Dvořákova 13, Brno-střed , Brno

Poradenství skype, email 60 min. • 800 Kč +4 Více

Psychoterapie • 700 Kč

Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-) • 700 Kč

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min. • 700 Kč

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním ...

• fóbie
  • poruchy úzkostného typu
  • závislosti

Ukončené školy

• Univerzita Palackého Olomouc
  • Institut KBT Hradec Králové

Fotografie

Krizová intervence 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Partnerská psychoterapie 60 min. (90 min. 1000,-)

Poradenství, Psychoterapie

Poradenství skype, email 60 min.

Psychoterapie

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Rodinná psychoterapie 60 min.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Rozhodně doporučuji. Paní psycholožka mi velmi pomohla. Vysvětlila mi spoustu věcí, na každém sezení mě motivovala k práci na sobě samé a i díky jejímu přístupu jsem teď mnohem spokojenější.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Paní psycholožku jsem vyhledala v akutní stresové situaci. Velmi jsem ocenila, že si na mne udělala čas ve velmi krátkém termínu. Jelikož pracuji mimo Brno, tak si také vážím, že mi paní Alžběta vychází vstříc s víkendovými termíny (osobní konzultace) i online konzultacemi.

Na sezeních jsem se již naučila spoustu užitečných metod na zmírnění stresu a úzkosti, které jsem postupně aplikovala v praxi. S výsledky jsem velmi spokojená. Určitě budu v sezeních pokračovat, jelikož pozoruji velmi pozitivní vliv na můj osobní rozvoj.

Paní Alžbětu mohu jedině doporučit. Je velmi milá, trpělivá a profesionální.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.

Trpěla jsem úzkostmi a byla prakticky permanentně ve stresu skoro ze všeho. Paní Podškubkové jsem vděčná, opravdu ví, co dělá - "povídání" na sezeních má okamžitý vliv na každodenní život, pokroky byly opravdu velké a rychlé. Z hromádky neštěstí, která si bere osobně vše a vše ji stresuje, je ze mě člověk, který je momentálně v pohodě a užívá si života. Rozhodně doporučuji, sama plánuji v návštěvách pokračovat, protože mi výrazně zvyšují kvalitu života.

Přišla jsem na první sezení v akutním stavu. Terapeutka situaci výstižně popsala a podpořila mě v dalším jednání. Nakonec pro zklidnění byly nutné AD od lékaře, ale současně jsem začala docházet na terapie. Původní diagnóza panické ataky začala odkrývat i jiná témata hluboko ukrytá uvnitř a jsem moc ráda, že se o nich můžu s někým otevřeně bavit. Původní moje profese je naslouchat druhým a je pro mě nyní velmi osvobozující je moct vypovídat někomu tak empatickému.
Určitě budu v terapiích pokračovat, zvláště po vysazování AD bude třeba prakticky zkoušet doporučované techniky KBT na zpracování úzkostí. Můžu terapeutku doporučit, je lidská, člověk se při rozhovoru cítí příjemně. Má osobní zkušenost je, že je paní Alžběta i inspirativní a určitě mě posouvá v mém osobním rozvoji dál. Na setkání se vždy těším a můžu jen doporučit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie panická ataka, úzkost

Paní terapeutku jsem si vybrala, protože má výcvik v KBT, který je na úzkosti a paniky nejefektivnější. Nejen v Brně je dost těžké sehnat někoho s volnou kapacitou právě pro tento typ terapie. Terapie mi vyhovuje, protože je i praktická. Není to pouze vypovídání se, ale jde o praktický nácvik rozpoznání situací, ve kterých Vaše stavy přicházejí, o předcházení těchto situací. Vše si zaznamenáváte, vyhodnocujete. Nejen pocitově pak vidíte postup zlepšení. Paní terapeutka je navíc milá, nepůsobí tvrdě, slovně Vám pomáhá, abyste na důvody a příčiny přišli sami. Navíc je časově flexibilní a poskytne i krizovou intervenci. Ačkoli mé problémy už nejsou akutní, nepřestávám k ní chodit, protože mi vyhovuje lidský přístup terapeutky i k běžným otázkám života.

K paní Podškubkové chodím už delší dobu. Návštěvy u ní mi pomohli zvládat mnoho situací, se kterými jsem si předtím nedokázal poradit sám. Určitě ji mohu všem doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie Panická a úzkostná porucha

Paní terapeutka mně moc pomohla zvládat úzkosti, dala mi spoustu cenných a profesionálních rad a informací a zároveň jsem měla pocit, jako bych si povídala s kamarádkou. :) Na sezení k ní jsem se vždycky těšila a odcházela od tamtud šťastnější. Můžu ji všem doporučit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Po prvni navsteve nemoho paní magistru hodnotit. Snad pouze její přitažlivost, která je vysoká... .

Návštěvu nicméně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

K paní terapeutce jsem docházela po dobu jednoho roku, v intervalech cca jednou za 3 týdny. Původně jsem přišla s úzkostmi, nicméně po dobu terapie jsme se dostaly k různým tématům mého života. Z jejich kvalit, které na mě nejvíce zapůsobily, bych vyzdvihla trpělivost a správný poměr přátelskosti vs důslednosti. Nebyla jsem zrovna vzorným pacientem z hlediska některých domácích úkolů, které mi na základě KBT zadala, a přesto jsme se společně dopracovaly k uspokojivým výsledkům. Po předchozích negativních zkušenostech s jinými terapeuty mohu s čistým svědomím říct, že paní Podškubková pracuje profesionálně a doporučila bych ji komukoli, kdo chce zkusit KBT.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie panické ataky, úzkostné stavy

Paní Podškubková je profesionál s lidským přístupem. Panické a úzkostné stavy nejsou žádná procházka růžovou zahradou - díky jasným úkolům, díky odhalení, jaké fyzické stavy a myšlenkové pochody jsou příčinou těchto ataků, díky odhalení nekonečných blundých kruhů, které si v životě v našich myšlenkách a chování vytváříme, člověk dokáže velmi efektivně prozřít, pochopit, co se to vlastně se mnou děje a z těchto stavů najít cestu ven a velmi rychle na sobě vidět pokroky - toto jsou všechno důvody, proč jsem rád za pomoc Alžběty a tímto ji i doporučuji dál :). Jediné co doplním je, že já vnímám terapie jako podporu, pomoc, uklidnění, když si člověk myslí, že z toho není cesty ven. Doporučuji ale také všem, kdo s tereapiemi nemají zkušenost, aby pokud cítí, že je něco trápí, tak se nevydali na jednu terapii, ale věnovali sami sobě, svému životu a svému psychičnu větší prostor na uklidnění a pochopení sebe sama. Každý věnuje spousty hodin všemu jinému, často např. fyzickému zdraví, ale o svoje psychično se moc člověk nestará. Dejte si sami pro sebe více prostoru, poznejte, jak fungujete a užívejte si sami sebe.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Dobrý den, podle toho co píšete, se pohybujete hodně v minulosti a budoucnosti, které se bojíte. Zkuste tato témata opustit a více se věnovat budoucnosti a přítomnému okamžiku. Bohužel neznám více Váš příběh. Pokud budete mít zájem, můžete se objednat na konzultaci. Hezké dny. AP

Mgr. Alžběta Vacková (Podškubková)

• Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Dobry den,informace jsou na strankach.Pokud mate konktetni dotazy prosim email.Hezke dny.AP

Mgr. Alžběta Vacková (Podškubková)

• fóbie
  • poruchy úzkostného typu