Umístění: Městská Poliklinika Praha Jiný

K paní doktorce jsem chodila od svých 15ti let a dokud jsem chodila jen jednou za rok na preventivní prohlídky, její náladovost jsem přežila. Někdy jsem ji zastihla v dobrém rozmaru, někdy se na mě rozkřikla, proč civím na její osobní věci (to když si po prohlídce dokončovala administrativu, zadívala jsem se na otevřenou krabičku plnou růžových firemních propisek a komentovala jsem, že jsou hezké), také jsem jí jednou řekla, že jsem si v pochvě nahmatala bouličku a paní doktorka mi odpověděla, že si tam nemám proč sahat a tím to pro ni bylo uzavřené.
Ve chvíli, kdy jsem se začala snažit o dítě, jsem odešla, protože jsem se v těhotenství nechtěla potýkat s jejím přístupem.

Umístění: Městská Poliklinika Praha

Můj gynekolog odešel do penze a já byla automaticky přiřazena k paní doktorce Koleilatové. Ve III.trimestru těhotenství kontrola u ní spočívala v ko moči, tlaku a pak že mne odešle do porodnice, kde jsem se registrovala. Ve 31tt. Na mou odpověď, že tam přijímají až od 36tt, mi odpověděla: "to je za měsíc-akorát, to vydržíte!" :-( A protože jsem od 7měsíce na neschopence vedené u mé obvodní lékařky a nemám nárok na mateřskou - 6týdnů před porodem, žádala jsem o převzetí neschopenky do její péče. To jak se paní doktorka zachovala-mě šokovalo! "Já Vám neschopenku psát nebudu! Z mých daní takovým jako Vy, nic platit nebudu!" Na mou otázku, zda mám 6týdnů před porodem tedy zpět nastoupit do práce mi odpověděla: "zařiďte si to jak chcete, to není můj problém." No, měla jsem slzy na krajíčku. Takže za mě pani doktorku Koleilatovou NEDOPORUČUJI !!! Jak už tu někdo psal, tato MuDr. by měla skončit a jít do důchodu!

Umístění: Městská Poliklinika Praha

K paní doktorce jsem chodila od studií. Každoroční prevence byly v pořádku, protože jsem si do určité doby nechala psát recepty na hormonální antikoncepci. To byla podle jejích slov nutnost (vyléčí mi akné a nepravidelnosti cyklu). V momentě, kdy jsem už dál nechtěla pokračovat, mi bylo řečeno, že jsem nezodpovědná.
Cyklus se mi srovnal po bylinné samoléčbě, stehně jako akné.
Ovšem potom jsem otěhotněla a tudíž docházela na "poradnu" (která spočívala pouze ve zvážení, měření tlaku a obligátního dotazu "jak se cítíte? A už jste byla na všech vyšetřeních, na která jsem vás poslala?") a bohužel to pro mě bylo s každou další návštěvou víc a víc stresující. Jakákoli obtíž (zvracela jsem až do porodu, bolest zad atd.), kterou jsem zmínila, paní doktorku jen zdržovala od administrativy, která je pro ni opravdu výjimečně podstatná (stejně jako návštěvy zástupců farmakologických firem, kterým dává přednost před pacientkami). Vše označila jako běžné těhotenské potíže. Její pověstná náladovost jednou přerostla dokonce v otevřený názorový střet poté, co jsem jí řekla, že nepotřebuji potvrzení pro zaměstnavatele/stát o pobírání mateřské, protože jsem OSVČ. Nestačila jsem se divit, jakou zlobu v sobě nosí a jakým způsobem dokáže mluvit s pacientkou (natož těhotnou..). Tak arogantní jednání a nesmyslné argumenty hraničící se šikanou jsem v životě nezažila ("já za vás platím sociální a zdravotní, protože jste OSVČ" apod.).
Bohužel si mě nikdo jako těhotnou nechtěl vzít do péče. Korunu tomu nasadila během kontroly po šestinedělí, kdy mě vyšetřila tak surovým způsobem, že mi začala poporodní zranění opět krvácet.
Myslím, že by si paní doktorka měla užívat důchodu. Její přístup plně odpovídá způsobům v době, kdy zažívala svou největší slávu.

Byla jsem u paní doktorky pouze 2x,ale rozhodla jsem se pro změnu, protože se mi nelíbilo, že stejně jako popisují ostatní, mne nenápadně tlačila do antikoncepce. Bez toho, aby se mne zeptala zda kouřím, nemám nějaké problémy se žílami apod. Je mi 39, takže kouření s antikoncepcí je vyloženě riziko na druhou, navíc jsem aktuálně bez partnera a HA prostě nechci. Arogantní ani moc nebyla,ale ani bych si to nenechala líbit, takže asi záleží i jak vás odhadne. Kažopádně tohle bylo podle mého názoru neprofesionální.

Paní doktorka je náladová, co se jí nehodí do karet k tomu má nepříjemné řeči. Při vyšetření také není vždy příjemná. Odešla jsem od ní.

Paní doktorka je velmi nepříjemná, jedná arogantně bez jakéhokoliv pochopení pro odlišný pohled na věc. Překvapila mě pohrdavou reakcí po zjištění, že neberu aktikoncepci a přirovnala to přístupu dospívajících děvčat, které nikdo nepoučil. Jediná pozitivní věc byla sestřička, která je milá a chápavá.

Setkani s touto "lekarkou" byl jeden z nejhorsich zazitku v mem zivote. Arogantni, povysena, hned na zacatku me servala, jaktoze neberu antikoncepci. Po me odpovedi, ze ji zaprve nepotrebuji, za druhe ani brat nemuzu kvuli urcitym zdravotnim rizikum, na me zacala rvat, ze pry takove jako ja pak nechtene otehotni a hodi dite do popelnice!!!!! Byla jsem tak v soku, ze jsem se ani nezmohla na odpoved. Vysetreni od ni neskutecne bolelo, to se mi nestalo u zadneho jineho gynekologa. Hruba, surova a kruta. Celou dobu me oslovovala "devce". (Je mi skoro 40) Vyslovne nedoporucuju!!!!!

Je pravda, že paní doktorka je velmi náladová. Někdy se u ní cítím jako na koberečku u ředitele školy. Co mě na ní vyloženě štve je, že mi neustále nenápadně vytýká, že nepoužívám antikoncepci. Když se snažím jí odporovat argumentem, že si antikoncepcí nechci huntovat tělo a že k ní mám prostě odpor, tak na mě kouká jak na drzého spratka. Šla jsem k ní na doporučení kamarádky, ale jakmile u ní projdu nynějším těhotenstvím, po porodu si najdu jinou lékařku.

Takové chování jsem snad u žádného doktora nezažila. Nemluvě o zastaralých praktikách asi poplatných za doktorčina mládí, ale v současnosti již ne.

doktorku Koleilatovou navštěvuji již cca 3. rokem. Předtím jsem navštěvovala Mudr. Herdu, který je výtečným lékařem a teď ordinuje na Jižním Městě.
Celkově mi vyšetření paní doktorky přijdou v pořádku, jen jsem občas měla pocit, že mě lehce tlačí do užívání hormonální antikoncepce, ale po několika rázných zamítnutích pochopila, že HA opravdu užívat nechci.
Jednou se přihodilo něco podivného a myslím, že to není běžná lékařská praxe, jak jsem si ověřila jinde. Potřebovala jsem jen urychleně předepsat Postinor (tabletka "první pomoci"), což se mi předtím stalo jen jedenkrát před asi třemi lety. Přiběhla jsem ráno k lékařce a v ten den jsem opravdu spěchala. Paní doktorka mě přijala až po cca 2,5 hodinách čekání v čekárně, i když se píše, že Postinor by se měl užít co nejdříve po pohlavním styku. Po oněch 2,5 hodinách jsem už opravdu potřebovala nutně někde být. Paní doktorka mi řekla, že si mám lehnout na lehátko, ale já jsem jí řekla, že pokud to není nezbytně nutné, ráda bych dostala pouze recepis a mohla běžet. Paní doktorka si zaúčtovala 450 Kč a dala mi recepis. Na potvrzení o zaplacení bylo napsáno něco ve smyslu "450 Kč - poplatek za vyšetření neregistrované pacientky". Neměla jsem čas to řešit, tak jsem běžela do lékárny, kde jsem si koupila Postinor za cca 500 Kč. Při další prohlídce jsem se doktorky zeptala, co měl onen poplatek znamenat a ta mi řekla, že to bylo za to, že jsem odmítla nechat vyšetřit. Nechápu ani popisek uvedený na potvrzení o zaplacení.
Postinor jsem si nechávala už jednou předepsat, ale žádný podobný poplatek jsem neplatila. Naštěstí ho lze už teď sehnat bez předpisu.
K paní doktorce chodím stále, jen si příště dám pozor na to, co platím a pořádně si zjistím, jestli je poplatek oprávněný.