Fyzioterapie Adam Severa
Dobrovského 1303/13, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Fyzioterapie • 2 200 Kč

Nejčastěji hledané služby

Dobrovského 1303/13, Praha

2 200 Kč

Fyzioterapie Adam Severa

Ahoj, jsem Adam a fyzioterapií se zabývám 10 let. Vím, jak těžké je žít s bolestí a jak je obtížné najít profesionála, který opravdu pomůže. To je dův...

Ukončené školy

• Čeština,
  • Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Moje první návštěva u p. Severy plně splnila moje očekávaní. Snaha zohlednit všechny možné příčiny a neřešit jenom samotný problém, považuji za nejlepší přístup. P. Severa bol moc milý, všechno mi vysvětlil a samozřejmě vyšetření přizpůsobil mému stavu - 6. měsícu tehotenství. Celou zkušenost hodnotím maximálně pozitivně

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Skvělé přijetí, domluvený termín bez prodlevy, odborný přístup /vyšetření s vysvětlením, příjemné prostředí,

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa Jiný

K Mgr. Adamovi Severovi jsem přivedla naší babičku ve věku 82 let. Téměř 10 let bere prášky na bolesti zad. Vyzkoušela více doktorů a bez úspěchu, zas se vrátila k ### a jiným lékům na bolest.
Moc jsme ji přemlouvali ať zkusí i fyzioterapeuta a nakonec souhlasila.
Ještě před ordinací si stěžovala, že už to na ni zas jde....
Babička je tak trochu pesimistka, ale po odborném ošetření u Mgr. Adama Severy byla jak vyměněná. Vyprávěla jak probíhalo vyšetření, s jakým zájmem se ji snažil pomoci a co víc, odcházela uvolněná a bez bolesti. Neuvěřitelný profík. Návštěvu má opakovat za 3 týdny a myslím, že už teď se těší.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Pan Severa mě pečlivě systematicky vyšetřil, zjistil příčinu potíží a vše mi přehledně vysvětlil. Už po ošetření na první návštěvě se mi ulevilo a zlepšila se hybnost kyčle. Můj problém se kumuloval 2 roky po operaci, než jsem po neúčinných zásazích několika předchozích fyzioterapeutů našla pana Severu. Takže to chvíli trvalo, než se po takové době reflexy a svaly zase naučily správně zapojovat, stabilizovaly se a posílily. Pan Severa musel na některých zastaralých místech opravdu zabrat. Naštěstí má obdivuhodnou sílu a v laskavé a přátelské atmosféře jsme vše zvládli. Cvičím jógu a ochotně mi pomohl doladit terapeuticky vhodné cviky z těch, které cvičím. Po několika ošetřeních a mém opravdu pečlivém a usilovném cvičení pociťuji obrovské zlepšení a hlavně vím, co se sebou sama můžu pro nápravu dělat. Pan Severa je profesionál na svém místě a navíc má skutečný zájem o člověka a snahu mu co nejlépe pomoci.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Velmi dobré služby. Terapie je účinná, vysvětlení dávají smysl.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Výborný fyzioterapeut. Snažil se podrobně najít původ mého problémů a pomohl mi od bolesti. Navíc je velice sympatický a milý. Doporučuji!

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Naprosto skvělý (osobní) přístup, vřele doporučit!

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Dlouhodobá pronikavá bolest v oblasti lopatky a bolest kyčle mě donutily začít pátrat po fyzioterapeutovi. Pro mě bylo nejdůležitější najít někoho s všeobecně holistickým přístupem a zároveň, jsem věděla, že nechci někam na kliniku, kde budu jen číslo karty. A tak jsem se progůglila až k Adamovi. Již po pár minutách strávených u něj na lehátku, jsem věděla, že jsem nešlápla vedle. Komplexita jeho vyšetření a upřímné odhodlání najít příčinu bolesti, jsou obdivuhodné. A s jeho laskavým a přátelským přístupem se bude každý u něj cítit skutečně uvolněně. Po mojí první návštěvě zcela odezněla pronikavá bolest a po druhé, už necítím žádnou. Takže, Adama doporučuji všema deseti a vždy pro mě bude první volbou!

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Naprostá spokojenost s poskytnutou péčí, vše perfektně vysvětleno.

Umístění: Fyzioterapie Adam Severa fyzioterapie

Pan Severa je odborník, který dokáže identifikovat příčinu bolesti a hned ji začít řešit. Doporučuji