Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Úžasná doktorka co nenechá nic náhodě. A stejně tak dobra a vstřícná sestřička, která chápe, že když vás něco neurologického trápí, tak to chcete řešit a nečekat rok na kontrolu.

Se všemi názory výše uvedenými musím jen souhlasit, paní doktorka je opravdu skvělá, musím bohužel i souhlasit s názorem, že má paní doktorka velmi nepříjemnou sestru, která by zasloužila vyměnit, kazí svým arogantním přístupem velmi dobré jméno paní doktorce. Nechápu, jak v dnešní době vysoké nezaměstnanosti může na takovém místě tato osoba pracovat tak dlouho.

Ano, to je lékařka na svém místě - úžasná. Nikoho tak empatického jsem mezi lékaři za celý svůj život nepotkala. Jarmila Hájková.

Lékařka úžasná! Najde i onemocnění se kterým tam člověk ani nepřijde. Fakt skvělá. Jen by to ještě chtělo zlepšit přístup sestry v recepci ... nebo ji vyměnit ? Skutečně tak arogantní a nadřazené lidé by snad ani neměli pracovat ve zdravotnictví.Takže dostanete-li se přes tuto osobu bez psychické a časové újmy k paní doktorce, tak vězte, že máte vyhráno, ať tam jdete s čímkoliv.

NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP.DĚKUJI JAROMÍR

Přidávám se k ostatním názorům, výborná doktorka, vstřícná, vždy se snaží najít příčinu potíží
a dodává optimismus. Více takových lékařů ! Doporučuji.

K paní doktorce Aleně Pospíšilové docházím již 14 let a díky ní jsem se zbavila velkých zdravotních problémů.Časem se vyskytly sice další,ale reagovala okamžitě a nic neponechala náhodě.Poslala mě na různá vyšetření,abych po jejich výsledku mohla nastoupit léčbu,která by byla pro mě nejlepší a nejšetrnější.Je ochotná pomoci kdykoliv se na ní obrátím se zdravotním problémem.Jí děkuji za mnoho a přeju jí hodně úspěchů a samé spokojené pacienty.
Je to doktorka na svém místě!Je to opravdu profesionál!

Výborná lékařka, neznám lepší. K pacientům se chová výborně vyslechne je a snaží se všemi prostředky jim pomoci. U žádného lékaře jsem se nesetkala s takovým s takovým pochopením a vcítění se do bolesti pacienta. Moc jí chválím je úžasná.

K pani doktorce chodim mnoho let. Velmi ocenuji jeji mimoradny pristup k pacientovi, ochotu a samozrejme i peci. Jineho takoveho lekare neznam. Dekuji

Souhlasím, nejlepší lékař se kterým jsem se setkala.
Karbulová M.