(73 názorů)

73601 , Havířov , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Michal Mrózek

• H

Byla jsem u pana doktora 2x na vyšetření ve stacionáři pro těhotné s rizikovým těhotenstvím.Opravdu milý a příjemný pan doktor.

• M

Velice příjemný a usměvavý pan doktor.Když jsem k němu vešla poprvé do ordinace,tak jsem byla hodně nervózní,že jdu k chlapovi,ale stačilo si jen sednout a když pan doktor promluvil, tak nervozita ze mě úplně spadla.Vše mi dopodrobna vysvětlil.Proto Vám chci poděkovat aspoň touto cestou a popřát,ať Vás práce stále baví a jste pořád tak usměvavý jako doposud.Pane doktore DĚKUJI

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Naděžda Šturcová

• G

Pani doktorka je velmi sympaticka, vstricna, profesional na svem miste, na doporuceni jsem k ni presla od Mudr. Zakove, mela jsem opakovane problemy, az pani doktorka me po nekolika letech problemu zbavila a jsem ji moc vdecna! Vrele pani doktorku doporucuji!!!

• X

K paní doktorce Naděždě Šturcové chodím, byť ne zcela pravidelně, již cca 15 let. Došlo k tomu zcela náhodně, když jsem po studiích hledala gynekologa a paní doktorka začala rozvíjet svou privátní praxi. Ve svých 36 letech jsem navštěvovala její poradnu pro těhotné, když jsem očekávala své jediné dítě. Do poradny k ní jsem se vždy těšila, i když jsme neřešily vždy jen příjemné věci. Když si položím otázku, jak bych si představovala svého ideálního gynekologa, musím si odpovědět, že paní doktorka se této představě přinejmenším hodně blíží. Podle mého názoru je milá, vstřícná, sympatická, ale i odborně erudovaná a přirozeně inteligentní. (Není to jen můj názor.) Vybavení ordinace podle mého názoru plně odpovídá současnému standardu. Paní doktorka přihlíží k názorům pacienta, ale umí také dát najevo svůj lékařsky podložený, odlišný názor. Všimla jsem si také, že pravidelně sleduje odborné časopisy z oblasti gynekologie a porodnictví. Takže já za sebe: Zatím velmi děkuji a samozřejmě doporučuji.
      Doc. Ing. Xenie Lukoszová, Ph.D.

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Timea Dobošová

• A

S paní doktorkou Dobošovou nemám vůbec dobrou zkušenost. Sice mi několikrát zdůraznila, že ona na lékaře několik let studovala, ale i přesto mi podala nepravdivé informace. Nevím, zda zapomněla, jak se to v učebnicích píše, nebo se mě chtěla rychleji zbavit. Nakonec jsem byla u odborníků, kteří mi potvrdili jak to opravdu je. Mrzí mě, že paní doktorka pracuje v Gynprenatal, kde ráda docházím, bohužel můj gynekolog je hodně časově vytížen, takže při komplikacích se dostanu právě k paní doktorce. Pokud hledáte gynekologa, který vám poradí a pomůže i při problémech, tak vám paní doktorku nedoporučuji.

• K

Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Barbora Fišerová

• T
      Umístění: ULTRA GYN CENTER s.r.o., gynekologieSlužby: Jiný

Jako prvorodička, nejsem moc zběhlá v tom co by být mělo, či nemělo. Jedno, ale vím určitě, paní Mudr. chybí TROCHU pokory, slušného jednání, empatie a profesionality. Sama pracuji s lidma a především s ženami. Vím jak je to někdy obtížné ,a že není každý pacient “príma”, ale v životě bych si nedovolila říct po příchodu klienta( pacientky), že si to nemám brát osobně, ale že už jsem dnes 30-tá těhotná a že nemá už náladu, tzv. PRVNÍ těhotenské vyšetření všehovšudy 5min- o ničem s podráždenou náladou p. MUDr. Už tehdy jsem věděla, že to nebude uplně OK. Ale přesto jsem si řekla, že k ní docházet budu dál. Jak říkam jako prvorodička jsem si nechtěla nějak vyskakovat.. Další a další návšteva byla stejná- opravdu jsem z návštev radost neměla, jeji “ostré” odpovědi, nezájem a “rychlost” pokračovaly. Vše se dovršilo poslední návštevou ve 32.týdnu, před kterou mi byly zjišteny infekce třech typů. Ty semnou řešila moje gynekologožka, avšak na “kontrolu” jsem šla zrovna k paní Fišerové, kdybych se o nich nezmínila, tak se nedostanu ani jejího “zájmu problém řešit” a když jsem ji položila otázku, co mám teda dělat, jestli je třeba nějaka zpětná kontola? Že mám stále silný výtok a občasné bolesti-tak jsem se dostala odpovědi- to je v těhotenství normální. Avšak výsledky z kultivace a stěrů, měla před sebou. No nic... odešla jsem s pocitem, že jsem asi zbytečně “hystericka”. Nastal 34.týden a já skončila v nemocnici s docela velkýma bolestma břicha. Nebudu popisovat celý průběh příjmu, jen napíšu, že se pan MUDr. Docela divil, že moje špatné výsledky z kultivace a stěru nikdo neřešil, a tímto došlo k docela velkým bolestem. Nasadil ihned antibiotika, a hlida mě každý týden, za jednu návštěvu jsem se dozvědela víc jak za celou poradnu s p. Mudr. A po každé návštevě mám konečně pocit, že mu nově narozený život není lhostejný. Děkuji za špatnou zkušenost, teď vím, že docházet k Vám je nebezpečné a nepříjemné.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Zatím nejhorší zkušenost s návštěvou u gynekologa. Nekomunikativní, neochotná, šup šup a hotovo. Gynekoložka by mohla být trošku citlivější, dokonce si myslím, že to k oboru i patří.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře