Andrea Vocilková, dermatolog Praha

MUDr. Andrea Vocilková

Dermatolog

31 názorů

Uložit


Adresa

Makovského 1396/16b, Praha
Kožní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
31 názorů

L
Umístění: Kožní ordinace Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena paní lékárnicí na Žižkově. Byla již třetí lékař, kterého jsem navštívila ohledně problému s nehty na nohou. Ztlušťovaly se, kroutily se a zarůstaly mi do nehtového lůžka. Dva lékaři před ní mi stále tvrdili, že se jedná o plíseň či že je to spojeno s mým atopickým ekzémem. Vodiček a mastiček, co jsem za cca tři roky vystřídala, a co mě to stálo, nesmyslně, peněz, raději nemluvit. Paní doktorka mi vysvětlila, že o žádnou plíseň se nejedná, jedná se o nemoc nehtů a že může být dědičná. Oba lékaře předtím jsem upozorňovala, že tímto trpí i moje sestra a maminka. Paní doktorka Vocilková mi doporučila podologa. S rovnátky na nehtech mám nyní po problému. Sice drahá léčba, ale konečně účinná. Paní doktorka si zaslouží moje velké poděkování.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní ordinace

Zatím maximální spokojenost. V místě bydliště totální nespokojenost. Dojíždím za ní přes 100 km a stojí mi to za to. Doporučila mi ji dcera a já také doporučuji.


I
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní ordinace

Velice příjemná a zodpovědná paní doktorka. Nezanedbává pacientův stav, při pochybnostech o kožním útvaru mě poslala na dovyšetření do FN, což velmi oceňuji.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Kožní ordinace Ekzem, kontrola znamenek

Pristup pani doktorky byl otresny, nevim, jestli to bylo z duvodu toho, ze nejsem pravidelnym pacientem nebo momentalni naladou, ale viditelne me chtela vyprovodit z ordinace co nejrychleji..na moje potize s ekzem reagovala pouze dlouhymi latinskymi nazvy a na muj dalsi dotaz, zda by se nepodivala, zda nemam nejaka rizikovejsi znamenka, mi dala letak, kde si to muzu precist..absolutne se na me nepodivala, proste nic. Jednoduse strasna navsteva a chovani neprofesionalni

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit. Od doby co ji znám tak se mi nestalo, že bych neměl vyprané a vyžehlené věci a svíčkovou umí taky na jedničku.
Jako lékařka je výborná, jen já jako pacient stojím za prd.


Š
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit. Skvělá doktorka. Chodím k ni u pres 10 let a jsem s ni naprosto spokojen.


Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, skvělá ženská :)) jsem velmi spokojená, ráda k ní chodím, konečně jsem natrefila na milého odborníka.


A
Ověřeny pacient

Na objednání je potřeba čekat měsíc, ale slyšela jsem předtím dobré recenze, tak jsem si řekla, že i počkám. V den objednání jsem přišla o 20 minut dříve a už to bylo před zavírací dobou (měla jsem být poslední klientka). Výsledek - všechny dveře zavřené, uvnitř nikdo, telefon taky nikdo nezvedal. Nakonec absolutně ztracený čas, zbytečně jsem jezdila a zničená nálada, jelikož jsem čekala skoro měsíc. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

MUDr.Vocílková je m.j. pokladníkem České dermatovenerologické společnosti a odbornicí přes ekzémy.Jako jedna ze tří posudkových lékařek v Praze se podílí na neuznávání kontaktních ekzémů jako nemocí z povolání.
O jejím charakteru svědčí i to, že sice odpovídá na dotazy, ale s nadřazeností a s vědomím moci vyplývající s její funkce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu skvělá - rozumí svému oboru, aktivně se o něj zajímá a navíc je velice milá! Přestože je hodně vytížená, pacienty neodbývá a při své práci má na prvním místě jejich prospěch. Patří k těm nejlepším lékařům, které znám. Opravdu vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti