Vlhká 25, Brno-střed, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psychologická konzultace ONLINE • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Jiné aplikace pro videohovory:
Pro online konzultace používám Google meet.
V den konzultace Vám přijde na email pozvánka s url adresou, na které se můžete připojit.
Aplikace funguje dobře z počítače i na mobilu.

Nejčastěji hledané služby

Vlhká 25, Brno

Vlhká 25, Brno

Online konzultace

Aktuálně NEPŘIJÍMÁM nové klienty, děkuji za pochopení.
Pokud voláte a nemůžu zvedat telefon, nechte mi prosím sms, ohledně čeho jste volali, ur...

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Ž
Umístění: Online konzultace Psychologická konzultace ONLINE

Naprosto úžasná, srdečná a skvělá psycholožka. Velmi doporučuji, víc spokojená snad už být ani nemůžu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Anna Jankovičová - psychologická podpora a poradenství Psychologické poradenství - česky nebo anglicky

Anička je empatická psycholožka, má zkušenosti a vždy když za ní jde dcera v pubertě, pomůže, vyslechne...děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Anna Jankovičová - psychologická podpora a poradenství psychologické poradenství

Prostředí je příjemné a paní psycholožka je naslouchající a empatická. Odcházím pokaždé s lepší náladou a klidem v duši.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Již po první návštěvě jsem cítila, že jsem našla člověka na správném místě.
Úžasný, vstřícný a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobré vysvětlení. Snaha porozumět. Příjemné vystupování. Empatie, možnosti, jakým způsobem řešit problém.

Umístění: Online konzultace Psychologická konzultace ONLINE

Moje sedenie s pani Annou bolo velmi prijemne, urcite doporucujem. Pani Anna sa pytala trefne otazky co mi pomohlo o probleme rozpravat a rozmyslat. Velmi mi to pomohlo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Už po prvním sezení věřím, že mi dokáže pomoci, velmi empatická a naslouchavá, snaží se pomoci a porozumět celé situaci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psycholožka Fil'ová je anděl. Milá, vstřícná, vždy mi dokáže od problémů pomoci a odcházím s pozitivním myšlením a náladou. Našla jsem ji dle recenzí zde na znamylekar.cz a hned po první návštěvě jsme si sedly! Mohu tedy jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší na světě :-))Paní psycholožka je velmi ochotná, empatická a pomohla, kdy jsem to nejvíc potřebovala.Děkuji za všechno.