III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1. LF UK a VFN
U Nemocnice 1, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Paní doktorka je mladá, rázná a sympatická. Z povahy svého povolání většinou nesděluje radostné informace a proto nepůsobí moc mile. Umí však odhalit problém a začít ho řešit.

Asi je fakt, že 100 lidí má 100 názorů. Bohužel já se musím přidat k zástupu negativních komentářů k této lékařce.
Nevím, jestli se při mých kontrolách "špatně vyspala", ale ta arogance a nadřazenost tam byla.
Paní doktorka protlačuje moderní trendy chirurgických zákroků (plikace, tubus) a o dalších možnostech se ani nezmíní - člověk si je musí přečíst na internetu.
Já jsem po dlouhém váhání a konzultaci s pychologem (v rámci vyšetření) popřemýšlela a raději šla jinam.

já byla u paní doktorky zatím pouze jednou, ale rozhodně se mi nic, co tady píšete nestalo.. žádná arogance ani nadřazenost... trpím obezitou od mala a mám za sebou již několik vyšetření u obezitologů, takže srovnání mám... byla jsem s vyšetřením spokojena, až na delší čekání.. jinak vše v pořádku

Vážený pane Azygoz, jen jedna otázka. Jste pacientem paní "lékařky" a nebo jejím dobrým známým? Jste-li pacientem, pak Váš názor respektuji, jste-li jen dobrým známým paní "lékařky" PAK TU O VAŠE NÁZORY NIKDO NESTOJÍ!

tak čtu co jste napsali o této lékařce. Já jsem s ní sloužil čtvrt roku (praxe na zdravotnické škole).
Píšete tady, že je arogantní, neprofesionální, netaktní, nemá komunikační schopnosti a jiné negativismy až po, že by jí měla být odebrána licence. Samozřejmě v pomáhajících profesích kam patří i medicína, toto by mělo být a především komunikace. Ale, co jste napsala, že by paní doktorce, měla být odebrána licence považuju za vrchol drzosti a diletantství. Podle mého názoru jste neviděla ,,medicínu“ ani z rychlíku. Na lékaře se studuje 6 let a není žádný mezistupeň buď všechno, nebo nic, když dosáhnete vysněného titulu MUDr. musíte ještě splnit specializaci (atestaci) kde je větší mortalita než studium celé medicíny. Pokud jí nemáte, tak na Vás musí dohlížet lékař, kterou atestaci má v příslušném oboru tzv. stálý lékař říká se v USA a pokud ne, tak jste rezident (také pojem z USA) u nás řečeno lékař před atestací.
A tato paní doktorka určitě atestaci má ( interní lékařství 5 let), čili to máme 11 let studia a pak jako u sester celoživotní vzdělávání.
Když se Vám něco nepovede v práci dostanete maximálně výpověď, když se něco nepovede lékařům, sestrám, zemře člověk .A vidím každý den, lékaře a sestry při práci a občas se pokoušíme odvrátit neodvratitelné.
Tak, abych to uzavřel paní doktorka ( atestovaná lékařka! a to velmi schopná) není ani nekompetentní ani není zmatená (zmatenost už je diagnosa) a vůbec by neměla přijít o licenci. A když už jí chcete kritizovat, začněte u sebe. Nebo zkuste vystudovat Ošetřovatelství, medicínu na LF a on vám spadne hřebínek.

Bohužel ani po odborné medicínské stránce není profesionální jednání, MUDr. by měla raději vyhledat kolegu psychiatra. Jedna z ostud české medicíny. A tihle chtějí přidávat na platu.

Této lékařce by měl být titul odebrán! Absolutně neprofesionální jednání, arogance, netaktní. Paní "lékařce" zřejmě uniklo, že v tomto oboru je nutné pracovat i s psychikou pacienta. Byla jsem tam poprvé a naposledy.

Obezitologie, Karlovo náměstí 32, Praha. Předala mi užitečné informace. Doporučuji , s výhradou - pro silné žaludky, kteří jsou ochotni si při první návštěvě ochotni nechat vynadat.