Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Plaňanská 573/1, Praha
Medifin a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
6 názorů

B

Názor přidán dne 09.09.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


D
Ověřeny pacient

Píši za mou maminku, která nemá internet a není počítačově zdatná, ale chtěla po mě abych napsala chválu na tuto ordinaci. Takže ji tu cituji:
"Nemohu tady popsat dovednosti paní doktorky při speciálních lékařských zákrocích, jelikož jsem tam byla na "pouhém" vyšetření na žádanku od praktického lékaře, nicméně přístup paní doktorky a sestřičky byl opravdu výborný. Milá, ochotná, usměvavá..kdyby se takto lidsky uměli chovat všichni lékaři, hned by se k těm doktorům chodilo lépe :) "
Daniela Řebíčková


S
Ověřeny pacient

Díky Bohu za takové lékaře, jako je MUDr. A. Rousová. Kvalifikovaná odbornice na svém místě, to skutečně není dnes tak úplně běžné. A já osobně oceňuji jak maximální snahu o odhalení podstaty mých nečekaných očních komplikací efektivním zajištěním všech potřebných odborných vyšetření, tak i věcnost a otevřenost při jednání. Za poslední roky mám s naším zdravotnictvím zážitků víc, než jsem kdy čekal, a ne všechny byly pozitivní. Takže díky, paní doktorko Rousová, opravdu díky moc.


P
Ověřeny pacient

Nabízené hodnocení velmi dobrý, je v případě MUDr.Rousové nevystihující. MUDr. Rousová je dle mých letitých zkušeností VÝBORNÁ, precizní, svědomitý odborník s letitou klinickou praxí, pečlivá a uvážlivá, vstřícná, velice ochotná a milá k pacientům. Její zájem o pacienty jde tak daleko, že pokud usoudí, že je nezbytné ošetření jiného pracoviště a pacient by mohl mít problém s přijetím na jiném pracovišti, vše sama předjedná a pacientovi sama zajistí včasné a perfektní přijetí. Zažila jsem to se členy své rodiny již několikrát a vždy se nás tam ptali, co to máte za svědomitou paní doktorku ? s tím se tady nesetkáváme aby lékař takto zabezpečoval pacientovi následnou péči. MUDr. Rousová je mimo své bezkonkurenčně jasné profesionální perfektnosti také velice milý, vstřícný a chápavý člověk. Její přístup ke starším pacientům je naprosto příkladný ! A k sobě má paní doktorka též sestřičku profesionála, ta zvládá nejenom perfektně svoji odbornou stránku, ale i někdy složité situace s pacienty v čekárně. Kéž by bylo takovýchto pracovišť více, pak by člověk nemusel mít strach z nemoci a návštěvy lékaře jak v akutních stavech, tak co se týká prevence. To by se to žilo !!!


M
Ověřeny pacient

Žádný z výše napsaných hodnocení nechápu. Spolehlivá a seriózní doktorka se sestrou, která své práci rozumí a s pacienty jedná přesně tak, jak by měl každý lékář. Nemohu si stěžovat.


S
Ověřeny pacient

Velmi neprofesionální přístup jak sestry, tak doktorky. slabá péče, neochota. rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

pokud hledáte lékaře, se kterým můžete také důstojně komunikovat, obratte se jinam. jednání mě velmi nepříjemnězaskočilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti