Pediatrie a alergologie
Krškova 807, Praha

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

"Byla jsem hluboce zklamána péčí, kterou jsem obdržela od paní doktorky. Její chování bylo nejen neúctivé vůči mému dítěti, ale také naprosto nekompetentní a neprofesionální. Měla jsem dojem, že se jedná spíše o byznys než o péči o děti. Nedoporučuji nikomu, kdo má zájem o zdraví a pohodu svých dětí, využívat služeb této lékařky."

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Paní doktorka je naprosto erudovaný odborník, který byl a je vždy ochotný pomoci. Se svým ročním synem navštěvujeme ordinaci již od jeho předčasného porodu. Paní doktorce patří velký dík za empatii, lidskost, férový, přímý a otevřený přístup k rodiči i dítěti. Jako velké plus také musím vyzdvihnout, že paní doktorka a skvělá sestřička vždy odpoví na Messengeru, či ochotně poradí i po telefonu a problém s vámi řeší a světe div se, i vyřeší!
Četl jsem zde nějaké negativní komentáře - k tomu bych uvedl pouze to, že někteří rodiče jsou půl doktora vzdělaným na internetu.
Já si velmi vážím paní doktorky za její jasné určení diagnozy a nastavení léčby. Nepotřebuji s ní polemizovat, nejsem pediatr. Když se zeptám, vždy vysvětlení dostanu. To stačí. :)
Takže ještě jednou velký dík paní doktorce. Díky ní je syn zdravý, pěkně přijmul veškeré, ve správnou dobu načasované jídlo, kdy jsme dobře zvládli i alergeny. Děkuji i sestřičce za zdravé dítě! Také nám hodně pomohla.

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Staci si sednout mezi maminky na hristi a uslysite: Arogantni, neprijemna k detem, pochyby o lecebnych postupech. Jsem uz babickou a jsem rada, ze moje deti chodily k jine lekarce, ale s touto Mudr. jsem se cca pred 25 lety take setkala, vim ted o cem mluvi. Bohuzel....! A.P.

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Dobrý den,paní doktorka je úžasna,nezjištne pomáhá me dceři ktera je postizena a ma dalsi 2sestřičky ktere k ni take chodi.kdykoliv přijdu konzultuje se mnou vse do podrobna. Na co se zeptám odpoví a vysvětlí. Já si rozhodne nemůžu stěžovat,po smrti předešlé doktorky jsem zvolila paní doktorku Zimmelovou a udělala jsem dobře. Krásná spolupráce mezi sestřičkou a doktorkou. Sestřička je taky moc dobra. Já nemám co bych vytkla když paní doktorka nemůže mluvit protoze vyšetřuje pacienta tak se mnou mluvi sestřička ktera ví taky hodně a vysvětlí. Samozřejme muže se stát že člověk pochybi ale všichni jsme jen lidi a da se vždycky mnohe napravit. Dulezita je komunikace a vse říct jak bylo co se dělo atd. A po Te to má lepší doktor i rodič a je lepší spolupráce. Takže tímto chválím paní doktorku i paní sestřičku jinam bych nešla kdyby to šlo dam i 10 hvězdiček.

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

K paní doktorce chodím s dcerou od miminka a jsem moc spokojena! Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a vždy pomůže s jakýmkoli problémem či nemocí. Mohu doporučit!

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Navštívila jsem paní doktorku s akutní alergickou reakcí. Při vstupu do ordinace mě překvapil přístup paní doktorky. Nedostala jsem odpověď na pozdrav a ani se neohlédla raději si paní doktorka hledala své osobní věci na pracovním počítači. Čekala jsem tedy u stolu na pokyny a následně na prohlídku. Po pár minutách paní doktorka sdělila sestřičce ať mi aplikuje do svalu injekci. Přičemž žádná kontrola neproběhla. Ani se mě paní doktorka nezeptala na mojí anamnézu ani na možnou příčinu otoku. Celou dobu byla ke mně zády. Oteklá jsem byla v obličeji, přes roušku nebylo nic vidět. Sestra mi následně aplikovala lék aniž by se mě zeptaly, zda nemám na daný lék alergii. Sestra byla dost překvapena když paní doktorka ji dala pokyn, aby aplikovala celý roztok. Nesdělily mi ani o který lék se jedná a ani kdy bude účinkovat. Obě si byly jisty, že jsem po injekci v naprostém pořádku, a tak mě rázem poslaly ven. Můj zdravotní problém zlehčovaly.

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Profesionalita, empatický přístup, efektivní léčba, celkově velmi dobrý dojem. Mohu jen doporučit!!!

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Zlehčování zdravotní situace, osobní antipatie k pacientům velmi nevhodně dávány najevo, nesoustředěnost na pacienta, přerušování rozhovoru s pacientem, neshody v diagnozach se zdravotní sestrou doprovází dohady... velmi nervózní a nepříjemné klima... nedoporučuji.

Umístění: Pediatrie a alergologie Jiný

Profesionální, empatický přístup. Paní doktorka se starala o mé syny a teď i o mé vnuky.. Vřele doporučuji!

Umístění: Pediatrie a alergologie

Paní doktorka je úžasný člověk s lidským přístupem. Chodila jsem k ní se synem na alergologii, kde nám velmi pomohla. Poté jsme k ní začali chodit i na pediatrii. Nyní jsme museli přejít k praktickému lékaři pro dospělé z důvodu dovršení 19ti let. Paní doktorka je velmi ochotná a vždy dobře poradí. Bude se nám po ní stýskat..................