nábřeží kpt. Jaroše 7/1000, Praha
Ordinace očního lékaře (mapa)

Bohužel nemohu hodnotit paní doktorku, protože jsem u ní nebyla, ale byla jsem dnes u jejího manžela - MUDr. Jorge Solano Gómez. Je velmi příjemný a milý, uklidnil mě a vzhledem k mé letité fóbii z očních lékařů byl asi první, u kterého mi bylo dobře. Brýlovou korekci předepsal dobře, vše pečlivě vyšetřil. Vřele doporučuji.

Paní doktorky Zuzany Solano Gómezové (v záhlaví nesprávně "Gomézová") si vážím jako řádné lékařky a jako slušného a ohleduplného člověka.

Velmi dobrá s lidským přístupem k pacientovi a na vysoké odbornosti v oční problematice,totéž platí i jejím manželovy.

Velmi lidský přístup, pečlivost a špičková odbornost.

Je to nejlepší očař, kterého jsem navštívil, a že jich už bylo. Příjemné vystupování, erudovanost i trpělivost vysvětlit komplikace ji posunuje na špici očařů v Praze.

dobrá očařka myslím

Paní doktorka má velmi profesionální přístup. Její erudovanost je propojená s velmi příjemným vystupováním. Vaši diagnózu i postup léčby ochotně a detailně vysvětlí.

Paní dokrorka je nejen moc milá, ale také je dobrý odborník a to je vzácná kombinace.

Pani doktorka je moc prijemna!