Anna Schejbalová, pediatr Praha

Anna Schejbalová

Uložit

Pediatr Více

34 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Janského 2254, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K pani Dr chodime se synem po doporuceni od znamych. Nemenili bychom, pani Dr nic neprehani, ale je zdrave pecliva. Vse vysvetli a do niceho vas netlaci Jsme maximalne spokojeni


L
Ověřeny pacient

Před 6 lety jsme si vybírali pediatra, který se nám bude starat o naše miminko. Obvolali jsme spoustu pediatrů v našem blízkém okolí, ale co odpověď to šok, máme plno, ale když nám dáte sponzorský dar, tak by to asi šlo :-( Nakonec nám MUDr. Schejbalovou doporučila moje maminka, která ani není pražská, ale její pacientka, která v Praze bydlí a k paní doktorce s dětmi chodí ji dala pro nás na ní kontakt. Neměnili bychom za nic, jsme maximálně spokojeni. S takovou ochotou a úsměvem se člověk jen tak nesetká a náš prcek má hlavně paní doktorku rád a to je to nejdůležitější :-) No a nyní už u paní doktorky máme prcky dva :-) Ten druhý se s ní jde teprve seznámit :-)


M
Ověřeny pacient

chodíme k paní doktorce již 5 let. Sestřička i paní doktorka jsou velice milé a hodné, jak na děti tak na rodiče. Jejich péče o dítě je MAXIMÁLNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONIKA LUKEŠOVÁ


D
Ověřeny pacient

Ideální Paní doktorka. Už 2 roky náš synáček Adámek je v péči MUDr.Schejbalové a všichni jsme spokojeni. Velmi příjemný přístup, profesionalita a chování k dětem. Sestřička je také velice příjemná a vstřícná. Děkujeme moc


H
Ověřeny pacient

Paní doktorku asi nejvíc vystihuje toto: přišla jsem v pátek se synem na kontrolu asi půl hodiny před koncem ordinace, čekárna v tu dobu byla plná dětí se střevní virózou.. když jsem se dostala na řadu, prohodila jsem něco o tom, že v pátek a tolik dětí, to tu budou přesčas a paní doktorka na to: "o to ani nejde, ale ta nemocnost je hrozná!" Paní doktorka a sestřička mají své pacienty a jejich rodiče opravdu na prvním místě. Nabízejí nejen milé jednání, úsměv, odbornost a opravdový zájem, ale i komfort co se týče vybavení ordinace a čekárny. K paní doktorce jsem začala se synem chodit asi před čtyřmi lety na doporučení své kamarádky a jsem ráda, že zase já můžu doporučit ostatním;)


L
Ověřeny pacient

Při výběru pediatra jsem dala na názory na této stránce a jsem opravdu ráda. K paní doktorce Schejbalové a sestřičce Koryntové chodím se svými dvěma malými dětmi. Obě jsou velice milé jak k dětem, tak i k jejich rodičům. Nestydím se kdykoli zavolat kvůli čemukoli, žádný dotaz (občas velmi banální, jako mívají nezkušené maminky) opravdu nikdy není hloupý. Vždy mi ochotně poradí a uklidní mě. Všechny své pacienty si pamatují jmény (a mají jich opravdu hodně). Několikrát jsem byla i svědkem velmi milého zacházení s již dospělými dětmi (15-19let), a to mne opravdu mile překvapilo. Kromě toho, že jsou obě podle mého názoru velmi zkušené a opravdoví profesionálové ve svém oboru, tak si velmi cením i celkového přístupu. Nebojí se investovat do své ordinace a moderního vybavení. Pro příklad: pořízení přístroje Plusoptix, naušničky se bezbolestně nastřelují , čekárna se proměnila v kouzelný prostor ... . Je toho zkrátka hodně a moc jim za jejich práci děkuji.


L
Ověřeny pacient

Dala jsem na doporučení kamarádky a přihlásila se k paní doktorce hned po narození miminka a nelituji ani trochu. Vynikající paní doktorka i sestřička (paní Koryntová). Obě jsou velmi milé a usměvavé, žádný dotaz není hloupý a obě dokážou neuvěřitelně uklidnit.Obě dámy si své malé pacienty dobře pamatuji, těší se jak rostou a jak se jim daří. Je radost k nim chodit. Oceňuji především jejich práci v poradně. V prvních 2 měsících mi paní doktorka neuvěřitelně pomohla, když jsem měla hysterický pocit, že je určitě všechno špatně (přijdu o mléko, miminko nepřibere, nemůže usnout apod.). Pokaždé pochválila mne i miminko, uklidnila a poradila.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná a sympatická, nic jí není za těžko ať už přijdete ,, s banalitou" vždy poradí, nikdy nebyla nepříjemná. Je to odborník na svém místě, kéž by takových lékařů bylo více.
Sestřička je milá a k dětem se hodí. Obě dámy jsou sehraná dvojka a získali si nás svým milým přístupem a svou odborností. Přistěhovali jsme se ze zahraničí a i když mají hodně pacientů ochotně nás přijali.


J
Ověřeny pacient

Odbornost i jednání na jedničku.


H

Paní doktorka je úžasná a sestřička hrozně milá!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti