Dvořákova 13, Brno-střed, Brno

Poradenství skype, email 60 min. • 800 Kč +4 Více

Psychoterapie • 700 Kč

Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-) • 700 Kč

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min. • 700 Kč

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním ...

• Fóbie
  • Poruchy úzkostného typu
  • Závislosti

Ukončené školy

• Univerzita Palackého Olomouc
  • Institut KBT Hradec Králové

• psychoterapie

Fotografie

Krizová intervence 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Partnerská psychoterapie 60 min. (90 min. 1000,-)

Poradenství, Psychoterapie

Poradenství skype, email 60 min.

Psychoterapie

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Rodinná psychoterapie 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

Paní psycholožka je moc milá a pomohla mi vyřešit moje trápení s úzkostmi a panickými atakami. Na začátku jsem si myslela, že mi není pomoci a byla jsem velmi nešťastná. Postupně jsem se naučila, jak omezit negativní tok myšlenek a zaměřit se více na relaxaci a meditaci. S její pomocí se mi podařilo omezit úzkostné stavy na minimum a mít zase radost ze života. Také velmi oceňuji, že si na mě ihned udělala čas.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Jsem moc ráda, že se mi podařilo paní psycholožku najít. Díky jejímu přístupu se vždycky cítím příjemně, daleko míň své trápení schovávám a zároveň se mi daří svůj stav nadále zlepšovat a pracovat na sobě.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

Paní psycholožka je velice příjemná, taktní, neodsuzující a snaží se vždy pomoci. Svému oboru rozumí.Doporučuji ji ostatním. Dává cenné rady.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie

K paní Alžbětě jsem přišla po více než 15 letech sužování se svým trápením. Opět s novou nadějí, že se mi jej podaří překonat, ale též s tichým přesvědčením, že s ním budu žít už napořád. Hned první setkání mě ujistilo, že na sezeních bude panovat pohodová atmosféra – jako kdybyste si povídali s kamarádkou :) Velmi jsem ocenila i přístup paní Alžběty k mému problému – nebabraly jsme se zbytečně několik hodin v mé historii a v otázce, proč mě trápí to, co mě trápí, ale přešly jsme rovnou k proaktivnímu řešení problému. Byla jsem podporována co nejvíce čelit svým strachům – dostávat se do situací, které mi jsou z iracionálních důvodů nepříjemné, abych si na ně zvykla. Tento přístup byl nejlepším lékem, který mi doposud nikdo jiný nenaordinoval. Stále mám na čem pracovat, ale teď znám fungující mechanismy, jež mi pomáhají vést normální život.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Rozhodně doporučuji. Paní psycholožka mi velmi pomohla. Vysvětlila mi spoustu věcí, na každém sezení mě motivovala k práci na sobě samé a i díky jejímu přístupu jsem teď mnohem spokojenější.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Paní psycholožku jsem vyhledala v akutní stresové situaci. Velmi jsem ocenila, že si na mne udělala čas ve velmi krátkém termínu. Jelikož pracuji mimo Brno, tak si také vážím, že mi paní Alžběta vychází vstříc s víkendovými termíny (osobní konzultace) i online konzultacemi.

Na sezeních jsem se již naučila spoustu užitečných metod na zmírnění stresu a úzkosti, které jsem postupně aplikovala v praxi. S výsledky jsem velmi spokojená. Určitě budu v sezeních pokračovat, jelikož pozoruji velmi pozitivní vliv na můj osobní rozvoj.

Paní Alžbětu mohu jedině doporučit. Je velmi milá, trpělivá a profesionální.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.

Trpěla jsem úzkostmi a byla prakticky permanentně ve stresu skoro ze všeho. Paní Podškubkové jsem vděčná, opravdu ví, co dělá - "povídání" na sezeních má okamžitý vliv na každodenní život, pokroky byly opravdu velké a rychlé. Z hromádky neštěstí, která si bere osobně vše a vše ji stresuje, je ze mě člověk, který je momentálně v pohodě a užívá si života. Rozhodně doporučuji, sama plánuji v návštěvách pokračovat, protože mi výrazně zvyšují kvalitu života.

Přišla jsem na první sezení v akutním stavu. Terapeutka situaci výstižně popsala a podpořila mě v dalším jednání. Nakonec pro zklidnění byly nutné AD od lékaře, ale současně jsem začala docházet na terapie. Původní diagnóza panické ataky začala odkrývat i jiná témata hluboko ukrytá uvnitř a jsem moc ráda, že se o nich můžu s někým otevřeně bavit. Původní moje profese je naslouchat druhým a je pro mě nyní velmi osvobozující je moct vypovídat někomu tak empatickému.
Určitě budu v terapiích pokračovat, zvláště po vysazování AD bude třeba prakticky zkoušet doporučované techniky KBT na zpracování úzkostí. Můžu terapeutku doporučit, je lidská, člověk se při rozhovoru cítí příjemně. Má osobní zkušenost je, že je paní Alžběta i inspirativní a určitě mě posouvá v mém osobním rozvoji dál. Na setkání se vždy těším a můžu jen doporučit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie panická ataka, úzkost

Paní terapeutku jsem si vybrala, protože má výcvik v KBT, který je na úzkosti a paniky nejefektivnější. Nejen v Brně je dost těžké sehnat někoho s volnou kapacitou právě pro tento typ terapie. Terapie mi vyhovuje, protože je i praktická. Není to pouze vypovídání se, ale jde o praktický nácvik rozpoznání situací, ve kterých Vaše stavy přicházejí, o předcházení těchto situací. Vše si zaznamenáváte, vyhodnocujete. Nejen pocitově pak vidíte postup zlepšení. Paní terapeutka je navíc milá, nepůsobí tvrdě, slovně Vám pomáhá, abyste na důvody a příčiny přišli sami. Navíc je časově flexibilní a poskytne i krizovou intervenci. Ačkoli mé problémy už nejsou akutní, nepřestávám k ní chodit, protože mi vyhovuje lidský přístup terapeutky i k běžným otázkám života.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.

K paní Podškubkové chodím už delší dobu. Návštěvy u ní mi pomohli zvládat mnoho situací, se kterými jsem si předtím nedokázal poradit sám. Určitě ji mohu všem doporučit.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Dobrý den, podle toho co píšete, se pohybujete hodně v minulosti a budoucnosti, které se bojíte. Zkuste tato témata opustit a více se věnovat budoucnosti a přítomnému okamžiku. Bohužel neznám více Váš příběh. Pokud budete mít zájem, můžete se objednat na konzultaci. Hezké dny. AP

Mgr. Alžběta Vacková (Podškubková)

• Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Dobry den,informace jsou na strankach.Pokud mate konktetni dotazy prosim email.Hezke dny.AP

Mgr. Alžběta Vacková (Podškubková)

• Fóbie
  • Poruchy úzkostného typu