Adresa

Janského 2254, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Před 6 lety jsme si vybírali pediatra, který se nám bude starat o naše miminko. Obvolali jsme spoustu pediatrů v našem blízkém okolí, ale co odpověď to šok, máme plno, ale když nám dáte sponzorský dar, tak by to asi šlo :-( Nakonec nám MUDr. Schejbalovou doporučila moje maminka, která ani není pražská, ale její pacientka, která v Praze bydlí a k paní doktorce s dětmi chodí ji dala pro nás na ní kontakt. Neměnili bychom za nic, jsme maximálně spokojeni. S takovou ochotou a úsměvem se člověk jen tak nesetká a náš prcek má hlavně paní doktorku rád a to je to nejdůležitější :-) No a nyní už u paní doktorky máme prcky dva :-) Ten druhý se s ní jde teprve seznámit :-)


M
Ověřeny pacient

chodíme k paní doktorce již 5 let. Sestřička i paní doktorka jsou velice milé a hodné, jak na děti tak na rodiče. Jejich péče o dítě je MAXIMÁLNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONIKA LUKEŠOVÁ


D
Ověřeny pacient

Ideální Paní doktorka. Už 2 roky náš synáček Adámek je v péči MUDr.Schejbalové a všichni jsme spokojeni. Velmi příjemný přístup, profesionalita a chování k dětem. Sestřička je také velice příjemná a vstřícná. Děkujeme moc


H
Ověřeny pacient

Paní doktorku asi nejvíc vystihuje toto: přišla jsem v pátek se synem na kontrolu asi půl hodiny před koncem ordinace, čekárna v tu dobu byla plná dětí se střevní virózou.. když jsem se dostala na řadu, prohodila jsem něco o tom, že v pátek a tolik dětí, to tu budou přesčas a paní doktorka na to: "o to ani nejde, ale ta nemocnost je hrozná!" Paní doktorka a sestřička mají své pacienty a jejich rodiče opravdu na prvním místě. Nabízejí nejen milé jednání, úsměv, odbornost a opravdový zájem, ale i komfort co se týče vybavení ordinace a čekárny. K paní doktorce jsem začala se synem chodit asi před čtyřmi lety na doporučení své kamarádky a jsem ráda, že zase já můžu doporučit ostatním;)


L
Ověřeny pacient

Při výběru pediatra jsem dala na názory na této stránce a jsem opravdu ráda. K paní doktorce Schejbalové a sestřičce Koryntové chodím se svými dvěma malými dětmi. Obě jsou velice milé jak k dětem, tak i k jejich rodičům. Nestydím se kdykoli zavolat kvůli čemukoli, žádný dotaz (občas velmi banální, jako mívají nezkušené maminky) opravdu nikdy není hloupý. Vždy mi ochotně poradí a uklidní mě. Všechny své pacienty si pamatují jmény (a mají jich opravdu hodně). Několikrát jsem byla i svědkem velmi milého zacházení s již dospělými dětmi (15-19let), a to mne opravdu mile překvapilo. Kromě toho, že jsou obě podle mého názoru velmi zkušené a opravdoví profesionálové ve svém oboru, tak si velmi cením i celkového přístupu. Nebojí se investovat do své ordinace a moderního vybavení. Pro příklad: pořízení přístroje Plusoptix, naušničky se bezbolestně nastřelují , čekárna se proměnila v kouzelný prostor ... . Je toho zkrátka hodně a moc jim za jejich práci děkuji.


L
Ověřeny pacient

Dala jsem na doporučení kamarádky a přihlásila se k paní doktorce hned po narození miminka a nelituji ani trochu. Vynikající paní doktorka i sestřička (paní Koryntová). Obě jsou velmi milé a usměvavé, žádný dotaz není hloupý a obě dokážou neuvěřitelně uklidnit.Obě dámy si své malé pacienty dobře pamatuji, těší se jak rostou a jak se jim daří. Je radost k nim chodit. Oceňuji především jejich práci v poradně. V prvních 2 měsících mi paní doktorka neuvěřitelně pomohla, když jsem měla hysterický pocit, že je určitě všechno špatně (přijdu o mléko, miminko nepřibere, nemůže usnout apod.). Pokaždé pochválila mne i miminko, uklidnila a poradila.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná a sympatická, nic jí není za těžko ať už přijdete ,, s banalitou" vždy poradí, nikdy nebyla nepříjemná. Je to odborník na svém místě, kéž by takových lékařů bylo více.
Sestřička je milá a k dětem se hodí. Obě dámy jsou sehraná dvojka a získali si nás svým milým přístupem a svou odborností. Přistěhovali jsme se ze zahraničí a i když mají hodně pacientů ochotně nás přijali.


J
Ověřeny pacient

Odbornost i jednání na jedničku.


H

Paní doktorka je úžasná a sestřička hrozně milá!


paní doktorka je slunce mezi pediatry a její sestra je nejmilejší a nejochotnější stvoření široko daleko. I kdyz otravuju telefonicky, vzdycky me trpelive vyslechne a poradi. V diagnostice se zatim nespletla a ma nasi uplnou duveru. Navstevujeme jeji ordinaci s nasimi obema detmi a i kdyz je to pro mne daleko, zustavame v jeji peci i nadale, po zmene bydliste...lze jen doporucit, myslim, ze je to osoba na svem miste ...

...a chtela bych zduraznit, ze sestřička, o ktere tady nikdo moc nemluvi, je opravdu bajecna a k ordinaci pediatra se naramne hodi, je to prave ona, s kym komunikuje pacient driv nez s lekarem a proto je myslim i dojem z te ambulance tak prijemny, neb je mila, hodna, ochotna a sympaticka...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti