Prakt.lékařka pro děti a dorost
Golfová 10/910, Praha

Skvělá paní doktorka - sama jsem k ní chodila celé dětství až do dospělosti a teď ji navštěvuji s vlastní dcerou. Ochotná - stejně tak jako její sestřička - obě mají skvělý lidský přístup nejen k dětem. Nikdy nebyl žádný problém, takže mohu jen doporučit!!! Alena B.

Jako lékař i jako člověk naprosto skvělá, nikdy nebyly žádné problémy.

Ráda vzpomínám na dobu, kdy jsem byla v péčí paní doktorky Kubartové. Trpěla jsem chronickými respiračními obtížemi a s její léčbou jsem si poležela týden a byl klid, u současného doktora je to při stejných obtížích dvojnásob déle. Především se mi líbila její pečlivost a důsledné řešení byť na první pohled banálních problémů.

Já jsem s paní doktorkou spokojená, poradí, uklidní i po telefonu během ordinačních hodin. Zatím se nestalo, že by dceru špatně diagnostikovala-ťuk ťuk. Spíš naopak-upozornila i na to, co by mohlo přijít a včas zahájila léčbu.

Paní MUDr. Kubartová, je sice velmi příjemná, ale toto opravdu při léčení nestačí. Moje 5-letá dcera měla před rokem klíště a necítila se dobře. Byla jí odebrána krev a bylo mi sděleno, že je VŠE v pořádku. Dcera byla často nemocná, myslela jsem, že jsou to pouze virozy. Nyní při 5-leté prohlídce jsem se ptala paní doktorky, jestli se ještě jednou může podívat na výsledky boreliozy, že se mi dcera nezdá v pořádku. Paní doktorka se lehce zarazila a jen řekla, že to překontrolujeme - zeptala jsem se, zda to snad nebylo v pořádku?? A NEBYLO, PANÍ DOKTORKA NÁM NESDĚLILA, ŽE MOJE DCERA CHODÍ JIŽ ROK S BORELIOZOU a to pozitivní v IgM a IgG!!!!!! Můj šok vysvětlila takto, že nemá žádné klinické příznaky jako zánět kloubů a ochrnutí!!!!!!! Okamžitě jsem s dcerou "letěla" do nemocnice, kde jí ihned začali léčit. Paní doktorka bohužel nezná základní věci, jako že se u boreliozy nezvyšuje CRP ani to, že se borelioza musí ihned léčit, jelikož v budoucnu z tohoto onemocnění můžou vzniknou opravdu velmi závažné problémy, dále neví, že u 50% onemocnění nevzniká typický flek, atd. atd....... Nehledě na to, že jí můžeme poděkovat, za příjemné vánoční svátky, které jsem strávilli jako rodina po nemocnicích. A MŮŽEME SE JEN MODLIT, ŽE SE NAŠE DÍTĚ Z TOHO DOSTANE - PO TAK DLOUHÉ DOBĚ, JE VELMI SLOŽITÉ, SE SPIROCHET (BORELIOZY) ZBAVIT A ŽE DO BUDOUCNA NEBUDE MÍT NÁSLEDKY (např. v podobě poškození imunitního systému, autoimunit atd..). Takže za mě tuto paní doktorku určitě nedoporučuji.... Pokud k ní chodíte, doporučuji si výsledky z laboratoří osobně prohlédnout. Ing. Monika Horká

Vyborna pani doktorka,jsme s n moc spokojeni, nerozdava bezhlave antibiotika a snazi se detem pomoci. Sama se nekdy ani nestihne najist..Ma take prima setricku, jen obcas cekai je delsi. Doporuciju, Sarka Soukupova

Paní doktorka Kubartová má v péči mého tříletého syna a jsem docela spokojená. Nezdá se mi, že by to přeháněla s medikací, spíš naopak. V ordinaci má k dispozici CRP test, jednou nám vyšly vyšší hodnoty, ale ATB nám nevnucovala, ba ani nenabízela. Co se týče diagnostiky, syn měl opakovaně laryngitidu a tu okamžitě rozpoznala už sestřička v čekárně. Líbí se mi její střízlivý přístup k očkování, o kterém já jsem dřív moc nepřemýšlela a zvažovala jsem i něco navíc (pneumokok, meningokok, neštovice); paní doktorka nám doporučila počkat, až budou synovi alespoň 2 roky. Když se teď dozvídám o tom, jaké vážné vedlejší účinky některé děti postihly, jsem jí moc vděčná. Při platbě za administrativní úkon se vždy zeptala, zda chci potvrzení. V čekárně jsme nikdy nečekali nijak extrémně dlouho, vždy max. půl hodiny.

Paní doktorka mě měla v péči přes 10 let.
Přístup byl vždy velmi profesionální a nemám nic, na co bych si mohl stěžovat.

K paní doktorce Kubartové chodím postupně se svými dcerami již 20 let.(Od té doby, co nastoupila na našem obvodě). Jsem s ní velice spokojena. Vždy je velmi ochotná, vše vysvětlí a vždy pomůže. Nesouhlasím s hodnocením že je špatný diagnostik. Moje letité zkušenosti svědčí o pravém opaku.
Např.díky její reakci žije moje dcera. Když jsem po velmi vážném zákroku odcházela s dcerkou z nemocnice, známý český prof. pediatr mi řekl doslova toto: "Hluboce se skláním před vaší paní doktorkou, vyřiďte jí můj obdiv a važte si jí. Jen velmi málo doktorů by zareagovalo tak, jako ona. Máte veliké štěstí"

Mame 19měsíční dvojčátka a paní doktorka nám do dnesšního dne nevyšetřila zrak a sluch.
Sice je snaživá,ale není to ono.
Když jsme jí volali že dcera má 40ceti stupňovou horečku řekla jen aby jsme počkali 3dny zda to neklesne a dali jí jen brufen