Adam Severa, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

22 objednaných návštěv během 30 dní

Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3, Praha
Fyzioterapie Adam Severa

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Fyzioterapie • od 1 500 kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Má pohybově studijní činnost započala trenérským kurzem fitness zakončeným roku 2010. Neutuchající touha po poznání lidského těla více do hloubky mne ...

• Bolesti kloubů

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha

od 1 500 kč

Fyzioterapie Adam Severa

O
Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Precizní vyšetření a následná péče. První výsledky bylo možné cítit již na místě. Nelze než doporučit.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Pomohl me 75 leté mamince, na RHB ji nepomohli, neurolog ortoped nevěděli jak pomoct a pan Severa ulevil od bolesti a zlepšil hybnost! Děkujeme

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Naprostá spokojenost. Prostě Top fyzioterapeut, který ví co dělá. Milý, lidský přístup, empaticky. Děkuji že mi opravdu pomohl aniž bych se musela cpát prášky od bolesti. Mohu jen doporučit

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Skvělá práce, velmi rychlé objednání (akutní stav), příjemná komunikace. Podrobné vysvětlení co s čím souvisí a odkud může pocházet můj vracející se problém

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Úžasná úleva od bolesti, po terapii zlepšení pohyblivosti. Vstřícný přístup a odborná pomoc při řešení problémů.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Skvělý přístup, pečlivost a citelné zlepšení už po první návštěvě. Navíc příjemná komunikace. Vřele doporučuji :)

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Super fyzioterapie! Vyřešil moji bolest kolene. Doporučuji ho kamarádum, rodinnĕ a doporučuji ho i vam.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Pan Severa vyresil moji celkem komplexni situaci kolem karpalnich tunelu svym holistickym pristupem, kde jini fyzioterapie popravde tapali. Mockrat dekuji!

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Nevěřila jsem, že ještě někdy vstanu ze sedu bez pomoci rukou, už jsem byla téměř smířená s tím, že nebudu chodit na procházky, až jsem navštívila Adama. Nejen že mi pomohl od bolesti a všechno mi vysvětlil,.ale hlavně mi dal naději, že se všechno dá zlepšit i bez injekcí a punkcí. Nemohu mu být dostatečně vděčná, děkuji ještě touto cestou a všem,kdo mají podobný problém - bolesti kolene - doporučuji navštívit tohoto člověka, je to odborník na svém místě.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Měl jsem delší dobu problémy s achilovkou. Bolest mě omezovala ve sportovních aktivitách. Lokální léčba nepomáhala. Adam tento problém vyřešil uvolňovacími technikami během dvou návštěv. Pracoval se svalstvem celé dolní končetiny. Trochu bolestivé, ale výsledek se dostavil. Vybavil mě i zásobou rehabilitačních cviků, aby se problém neopakoval, Jeho praxi doporučuji.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad