které je nepovinné , ale hradí pojištovna a jsem přesvědčena, že je dobré toto podstoupit/, za 3. karta musí po dobu 10let zůstat v ambulanci, takže jsem ji pacientce nemohla vydat, za 4.dveřmi netřískám, za 5.pacientky průběžně informuji ,co se bude vyšetřovat i o nálezu.
Ne každý pacient a lékař si musí sedět, ale je volba výběru. Takže snad už bude paní nyní spokojená.

S paní dr.jsem mela prvni mensi konflikt kdyz mi pred2 roky odmitla napsat antikoncepci.. No nejak jsem to presla a kdyz jsem v cervnu zjistila ze jsem tehotna,a zacla spinit jeli jsme na pohotovost kde mi tehu potvrdili a odeslali na kontrlonli ultrazvuk a naber krve na hcg za 3dny práve k p. Fiserove.Kdyz jsem k ni prisla s timto sdelenim udelala jen utz ani krev nevzala,ze je to zbytecne,ale aktivne udelala stery s cipku s oznamenim ze muzu spinit a mit bolesti jako pri ms..Bolesti prisly asi po4dnech i s krvacenim a tak jsme jeli na pohotovost, kde byl diagnostikovan SP.Ale PRO JISTOTU SI ME OBJEDNALI NA KREV ZA2 DNY DO NEMOCNICE s konstatovanim prijde radsi k nam kdyz Vám vase dr ani krev nevezme..
A za 2 dny se ukazalo ze HCG roste a tudíz je to GEU, kdy jsem musela podstoupit operaci a byl mi odebrán pravý vejcovod,po probuzení mi bylo sdeleno ze uz to bylo opravdu na male a malem praskl coz by ohrozilo i muj zivot.A pritom stacilo aby mi o 6dní dríve odebrala krev jak mela doporuceno z pohotovosti a mohlo se na to prijit drive.......
Takze jsem od p.Fišerové ihned po operaci odesla a za me nikdy VICE!!!!!!!

MUDr. Barbora Fišerová

Pac.odmítnu napsat antikoncepci, která by ji mohla poškodit na zdraví či dokonce na to zemřít. Jistě jsem ale probrala alternativy, které nejsou kontraindikované. Dělám to tak vždy!
Stran diagnostiky těhotenství postupuji dle doporučených postupů-ne vždy je důležitý odběr těhotenského hormonu, ultrazvukové vyšetření je v určité fázi těhotenství dostačující. Aktivně stěry z čípku beru taktéž dle doporučených postupů- 1xročně či v těhotenství, pokud byl tento stěr dělán více jak před 6měs./je to prevence nádoru děložního čípku/,špinit se po tomto může, protože čípek je prokrvenější v těhotenství, rozhodně to ale neohrozí miminko. Pac.jsem na to upozornila, ať se neleká /říkám vždy!/
Stran mimoděložního těhotenství se nemohu vyjádřit, ani k případu, jelikož není uvedeno celé jméno pacientky, ale ani se sestřičkou si toto nevybavujeme.