Centrum pro dítě a rodinu
Táborská 59, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

K pani dokt. Cechakovi jsem chodila nekolik let a moc mi pomohla i moji sestre, vzdy nas vyslechla(jsem z dvoujcat). Uz k ni par let nechodim protoze uz to neni potreba. Mam krasne dite a skveleho muze. Samozrejme to zaleti take na vas, doktorka neni zazracna, ale byla moji oporou, poradila a vyslechla me vzdy kdyz bylo potreba. Mela jsem ji moc rada a prala jsem si ji za maminku. Casto na ni vzpominam! Je to skvely clovek a dekuju ji za hodne.
M.P.

Paní doktorka je milá, nepomůže ani neuškodí. Pokud je člověk ve stabilní fázi onemocnění, potřebuje pouze recept a nerad povídá o sobě a svých problémech pak je paní doktorka pro něho ideálním lékařem.

Paní doktorka Čecháková má dobrý přístup k pacientovi, snažila se synovi pomoci a doporučovala mu vhodnou léčbu. I když psychické onemocnění není jednoznačně léčitelné, protože každý reaguje na různé preparáty a dávkování jinak, našlo se nakonec pro syna vhodné léčení. Syn dochází k paní doktorce již 10 let a jeho obtíže se zmírnily natolik, že může žít téměř bez obtíží, což vypadalo na začátku léčby jako nemožné. Protože však psychické onemocnění a jeho léčení vyžaduje trpělivost, tak někteří netrpěliví házejí počáteční neúspěch na hlavu paní doktorky, je to jednoduché, ale nesprávné.

Na to, jak dělá paní doktorka svou práci dlouho mi přijde neempatická, neochotná a není u ní vidět ani špetka zájmu o pacienty.
Hned při první návštěvě jsem čekala přes 30 minut, z ordinace bylo slyšet, jak paní doktorka s někým známým telefonuje.
Psala mi celkem troje prášky, ze kterých mi nevyhovovaly ani jedny. Jen mi vždy beze slova napsala recept a k léku nepodala žádné další informace. Když jsem je vyžádala, bylo mi to řečeno velmi stručně a jednoduše, jako kdybych byla malé dítě (je mi 17).
Je nepříjemná a vždy mě doslova z ordinace vyhodí.
Ani přes mou spolupráci se mi zde pomoci nedostalo, naopak, předepsané prášky u mě páchaly děsné neplechy a u těch posledních jsem až z příbalového letáku zjistila, že ani nejsou určené pro mou diagnózu, ani to s tím nijak úzce nesouviselo.
Nyní psychiatra budu měnit a doufám, že jinde se mi pomoci dostane, paní doktorku Čechákovou rozhodně nedoporučuji.

Budoucim pacientum doporucuji aby na stiznosti hysterickych maminek nebrali zretel, kvuli nim jsem se klepala nervozitou co musi byt pani doktorka Cechakova za carodejnici, dnes jsem u ni byla a je skvela.. Velmi empaticka a snazi se co nejvic prizpusobit vasim pozadavkum. Rozhodne doporucuji.

Z psychiatrů u kterých jsem doposud byla se mi paní doktorka jeví jednoznačně nejhorší. Zjevný nezájem o pacienta, pocit beznaděje který paní doktorka nevědomky pacientovi přivodí není ještě nic oproti tomu jejímu jednání. Nevim jestli se takhle s prominutím hnusně chová jen ke mně a nebo ke všem, každopádně se domnívám že asi jen k určitým lidem, neboť tímto přístupem by u ní nezůstal ani jeden pacient. Včera mi řekla přímo do očí, že by byla radši kdybych k ní nechodila, že je dětský psychiatr (je mi 18) - dobře, beru, ale jde to říct i jinak. Dále mi řekla tuto větu - "To je teda skvělá vyhlídka do budoucna". Opravdu je tohle profesionální přístup ze strany odborníka? Rozhodne NEDOPORUČUJI.

Paní doktorka je profesionál a laskavý člověk.