Dvořákova 13, Brno-střed, Brno

Hotovost

Krizová intervence 60 min.

Partnerská psychoterapie 60 min. (90 min. 1000,-)

Poradenství skype, email 60 min. +4 Více

Psychoterapie

Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním ...

• Fóbie
  • Poruchy úzkostného typu
  • Závislosti

Ukončené školy

• Univerzita Palackého Olomouc
  • Institut KBT Hradec Králové

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

S paní terapeutkou jsem moc spokojený. Pomohla mi mé úzkosti a vtíravé myšlenky snížit na úplné minimum, které už je pro mě snesitelné a dokážu s ním dále pracovat. Rozhodně ji vřele doporučuji.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

K paní terapeutce docházím pravidelně a na sezeních společně řešíme zvládání úzkostných a panických atak. Terapie spočívá v nacvičování problémových situací, takže je spojena s různými úkoly, které musí člověk v rámci terapie trénovat i mezi jednotlivými sezeními. Paní terapeutka je velice milá a přátelská, naslouchá, vždy poradí a hlavně mě motivuje k práci na sobě samé. Prostředí je příjemné a po pár sezeních mám pocit, že nechodím na terapii, ale na posezení s kamarádkou, které se mohu s čímkoliv svěřit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

U paní terapeutky nebyl problém s objednáním. Je velmi milá a empatická, s problémem mi dokázala pomoct během pár sezení. Můžu jen doporučit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

Paní Vacková mi svou terapií pomohla překonat překážky, jež se mi vždy zdály nepřekonatelné. Cítím se teď mnohem lépe a více si věřím v sociálních interakcích. Nikdy v minulosti bych si nedokázala představit takový pokrok jaký jsem udělala. A to jen díky paní psycholožce.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

S paní psycholožkou jsem řešila problém, který mi nebyl příjemný. Vše jsme společně zvladli vyřešit.

Paní psycholožka je moc milá a pomohla mi vyřešit moje trápení s úzkostmi a panickými atakami. Na začátku jsem si myslela, že mi není pomoci a byla jsem velmi nešťastná. Postupně jsem se naučila, jak omezit negativní tok myšlenek a zaměřit se více na relaxaci a meditaci. S její pomocí se mi podařilo omezit úzkostné stavy na minimum a mít zase radost ze života. Také velmi oceňuji, že si na mě ihned udělala čas.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Jsem moc ráda, že se mi podařilo paní psycholožku najít. Díky jejímu přístupu se vždycky cítím příjemně, daleko míň své trápení schovávám a zároveň se mi daří svůj stav nadále zlepšovat a pracovat na sobě.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Paní psycholožka je velice příjemná, taktní, neodsuzující a snaží se vždy pomoci. Svému oboru rozumí.Doporučuji ji ostatním. Dává cenné rady.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

K paní Alžbětě jsem přišla po více než 15 letech sužování se svým trápením. Opět s novou nadějí, že se mi jej podaří překonat, ale též s tichým přesvědčením, že s ním budu žít už napořád. Hned první setkání mě ujistilo, že na sezeních bude panovat pohodová atmosféra – jako kdybyste si povídali s kamarádkou :) Velmi jsem ocenila i přístup paní Alžběty k mému problému – nebabraly jsme se zbytečně několik hodin v mé historii a v otázce, proč mě trápí to, co mě trápí, ale přešly jsme rovnou k proaktivnímu řešení problému. Byla jsem podporována co nejvíce čelit svým strachům – dostávat se do situací, které mi jsou z iracionálních důvodů nepříjemné, abych si na ně zvykla. Tento přístup byl nejlepším lékem, který mi doposud nikdo jiný nenaordinoval. Stále mám na čem pracovat, ale teď znám fungující mechanismy, jež mi pomáhají vést normální život.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Rozhodně doporučuji. Paní psycholožka mi velmi pomohla. Vysvětlila mi spoustu věcí, na každém sezení mě motivovala k práci na sobě samé a i díky jejímu přístupu jsem teď mnohem spokojenější.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Dobrý den, podle toho co píšete, se pohybujete hodně v minulosti a budoucnosti, které se bojíte. Zkuste tato témata opustit a více se věnovat budoucnosti a přítomnému okamžiku. Bohužel neznám více Váš příběh. Pokud budete mít zájem, můžete se objednat na konzultaci. Hezké dny. AP

Mgr. Alžběta Vacková (Podškubková)

Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Dobry den,informace jsou na strankach.Pokud mate konktetni dotazy prosim email.Hezke dny.AP

Mgr. Alžběta Vacková (Podškubková)

• Fóbie
  • Poruchy úzkostného typu