Ke Spofě 7, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Veleslavínská 1, Praha
Canadian Medical Care (mapa)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specializace: Pediatrie Ordinační hodiny: Pondělí Praha 614.00–18.00 Středa Praha 609.00–14.00 Čtvrtek Praha 414.00–16.30 Jazykové znalosti: ...

Nejlepsi lekarzka v Praze,mam 2 deti a chodime k pani Tausove uz 6 let!! :)

Léčení nemohu moc posoudit, protože jsem co jsem k paní Taušové chodil tak max s angínou:D Zdravej kluk no:) Možná, že často byli v čekárně anglicky mluvící klienti, takže to by mohlo mluvit jako faktor vypovídající o kvalitě léčení. Jinak je to rok co jsem přestoupil na dospělé, ale paní Tašovou si pamatuji jako velmi usměvavou mladou ženu se super přístupem:)

je dobrá

Dětská lékařka velice výborná na diagnostiku, přístup k dětem fantastický velmi ochotná a rozumná.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Ráda bych se zeptala zdali přijímáte nové pacienty a jaké pojištění vyžadujete. Jedná se malého chlapce, vizum za účelem sloučení rodiny. Jaké pojištění bychom mu měli zajistit a jakou péči to kryje?
    Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Děkujeme za Váš dotaz a zájem o naše služby.
    Ano, nové klienty přijímáme. V případě, že máte zájem o členský balíček, k nahlédnutí na našich webových stránkách kliniky.
    doporučujeme uzavřít české pojištění uvedených zdravotních pojišťoven:
    · 111 – VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna)

· 207 – OZP (Oborová zdravotní pojišťovna)

· 211 – ZPMV (Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra)

· 209 – ZPŠ (Zaměstnanecká pojišťovna Škoda)

Výběr pojišťovny je pak zcela na Vás. Co vše bude pojištění obsahovat, Vám sdělí na té konkrétní pojišťovně.

S přáním pěkného dne
    Tereza Foltýnová
    Membership Specialist
    Canadian Medical Care Česká Republika spol. s r.o.
    Veleslavínská 30/1
    162 00 Prague 6