Andrea Folaufová, neurolog Praha

Soukromá ordinace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Paní doktorka Folaufová je naprosto úžasná lékařka. Se zájmem o pacienta, pečlivé vyšetření, vyslechne potíže, snaha co nejrychleji a efektivně pomoci. Díky paní doktorce vím správnou diagnózu, a léčba zabírá. Předchozí neurolog, arogance a nezájem. Jsem velice ráda že mohu být v péči tak skvělé lékařky. A sestřičky u paní doktorky, strašně hodné, milé a přátelské. Nemám vůbec nic, co bych považovala za negativní. Mohu jen doporučit. Naprostá spokojenost.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Pani doktorka a sestricka jsou prijemne, jejich pristup je lidsky a pece skvela. Clovek se tam citi prijemne, coz je dnes vzacne.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

U paní MUDr. Folaufové oceňuji její profesionální přístup, ochotu pomoci a vstřícné jednání vůči pacientovi.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

MUDr. Andrea Folaufová je specialista v oboru neurologie na svém místě. Při každé návštěvě, oceňuji nejen její velmi vysokou profesionalitu v diagnostice, léčebných postupech, ale zároveň její vstřícnost, ochotu pomoci a neméně její lidský přístup k pacientovi. Děkuji paní doktorce a dalším zdravotníkům v její ordinaci, kteří se podíleli na mé léčbě a byli nápomocni tomu, že se mohu opět radovat ze života.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivě. Mohu ji doporučit všem kteří potřebuji odbornou pomoc jejího zaměření.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Paní MUDr. Andrea Folaufová je skvělá lékařka, ke které chodím min. 20 let. Považuji ji za profesionála ve svém oboru, vždy vstřícná , ochotná pomoci.Výborná diagnostička.
Nikdy jsem se nesetkala u paní doktorky s neochotou, arogancí, naopak. Rovněž tak u sestřičky, u které jsem velice často obdivovala její nadhled zejména s některými pacienty. Děkuji oběma za péči.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Je mě 55 let. K paní doktorce Folaufové chodím 8 let. V páteři mám 4 šrouby a 2 štěpy z pánve. A děkuji, že jsem jí potkal. S její pomocí a samozřejmě i s cvičením, jsem na tom dneska tak, že nemám žádná omezení. Toto je doktor na svém místě. Proto jsem přivedl i svojí maminku a i svoje starší děti. Protože už i ty mají bohužel problémy. Paní doktorko, děkuji!!!!

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Negativní zkušenost.Neochota maminku,93 let,vůbec objednat,nakonec na vyšetření přes velké bolesti čekala téměř měsíc.Vyšetření nehodnotím.Chtěla jsem předepsat chodítko,maminka téměř nechodí,lékařka nepředepsala,že na to nemá diagnózu.Jiný neurolog předepsal hned při první návštěvě.Na výpis ze zdravotní dokumentace čekám už 14 dní. Neochota,naprosto chybí empatie ke starému člověku,povýšené chování-negativní zkušenost.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Není co dodat. Přišel jsem problémem a následovalo řešení. Mel jsem chronickou bolest krční páteře. Následovalo několik vyšetření a pak efektivní léčba.

Umístění: Soukromá ordinace Jiný

Jsem pacientem MUDr.Folaufové těměř 10 let.Oceňuji její profesionální přístup,pochopení problému a cílenou léčbu.Vždy je ochotná člověku pomoci v tíživé situaci.
Neměnil bych a doporučuji bez výhrad.