Alena Doležálková, pediatr Praha

MUDr. Alena Doležálková

Pediatr

Klánovická 487, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Opravdu velmí dobrá lekářka. Vstřičná, ochotná, vysocé profesní

K paní Doležálkové jsem chodil od narození. Je velice ochotná a vzdělaná. Vždy poradí a umí komunikovat. Sestřička je také velice dobrá.

paní doktorko děkujeme, po mnoha letech musíme díky věku na dospělé.

paní doktorka i sestřička jsou super - mnohokrát mě pomohly. Bohužel je mi 19 a musím k jinému lékaři. Děkuji.

chodila jsem k paní doktorce řadu let e neměnila bych, budu na ni vzpomínat pouze v dobrém

Velmi dobra doktorka,ma pozitivni pristup k detem a v medicine se vyzna!

Velmi pečlivá paní doktorka.

Jsme moc spokojeni, kdyby byli všichi doktoři takoví jako paní doktorka, bylo by to super.

velmy špatny lekař bohužel ANO

Dovolte, abych také napsala svůj názor.Podle mého názoru je paní doktorka ta nejlepší ze všech. Já jsem k ní chodila devatenáct let. Nyní mám dvě malé děti,chlapce a dívku a musím říci, že jinam bych s dětmi nešla. Paní doktorka je velice pečlivá, svědomitá, laskavá, vždy pomůže a vyhoví. K dětem se chová úplně bezvadně. Vždy, když mám nějaký problém, tak mohu zavolat a paní doktorka mi perfektně poradí i po telefonu. Je opravdu ta nejlepší. Dokáže si poradit a určit výborně diagnozu a s antibiotiky šetří a ví, kdy je má napsat a kdy ne. Přístup k rodičům i k dětem je výborný. A chválím i sestřičku, je moc milá, příjemná a ochotná. Jsem moc ráda, že taková paní doktorka a sestříčka existují. Moc jim děkuji za péči a ochotu.