Úžasná doktorka co nenechá nic náhodě. A stejně tak dobra a vstřícná sestřička, která chápe, že když vás něco neurologického trápí, tak to chcete řešit a nečekat rok na kontrolu.

Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Se všemi názory výše uvedenými musím jen souhlasit, paní doktorka je opravdu skvělá, musím bohužel i souhlasit s názorem, že má paní doktorka velmi nepříjemnou sestru, která by zasloužila vyměnit, kazí svým arogantním přístupem velmi dobré jméno paní doktorce. Nechápu, jak v dnešní době vysoké nezaměstnanosti může na takovém místě tato osoba pracovat tak dlouho.

Ano, to je lékařka na svém místě - úžasná. Nikoho tak empatického jsem mezi lékaři za celý svůj život nepotkala. Jarmila Hájková.

Lékařka úžasná! Najde i onemocnění se kterým tam člověk ani nepřijde. Fakt skvělá. Jen by to ještě chtělo zlepšit přístup sestry v recepci ... nebo ji vyměnit ? Skutečně tak arogantní a nadřazené lidé by snad ani neměli pracovat ve zdravotnictví.Takže dostanete-li se přes tuto osobu bez psychické a časové újmy k paní doktorce, tak vězte, že máte vyhráno, ať tam jdete s čímkoliv.

NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP.DĚKUJI JAROMÍR

Přidávám se k ostatním názorům, výborná doktorka, vstřícná, vždy se snaží najít příčinu potíží
a dodává optimismus. Více takových lékařů ! Doporučuji.

K paní doktorce Aleně Pospíšilové docházím již 14 let a díky ní jsem se zbavila velkých zdravotních problémů.Časem se vyskytly sice další,ale reagovala okamžitě a nic neponechala náhodě.Poslala mě na různá vyšetření,abych po jejich výsledku mohla nastoupit léčbu,která by byla pro mě nejlepší a nejšetrnější.Je ochotná pomoci kdykoliv se na ní obrátím se zdravotním problémem.Jí děkuji za mnoho a přeju jí hodně úspěchů a samé spokojené pacienty.
Je to doktorka na svém místě!Je to opravdu profesionál!

Výborná lékařka, neznám lepší. K pacientům se chová výborně vyslechne je a snaží se všemi prostředky jim pomoci. U žádného lékaře jsem se nesetkala s takovým s takovým pochopením a vcítění se do bolesti pacienta. Moc jí chválím je úžasná.

K pani doktorce chodim mnoho let. Velmi ocenuji jeji mimoradny pristup k pacientovi, ochotu a samozrejme i peci. Jineho takoveho lekare neznam. Dekuji

Souhlasím, nejlepší lékař se kterým jsem se setkala.
Karbulová M.

NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP.DĚKUJI JAROMÍR

a dodává optimismus. Více takových lékařů ! Doporučuji.

Je to doktorka na svém místě!Je to opravdu profesionál!

Souhlasím, nejlepší lékař se kterým jsem se setkala.
Karbulová M.