Přípotoční 1334/7, Praha
Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

Paní doktorka je úžasná. Moc hodná, pečlivá, empatickà. Moc hezky radila při čekání našeho miminka. Vždy super přístup. Hygiena super. Úsměvavá. Člověk tam nikdy nejde nerad a se strachem.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Po odchodu Mudr. Rejmana

Mohu skvělou doktorku opravdu doporučit. Když nám umřel gynekolog Rejman, ten byl taky skvělej, ale komunikace byla mizerná. (jsem neslyšící) Nastoupila nová a konečně mi rozumí,dobře spolupracuje s neslyšícím pacientkou. Chválím ji. Je velice ochotná, upřímná. Jsem s ním naprosto spokojená jak s odbornou péči tak s komunikaci.

F
Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková

Dlouho jsem hledala nového gynekologa/gynekoložku. Buď mě chtěli objednat až na září (!) nebo si účtovali nesmyslný roční poplatek 1000 Kč. Což se mi vyplatilo u bývalého gynekologa, během častých návštěv v poradně během těhotenství, rozhodně nemíním platit při preventivní prohlídce jednou za rok, když mám na ní nárok ze zdravotního pojištění. Paní doktorka vybírá pouze jednou, registrační poplatek 500 Kč, což ráda zaplatím, zvlášť když u této skvělé lékařky hodlám zůstat. Paní doktorka je velmi příjemný profesionál, komunikuje, vysvětlí co právě dělá a vyšetření od ní jsem vlastně vůbec necítila, provádí vše rychle a velmi šetrně. Určitě k ní objednám i svojí dceru, pro kterou to bude její první návštěva a nebude z ní mít žádné trauma. Určitě bych paní doktorku doporučila.

Paní doktorku Novákovou opravdu doporučuji. Je velmi profesionální. Chodila jsem k ní před otěhotněním i pak celé těhotenství. Se vším mi poradila a nic nebyl problém. Doporučuji ženám, které nevyhledávají "kafrání" u doktora, paní doktorka se nevykecává, mluví k věci a s ničím se nepáře (v dobrém slova smyslu).

Doporučuji paní doktorku, velice milá, profesionální, citlivá,zodpoví a hlavně vysvětlí na všechny vaše dotazy.

Paní doktorka je skvělá! Přešla jsem k ní od doktora, který nebyl schopen vyřešit mé dlouhotrvající problémy - maličkost, ale otravná. Paní doktorce se to podařilo za necelý měsíc tím, že udělala patřičná vyšetření a nasadila správný lék.
Je vždy vstřícná, věcná a pečlivá. Je to rozhodně nejlepší gynekoložka, ke které jsem kdy chodila!

Bez výhrad. Paní doktorka je milá a fajn, nebudu měnit, jsem tu opravdu spokojená. Vše vysvětlí, nepřehání, poradí. Doporučuji všemi deseti.

Paní doktorky je velice příjemná, sympatická a ohleduplná...Během vyšetření komunikuje a ochotněvysvětluje vše co dělá a vše ochotně vysvětlí na rozdíl od jiných, kteří rovnou předepisují léky.
Rozhodně dobrá volba.

Nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla. Paní doktorka je velmi milá, profesionální, citlivá, vždy vše vysvětlí, naslouchá, je velmi pečlivá. Zbytečně nehrotí, vždy pacienta spíše uklidní a je velmi pozitivní. Má skvělý přístup k pacientům. Už bych k jiné gynekoložce nešla. Jsem velmi spokojená.

• gynekologie a porodnictví