Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: RESPIMED s.r.o. Jiný

Neskutečné, čekání na milostivý příchod doktorky, začne ordinovat dvě hodiny po začátku ordinačních hodin.

Dobrý den .Paní doktorka je velice příjemná, snaží se pomoci.Je to opravdu člověk na svém místě a v dnešní době takového doktora najít je zázrak .Jsem velice ráda ,že k ní mohu jako pacient docházet .

Umístění: jiné místo Chronické záněty

Paní doktorka není ve vůbec profesionální. Přijdete tam s chronickými problémy a není schopna vás pořádně vyslechnout. Směje se vám a když chcete testy krevní více do hloubky, tak se pořád vymlouvá, že to neproplati pojišťovna. Všichni víme, že máte na podrobné testy nárok. (U jiných lékařů to šlo)Jde vidět, že ji jde jen o peníze. Když slušně řeknu, ze se mi její přístup nelíbí ona jako lékařka vám řekne, že ten můj také ne. Určitě nedoporučuji.

Umístění: jiné místo Choroba

Tím, že jsem se setkala s MUDr. Hauptovou, jsem měla obrovské štěstí. Nejenže je to skvělá lékařka, ale je i báječný člověk. Zajímá ji totiž pacient, což v dnešní době není běžné. Velice si ji vážím.
Jitka Hnilicová, Praha 6 - Řepy

Paní doktorka je pečlivý odborník na svém místě. Prostě empatický profesionál.
Děkuji za rychlé a zároveň komletní předoperační vyšetření.
Adam

Dobrý den, neznáte prosím kontakt na paní doktorku (tel.,nebo email)? Bohužel jsem kontakt ztratila. Pokud ano, napište mě ho prosím Vás na email. novotna.janaa@seznam.cz Moc děkuji.