Barbara Čvančarová, pediatr Praha

MUDr. Barbara Čvančarová

Uložit

Pediatr Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

od Marjánkou 12, Praha
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je milá, chodíme k ní už léta celá rodina. Nic nevnucuje, když se zeptám, poradí, díky ní byly děti ušetřený častokrát antibiotik, nedává je pokud není nutno. Má skvělého zdravotního bratra , oba jsou super tým, můžu doporučit .


Ověřeny pacient

Milá,empatická,profesionální,děti ji milují.Žádné zbytečné řeči a nepotřebná vyšetření,přesto nám vždy pomohla-tedy mně i mým pěti ratolestem.Vřele doporučuji a těm,kdo mají pocit,že málo poučuje a nepíše dostatek léků-přejděte ke kterémukoliv jinému pediatrovi.Uvolníte tím místo zájemcům o tento přístup k léčbě.


Ověřeny pacient

Naprosto užasná paní doktorka. Jsem velice spokojená! Vždy dobře poradí a doporučí šetrné a hlavně účinné léčivo. Chodíme k ní celá rodina. Paní doktorka milá, vztřícná a na děti velice milá.


Ověřeny pacient

Přemýšlím o změně lékařky, nelíbí se mi její přístup. Je velmi laxní, o co si neřekneme, to nedostaneme, na co se nezeptáme, to nám neřekne. Též mi vadí dost zanedbaná čekárna se špinavými hračkami atd, též sama paní doktorka má téměř pokaždé špinavý plášť a děravé punčocháče. Neprofesionální.


A
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala. Chodíme k ní skoro celá rodina.
Skvělý přístup a ochota.
Mělo by býti více lékařů jako je tato doktorka, protože ona je naprosto skvělá. :)


T
Ověřeny pacient

Kdybychom ji pro nás i naše dvojčata neměli, museli bychom si ji vymyslet... Necpe léky (děti měly antibiotika jednou za 4 roky života), má zdravou autoritu, z ordinace odcházíme vždy v pohodě a zpola již uzdraveni. Vzácná bytost.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorku si moc ceníme, a děkujeme, že jste! Jsem taky zdravotník, a hrozně nepříjemný pacient :) Tady jsme konečně v péči kompetentní osoby, která se neustále vzdělává, přednáší, a s našimi problémy si ví rady. Lidský a příjemný přístup je pak k tomu všemu na zdejší pomery k neuvěření.


J
Ověřeny pacient

Pokud se nedoptate na to, co chcete vedet, dost malo se dozvite. Nevysvetli vam veci sama od sebe a nerekne skoro nic k vasemu problemu. Pusobi nevyskolene.
Kdysi mi nedokazala ani poradit, co brat za leky a az kdyz jsem je navrhla ja, rekla mi, ze je to idealni reseni - druhy den zabraly...
Nejradeji bych zmenila lekarku, bohuzel nevim nikoho, kdo by byl alespon castecne homeopat a vedela bych, ze je dobry :-/


A
Ověřeny pacient

Jsem ráda, paní doktorka nám už víckrát moc pomohla. Mně i dětem.


L

Jsem nadšená přístupem paní doktorky. Oceňuji možnost ji navštěvovat jako celá rodina. Především po změně pediatra pociťuji obrovskou změnu ve stylu komunikace, schopnosti naslouchání a možnosti léčení blízkého přírodě. Doporučila bych ji všem, kdo se chce v ordinaci lékaře cítit jako partner, a ne jako školák a nekompetentní rodič a všem kdo nesnesou autoritativní přístup v lékařství, který je u nás dosti běžný, možná stále převládající.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti