Plaňanská 573/1, Praha
Medifin a.s. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Názor přidán dne 09.09.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Píši za mou maminku, která nemá internet a není počítačově zdatná, ale chtěla po mě abych napsala chválu na tuto ordinaci. Takže ji tu cituji:
"Nemohu tady popsat dovednosti paní doktorky při speciálních lékařských zákrocích, jelikož jsem tam byla na "pouhém" vyšetření na žádanku od praktického lékaře, nicméně přístup paní doktorky a sestřičky byl opravdu výborný. Milá, ochotná, usměvavá..kdyby se takto lidsky uměli chovat všichni lékaři, hned by se k těm doktorům chodilo lépe :) "
Daniela Řebíčková

Díky Bohu za takové lékaře, jako je MUDr. A. Rousová. Kvalifikovaná odbornice na svém místě, to skutečně není dnes tak úplně běžné. A já osobně oceňuji jak maximální snahu o odhalení podstaty mých nečekaných očních komplikací efektivním zajištěním všech potřebných odborných vyšetření, tak i věcnost a otevřenost při jednání. Za poslední roky mám s naším zdravotnictvím zážitků víc, než jsem kdy čekal, a ne všechny byly pozitivní. Takže díky, paní doktorko Rousová, opravdu díky moc.

Nabízené hodnocení velmi dobrý, je v případě MUDr.Rousové nevystihující. MUDr. Rousová je dle mých letitých zkušeností VÝBORNÁ, precizní, svědomitý odborník s letitou klinickou praxí, pečlivá a uvážlivá, vstřícná, velice ochotná a milá k pacientům. Její zájem o pacienty jde tak daleko, že pokud usoudí, že je nezbytné ošetření jiného pracoviště a pacient by mohl mít problém s přijetím na jiném pracovišti, vše sama předjedná a pacientovi sama zajistí včasné a perfektní přijetí. Zažila jsem to se členy své rodiny již několikrát a vždy se nás tam ptali, co to máte za svědomitou paní doktorku ? s tím se tady nesetkáváme aby lékař takto zabezpečoval pacientovi následnou péči. MUDr. Rousová je mimo své bezkonkurenčně jasné profesionální perfektnosti také velice milý, vstřícný a chápavý člověk. Její přístup ke starším pacientům je naprosto příkladný ! A k sobě má paní doktorka též sestřičku profesionála, ta zvládá nejenom perfektně svoji odbornou stránku, ale i někdy složité situace s pacienty v čekárně. Kéž by bylo takovýchto pracovišť více, pak by člověk nemusel mít strach z nemoci a návštěvy lékaře jak v akutních stavech, tak co se týká prevence. To by se to žilo !!!

Žádný z výše napsaných hodnocení nechápu. Spolehlivá a seriózní doktorka se sestrou, která své práci rozumí a s pacienty jedná přesně tak, jak by měl každý lékář. Nemohu si stěžovat.

Velmi neprofesionální přístup jak sestry, tak doktorky. slabá péče, neochota. rozhodně nedoporučuji.

pokud hledáte lékaře, se kterým můžete také důstojně komunikovat, obratte se jinam. jednání mě velmi nepříjemnězaskočilo.