Gynekologická ambulance
Slavíkova 15, Praha

Umístění: Gynekologická ambulance Prevence

Paní doktorka Stará je velmi příjemná, profesionální a pečlivá. Škoda jen jejích sester v ordinaci ve Slavíkové ulici, jsou protivné i po telefonu a dovolat se do ordinace chce dlouhou výdrž, telefon buď nikdo nezvedá nebo je tón obsazen.

Umístění: Gynekologická ambulance

Velmi dlouhé objednání lhůty (týdny) a neskutečně protivná sestra, kterou moc baví dělat lidem naschvály, takže vás objedná POUZE na termín , který vám vůbec nevyhovuje. Kdyz navíc odmítnete zaplatit sponzorský příspěvek, je na vás vysloveně hnusná. To není dobrá vizitka. Když to vsechno překousnete, dotorka je velmi příjemná a milá. Vyšetření bylo pečlivé a profesionální a zdravotní problém byl hned vyřešen. Dr.Starou můžu doporučit.

Paní doktorka je vynikající profesionál a vstřícný, empatický člověk. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti.

Paní doktorka je opravdový profesionál. Po několika letech hledání dobré gynekologie jsem našla. Chodím do ordinace již 10 let a nehodlám měnit. Mohu všem doporučit. O gynekologii a služby paní doktorky je obrovský zájem. Paní doktorka vždy s ochotou všechno vysvětlí i probere. Nyní jsem těhotná a vždy ochotně mě i mému manželovi dává rady. Za mě opravdová spokojenost. Děkuji a jen tak dál.

Paní doktorka je nejen profík, ale i velice milý člověk. díky jejímu přístupu mám dva nádherné kluky, kterým je teď 13 let. mám to sice strašně daleko a pravidelně čekám, ale když člověk chce to nejlepší, tak si prostě počká. moc jí děkuji za péči a snahu.

Nikol Horáková

naprosto nejlepší pani doktorka. profesionalni, mila, lidska!!!!
chodim k ni 16let a nikdy jsem neměla problém. sestricky neresim, ty me neléčí, a cekaci doba..no..je to jak kdy. zvykla jsem si a vzdy s tim pocitam ze se tam zdrzim.

Vynikajici odbornik, ma prijemne vystupovani, chodim k ni uz 16 let a nemenila bych. Snad jenom v te cekarne bych radeji sedela kratsi dobu. Zdena Aris

K paní doktorce jezdím již 35 let. Je více než lékařka, je přítelkyně, rádkyně, psycholožka ale především je to dáma, která má vždy pro mě úsměv na tváři a dobrou náladu. Děkuji, že jsem ji potkala a mám tu čest s ní sdílet svoje problémy i radosti. Erika Florianová

Paní doktorku znám 21r., když ještě pracovala v nemocnici na Bulovce, kde mě operovala a pomohla mně. Po otevření soukromé ordinace jsem k ní okamžitě přešla od svého ob odního gynekologa. Mnohokrát mi pomohla i v diagnózách, které nespadají do jejího oboru. Ví, že jsem sledována

Paní doktorku znám 21let, když ještě pracovala v nemocnici na Bulovce, kde mě operovala. Po otevření soukromé ordinace jsem k ní okamžitě přešla od svého obvodního gynekologa a jsem velmi ráda, že má v péči i mou rodinu. Je pečlivá, má letité zkušenosti z dob jejího působení v nemocnici. Mnohokrát mně pomohla i s jinými zdravotními problémy, které nespadaly do jejího oboru.
Paní doktorku mohu jen doporučit.

Paní doktorku vřele doporučuji nejen já, ale i moje maminka, kterou paní doktorka zachránila. Nebýt paní doktorky Staré a jejího přístupu, moje máma mohla mít nádory nejen na vaječníkách (které 4 jiní lékaři neodhalili) ale v celém těle. Z toho co tady někteří píšou je mi opravdu špatně! Žádný lékař není bezchybný a pokud to nedokážete pochopit a zmůžete se jen na ubohé komentáře k takto skvělé lékařce, je mi vás upřímně líto. Paní doktorka má skvělý přístup, když jsem nechtěně otěhotněla a byla jsem již v pokročilém stádiu ihned mě přijala a objednala na interupci. Její přístup v tu dobu, kdy se mi těhotenské testy ukázaly negativní a mě zbývaly jen dny do malého potratu, byl pro mě velkou podporou. Stejně tak pro mojí mamku, když musela podstoupit tak hroznou operaci. I když je čekací lhůta dlouhá je to jen důkaz jak moc je paní doktorka vytížená a ať jsou sestry jakékoli, když je to důležité jako v mém případě bylo, upřednostnily mě. Sestry nemusí být vždy příjemné ale pokud jsem nechtěla čekat, vždy mi nabídly pana doktora Růžičku nebo jinou lékařku. Takže ve shrnutí paní doktorku Starou vždy doporučím, je to podle mě nejlepší doktor ve svém oboru!