Online a osobní setkání, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psycholog pro děti a dospělé

* Milí klienti, aktuálně již nové klienty nepřijímám, děkuji.*
Jsem vystudovaný psycholog (jednooborová psychologie) věnující se poradenské, ps...

Umístění: Psycholog pro děti a dospělé individuální psychoterapie

Paní Aneta je skvělý psycholog vždy s úsměvem na tváři. Doporučuji všem. Moc dceři pomáhá a jinou nechce..

Umístění: Psycholog pro děti a dospělé psychologické konzultace

Jsem moc ráda,že mě a hlavně mou dceru, potkala možnost docházet k Anetě. Moc jí její názory a zkušenosti pomohly. Všem paní Anetu velmi doporučuji, dala dceři úplně jiný pohled na její problémy. Moc děkujeme.

Umístění: Psycholog pro děti a dospělé psychologické konzultace

Paní Aneta je velmi empatická a zároveň profesionální. Je vidět, že se vzdělává. Prace je ji koníčkem. Vždy přijde s radou, návrhem, který pomůže nebo posune. Velký dík za více než roční práci u těžké diagnózy, kdy dokázala pracovat s celou rodinou.

Umístění: Psycholog pro děti a dospělé individuální psychoterapie

Aneta je strašně milá a vstřícná osoba a úžasná psycholožka. Za ten rok, co jsem s ní mohla spolupracovat jsem se díky ní obrovsky posunula. Není to samozřejmě jen o lékaři, ale i o vás samotných, jestli vy chcete něco změnit, každopádně Aneta vám na vaši cestě obrovsky pomůže. Po každé návštěvě jsem odcházela s novými poznatky a dobrým pocitem, že mi to něco zase dalo. Myslím, že sedne opravdu každému. Já se s ní cítila opravdu dobře a vždy jsem se těšila na další setkání.