Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je moc fajn, milá a hlavně dokáže vše vklidu vysvětlit, nevyměnila bych jí za nic.

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Je velmi milá a profesionální. Sestřička je také skvělá. Líbí se mi, že na každé prohlídce mi dělá sono a kontroluje malý uzlíček. Určitě tedy nezanedbává! V čekárně jsem nikdy nečekala dlouho, což beru také jako velké pozitivum. Odpověděla mi i na email, čehož jsem si moc vážila.

K paní doktorce chodím od té doby, co má dětská endokrinoložka odešla do důchodu. Tato paní doktorka je opravdu skvělá! Vždy se zajímá, jak se mám, jak se cítím, zda mě něco nebolí nebo nemám jiné problémy. Cítím se u ní bezpečně, protože ví, co dělá. Vždy když se jí něco nezdá, nenechá to jen tak a problém hned řeší. Navíc má i velmi lidský přístup, čeho si u lékařů moc vážím.

Jako endokrinolog bude pani doktorka asi dobra, mam u ni vyborne vysledky. Musim ale rict, ze jsem ji par krat zazila, kdy nemela naladu a nebylo to nic prijemneho. Myslim, ze ma hodne pacientu a ne porad si zapisuje kolik krabicek leku komu predepsala. Ja jsem u pani doktorky byla s tim, ze uz tyden nemam leky (coz byla moje chyba uznavam) a ze bych rada poprosila o recept. Pani doktorka ale nemala v zaznamech ze mi pred 7 mesici napsala 2x baleni leku a neverila mi, kdyz jsem ji rekla, ze mi je predepsala ona. Musim rict, ze mi opravdu pokazila naladu svym chovanim dnes.

ráda bych zde přispěla k hodnocení paní endokrinoložky. Musím uznat, že mám na doktory asi štěstí, protože co si tady pročítám, tak opravdu neznám. Velice si jich tedy vážím. Paní doktorka je vždy příjemná, precizní, a poradí. Dokonce i ochotně komunikuje s mými ostatními doktory, potažmo se mnou, pokud jí tlumočím jejich výsledky. Ráda bych také velice pochválila sestřičku, která u paní doktorky pracuje. Je opravdu úžasná a ochotná, já jsem na doktory lajdák a sestřička nikdy nic neřeší a je příjemná a vstřícná.

Přijemná a pečlivá paní doktorka, nemluví s člověkem jako s debilem a přitom se dozvím vše potřebné, vše co by mě zajímalo...

Myslím že paní doktorka má právem titul Mudr. , je příjemná, milá ale i kvalifikovaná a profesionální lékařka.