Anna Fiľová, psycholog Brno

Psycholog Více

576 návštěv profilu během 30 dní

Vlhká 25, Brno-střed, Brno
Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Konzultace online • 800 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

1) Po objednání konzultace proveďte prosím platbu na můj účet: **********/****.

2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Jsem vystudovaná psycholožka a terapeutka ve výcviku. Kromě psychologického poradenství se jako dula věnuji přípravě párů k porodu, psychické a emoční...

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Psychologie, Masarykova univerzita (2011-2016)

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

600 Kč

600 Kč

900 Kč

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství psychologické poradenství

Velice příjemná a ochotná psycholožka, ani uzavřený člověk jako já se před ní nestydí a nebojí mluvit o svých problémech. Ráda s ní budu dále spolupracovat a věřím, že mi pomůže vyřešit mé potíže. Vřele doporučuji hlavně ženám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství Psychologické poradenství - česky nebo anglicky

Velmi jemná a příjemná žena, která se v umí vcítit do pocitu pacienta a rozumně vysvětlit proč se člověk může cítit tak jak mu nevyhovuje, pomohla mi odborně ve chvíli kdy jsem byla opravdu zoufalá.

První schůzka splnila očekávání, rád se s paní terapeutkou vydám na cestu hledání řešení věcí, které mě trápí.

G

Paní psycholožka je úžasná. Strašně milá, sympatická a empatická duše, už na první pohled. Velmi lidský a vstřícný přístup, člověk se u ní cítí v bezpečí a hlavně chápán. Dělá svoji práci s láskou. Za dosavadní i budoucí péči jí patří mé velké děkuji.

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

Ukončené školy

• Psychologie, Masarykova univerzita (2011-2016)

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Stáže

• Spondea, z.ú., (Brno, 2016)
  • Persefona, z.s. (Brno, 2016)

Fotografie

Znalost jazyků