Alena Pospíšilová, neurolog Praha

MUDr. Alena Pospíšilová

Uložit

Neurolog Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Úžasná doktorka co nenechá nic náhodě. A stejně tak dobra a vstřícná sestřička, která chápe, že když vás něco neurologického trápí, tak to chcete řešit a nečekat rok na kontrolu.

Ověřeny pacient

Se všemi názory výše uvedenými musím jen souhlasit, paní doktorka je opravdu skvělá, musím bohužel i souhlasit s názorem, že má paní doktorka velmi nepříjemnou sestru, která by zasloužila vyměnit, kazí svým arogantním přístupem velmi dobré jméno paní doktorce. Nechápu, jak v dnešní době vysoké nezaměstnanosti může na takovém místě tato osoba pracovat tak dlouho.

J
Ověřeny pacient

Ano, to je lékařka na svém místě - úžasná. Nikoho tak empatického jsem mezi lékaři za celý svůj život nepotkala. Jarmila Hájková.

J
Ověřeny pacient

Lékařka úžasná! Najde i onemocnění se kterým tam člověk ani nepřijde. Fakt skvělá. Jen by to ještě chtělo zlepšit přístup sestry v recepci ... nebo ji vyměnit ? Skutečně tak arogantní a nadřazené lidé by snad ani neměli pracovat ve zdravotnictví.Takže dostanete-li se přes tuto osobu bez psychické a časové újmy k paní doktorce, tak vězte, že máte vyhráno, ať tam jdete s čímkoliv.

J
Ověřeny pacient

NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP.DĚKUJI JAROMÍR

M
Ověřeny pacient

Přidávám se k ostatním názorům, výborná doktorka, vstřícná, vždy se snaží najít příčinu potíží
a dodává optimismus. Více takových lékařů ! Doporučuji.

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce Aleně Pospíšilové docházím již 14 let a díky ní jsem se zbavila velkých zdravotních problémů.Časem se vyskytly sice další,ale reagovala okamžitě a nic neponechala náhodě.Poslala mě na různá vyšetření,abych po jejich výsledku mohla nastoupit léčbu,která by byla pro mě nejlepší a nejšetrnější.Je ochotná pomoci kdykoliv se na ní obrátím se zdravotním problémem.Jí děkuji za mnoho a přeju jí hodně úspěchů a samé spokojené pacienty.
Je to doktorka na svém místě!Je to opravdu profesionál!

M
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, neznám lepší. K pacientům se chová výborně vyslechne je a snaží se všemi prostředky jim pomoci. U žádného lékaře jsem se nesetkala s takovým s takovým pochopením a vcítění se do bolesti pacienta. Moc jí chválím je úžasná.

Z
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodim mnoho let. Velmi ocenuji jeji mimoradny pristup k pacientovi, ochotu a samozrejme i peci. Jineho takoveho lekare neznam. Dekuji

Souhlasím, nejlepší lékař se kterým jsem se setkala.
Karbulová M.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti