Anna Kinkorová, dermatolog Praha

MUDr. Anna Kinkorová

Dermatolog

17 názorů

Uložit


Adresa

Pod Třešňovkou 234, Zbraslav, Praha
Estetická dermatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • korektivní dermatologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
17 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: Estetická dermatologie Molusky

Paní doktorka Kinkorová diagnostikovala mému 6 letému synovi molusky, měl jich asi 30 , drasticky mu je vyškábla, strašně řval bolestí. Kdybych neřekla, ať mu dá injekci, dělala by mu to zaživa. Za mě už nikdy více. Metody jako za středověku.


C
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šla s tím, že se mi na kůži objevily svědivé pupínky. Paní doktorka se na to jen letmo podívala a zhodnotila, že je to pásový opar. Předepsala mi mastičku a poslala mě domů. Mastička ani po dvou týdnech používání vůbec nezabrala, spíš se mi to ještě zvětšilo a strašně to svědilo. Když jsem šla k jinému kožnímu lékaři, tak mi řekl, že pásový opar to ani náhodou není, a i kdyby byl, tak rozhodně tato mastička, kterou mi paní doktorka předepsala, se na pásový opar nepoužívá. Předepsal mi tedy jinou mastičku a vše mi do dvou týdnů zmizelo. Takže za mě opravdu nespokojenost, když paní doktorka neví, jak vypadá pásový opar a čím se léčí. Což by podle mě měl každý kožní lékař vědět.


Ověřeny pacient
Umístění: Estetická dermatologie Kožní a estetická meficína

Pani doktorka Kinkorová je výborná kožní lékařka!!! Mému synovi přisla na boteliózu, kterou naše dětská doktorka vyloučila. Navíc je moc šikovná v oboru estetické medicíny. Kam se hrabou estetické salóny v centru. Vše od ní je vždy přirozené. Děkuji pani doktorce za mé prodloužené mládí...:))), co se vyzáže týče. Opravdu doporučuji.


L
Ověřeny pacient

Před lety jsem navštívila doktorku kvůli drobnému výrustku na nose. Tehdy nad tím mávla rukou, že to nic není. Tak jsem s tím "to nic není" žila několik let s domněním, že to nic není, až se výrustek začal trošku zvětšovat, sem tam praskl a krvácel. Takže jsem to začala řešit a zjistila nakonec ve finále, že šlo o velice zákeřný basaliom, který musel ihned ven. V nemocnici na Bulovce na dermatovenerologii na mě koukali jako z jara, že to řeším až teď, že kdybych to řešila dříve, bylo by možné mnohem jednodušší a ne tak invazivní řešení. Momentálně operace na plastické chirurgii a jizva dosti velkého rázu. Mrzí mě to. Čas už vrátit zpátky nejde. Jen by si možná mohla paní doktorka uvědomit, co všechno může svým primárním vyšetřením ovlivnit. Jak může zasáhnout do osudu člověka.


A
Ověřeny pacient

Paní doktor je poněkud chladnější typ, ale mně třeba vyléčila pupínky na obličeji během týdně - neplatila jsem v lékárně ani korunu. Předtím ze mně různí zlatokopové vytahali tisíce - bez efektu.
Taktéž náš děd s plísní pod nehty.
Zbraslaváci ji dost pomlouvají, ale já nedám dopustit.
Jen škoda, že nemá cévní laser.


U
Ověřeny pacient

Také mohu potvrdit, že se ani nepodivala na kozni problém, který jsem ji popsal " na viditelnem místě bez svlékání " a předepsala kortikoid - masticku, která stejně nepomohla i když jsem ji užíval přesně dle doporučení. Také se mi nelíbí chování a přístup sestry.


H
Ověřeny pacient

je jedno ,že má stále ordinaci konzervovanou v době totality, ale jde o to,že tam nechala i přístup, pacient jí je jedno,prostě píše recepty a tím končí


Ověřeny pacient

K mudr jsem si kdysi chodila pro omluvenky do školy:-) Jinak ve chvíli potíží mi pomohla, byla jsem ráda za serii testů. které mi nechala udělat. Je milá, i když její psaní 3 preparátů na 3 placené recepty mě nebavilo:-)


Vážení a milí,
musím tedy řící že DR.Kinkorová je opravdu a nebojím se to použít, nejlepší.
Všem co sem píší takové to že v Německu je to takové a u nás v socialismu takové bych chtěl vzkázat pár věcí. Takže:

jestli se jim u DR.Kinkorové nelíbí, nemusí tam chodit nikdo je tam netahá ať si jdou jinam, kde budou čekat dlouho na objednání a tak jim tedy opravdu zbyde dost času na tu KÁVU!!!

další ale velmi podstatná záležitost na které dle dotyčného nezáleží jsou peníze, víte kdyby se v našem státě nekradlo možná by zbyla i nějaká ta koruna na zdravotnictví a třeba by Vám i tu 2000Kč rozměnily!!, ale protože se v naší malebné čeké kotlině krásně krade a šmelí, tak pak lékaři nemůžou mít platy na NĚMECKÉ úrovni(pozn. redakce asi tak 4x takové) a vybavovat si ordinace vším možným.

Takže závěrem asi tolik kdo nechce na Zbraslav(ANGOLY), ať tam nechodí může si pak svoje zdravotní problémy řešit v NĚMECKU kde dostane kafíčko a když bude moc hodný tak možná i cukr a mlíčko.


Ověřeny pacient

Zasel jsem pred par lety k pani doktorce, zda mi muze prohlednout nekolik znamenek na tele, jako prevenci. Byl jsem prekvapen a nevedel jsem co si mam myslet, protoze se koukla pouhym okem, velice zbezne a rekla ze je to dobry. Kdyz jsem se ji zeptal zda ma onen pristroj na vysetreni " ted si nevzpomenu na nazev " tak ani nevedela ze neco takoveho existuje. Mohla by myt alespon lupu tu snad zna.
Jinak bradavice vypalit umi :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • korektivní dermatologie