Malinovského náměstí 4, Brno-střed, Brno

Individuální psychoterapie • 1 200 Kč

Psychoterapie • 1 200 Kč

Nejčastěji hledané služby

Mgr. Alena Šmardová

Každý se může během svého života dostat do období, kdy prochází trápeními, bolestí či zažívá intenzivní nespokojenost. Věřím, že v každém člověku sídl...

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Masarykova univerzita v Brně

• psychoterapie

Účty sociálních médií

Umístění: Mgr. Alena Šmardová individuální psychoterapie

Paní psychoterapeutku můžu jenom doporučit. Díky jejímu podporujícímu a vstřícnému přístupu jsem vždy odcházel klidnější a s větším pochopením sebe sama.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mgr. Alena Šmardová individuální psychoterapie

I když to byla moje první návštěva, cítila jsem se v bezpečí a celkově příjemně. Paní psycholožka má velké zkušenosti a umí do mého povídání položit otázku, která mi pomůže uvědomit si, co hledám. Již na první návštěvě mi velmi pomohla a určitě zase přijdu.

Umístění: Mgr. Alena Šmardová psychoterapie

Osobnost paní Šmardové a velice příjemné prostředí vás uklidní. Cítíte se bezpečně a nebojíte se otevřít. Její schopnost naslouchat a pamatovat si historii vašich návštěv je fantastická. K řešení vašich trápení dojdete sami, což vám udělá radost. Naučíte se více vnímat svoje tělo a pocity, okolí. Návštěvy byly velice přínosné a jsem rád, že jsem udělal ten první krok právě k ní.
Děkuji

Umístění: Mgr. Alena Šmardová psychologické poradenství

Přišla jsem s tím, že nevím, co se sebou. Byla jsem přepracovaná, vyčerpaná, nešťastná. Věděla jsem, že potřebuji změnu, ale nevěděla jsem, jak na ni. Paní Alenka mi ukázala, jak pracovat s vlastními emocemi, jak vstřebat jednotlivé pocity, dovolit si plakat, zapamatovat si ty dobré ale i špatné emoce, pozorovat jak se k nim mé tělo staví. Sezení od sezení jsem se cítila volnější, uměla jsem popsat, co mi vadí a co mě naopak těší. Dovolila jsem si být sama sebou. Dokázala jsem uzavřít to, co mělo být uzavřeno již dávno a konečně jsem se otevřela sama sobě, naučila jsem se zpomalit. Vnímám obrovskou změnu a musím říci, že i mé okolí ji vnímá. Jsem to zase já. Moc děkuji za každou minutu strávenou u Vás v ordinaci, která připomíná ten nejútulnější pokojíček. Děkuji.

Umístění: Mgr. Alena Šmardová individuální psychoterapie

Paní Šmardová je opravdová profesionálka a zároveň skvělá žena a člověk, která Vám opravdově naslouchá a dokáže se podívat na situaci úplně jiným pohledem. Do ničeho Vás nenutí, zároveň nenechává věci vyšumět! Pamatuje si spoustu věcí i z minulých sezení. Já osobně jsem přišla někdy kolem léta 2022 s takovým klubíčkem trápení a společně jsme ho rozmotali a ted se ho snažíme pěkně popořádku uklidit. Paní Šmardová mi pomohla najít spojení a vysvětlení v různých situacích a naučila mě co s tím, jak pracovat s tělem i s hlavou :-) Doporučila jsem dalším kamarádkám a taktéž si nemůžou vynachválit :-) Celkově za mě naprostá spokojenost!

Umístění: Mgr. Alena Šmardová individuální psychoterapie

Pani Šmardovú navštevujem zhruba pol roka, a naše stretnutia si neviem vynachváliť. Prišiel som za ňou s viacerými problémami, na ktorých sme postupne začali pracovať, a na ktorých stále pracujeme. Na sedeniach sa cítim bezpečne a počutý. Mám pocit, že pre pani Šmardovú nie som len ďalší pacient, ale že sú moje problémy dôležité. Má cit pre detail, a často krát si spomenie aj na drobnosti, ktoré som spomenul pár sedení do zadu.
Veľkú časť našich sedení tvorí body terapia, vďaka ktorej som sa zlepšil vo vnímaní svojich pocitov, reakcií tela a dostal som sa viac do kontaktu s mojim telom a pocitmi. Pani Šmardová nie je prvou terapeutkou ktorú navštevujem, no nemôžem si ju vynachváliť, a môžem ju jedine odporučiť.

Umístění: Mgr. Alena Šmardová individuální psychoterapie

S paní Šmardovou jsem velmi spokojená. Začala jsem zde chodit před více jak půl rokem, kdy jsem začala mívat často panické ataky, úzkosti a byla jsem pořád velmi ve stresu. Paní Šmardová mi pomohla se z toho dostat a naučila mě spoustu technik, jak si pomoci i mimo terapii. Vždy se na terapii cítím uvolněně a v bezpečí. Jsem velmi ráda, že jsem paní Šmardovou našla a můžu jí všem jedině doporučit.