Adam Severa, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

15 objednaných návštěv během 30 dní

Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3, Praha
Fyzioterapie Adam Severa

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Fyzioterapie • od 1 500 kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Má pohybově studijní činnost započala trenérským kurzem fitness zakončeným roku 2010. Neutuchající touha po poznání lidského těla více do hloubky mne ...

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy

Ukončené školy

• FTVS UK Fyzioterapie

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha

od 1 500 kč

Fyzioterapie Adam Severa

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Měl jsem delší dobu problémy s achilovkou. Bolest mě omezovala ve sportovních aktivitách. Lokální léčba nepomáhala. Adam tento problém vyřešil uvolňovacími technikami během dvou návštěv. Pracoval se svalstvem celé dolní končetiny. Trochu bolestivé, ale výsledek se dostavil. Vybavil mě i zásobou rehabilitačních cviků, aby se problém neopakoval, Jeho praxi doporučuji.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Adam byl naprosto super... jeho fyzioterapie mi fakt pomohla jak od akutního problému, tak dlouhodobě k lepším výkonům ve sportu

O
Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Super fyzio. Nejdriv fascialni manipulaci mi rozhybal skvele ruku po urazu, ze citim obrovske zlepseni, ale hlavne mi pak ukazal cviky, co delat, aby dal netuhla. Doporucuju vsem deseti!

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Naprosto profesionální přístup se snahou řešení problému od kořene. Pan Severa je na svém místě a mohu ho všem vřele doporučit. Pokaždé byl problém vyřešený nebo vylepšený. Nebyl jsem u něj poprvé a ani naposledy. Doporučuji ho kamarádům, rodinně a doporučuji ho i Vám.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Adam is the best He is a super nice guy, speaks fluent English and has very good physio skills. He is also god damn strong. So throw your scepticals away and schedule yourself a visit in the event you need it.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa Jiný

Adam je člověk na svém místě. Má vnímavý, empatický a zajímající se přístup. Snaží se řešit problém od jeho zrodu. Mohu vřele doporučit.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Byla jsem naprosto spokojena, Adam má profesionální přístup. Hledá příčinu problému a tu se snaží řešit.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Inteligentní, vzdělaný, zkušený, sečtělý, pokorný a sympatický. Komplexní znalost lidského těla - za pár návštěv jsem pod jeho vedením našel svoji optimální techniku mrtvého tahu, dřepu, upravil dechovou vlnu, používání středu těla a vylepšil svoji strečinkovou sestavu. Dal bych s klidem 6 hvězdiček.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Vyborna spoluprace, domluva, vse vysvetleno, dukladne vysetreni, pratelsky, mily, ucinna lecba. Doporucuji

F
Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Adam is brilliant! I had a torn ACL and he helped me regain mobility after the surgery. Each visit helped me greatly to relieve the tension and pain. I couldn't wish for better care

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad