MUDr.

Zuzana Nováková

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• ADC Sanatorium s.r.o.

Hvězdova 1601
    140 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

Doporučuji paní doktorku, velice milá, profesionální, citlivá,zodpoví a hlavně vysvětlí na všechny vaše dotazy.

• Z

Paní doktorka je skvělá! Přešla jsem k ní od doktora, který nebyl schopen vyřešit mé dlouhotrvající problémy - maličkost, ale otravná. Paní doktorce se to podařilo za necelý měsíc tím, že udělala patřičná vyšetření a nasadila správný lék.
    Je vždy vstřícná, věcná a pečlivá. Je to rozhodně nejlepší gynekoložka, ke které jsem kdy chodila!

• P

Bez výhrad. Paní doktorka je milá a fajn, nebudu měnit, jsem tu opravdu spokojená. Vše vysvětlí, nepřehání, poradí. Doporučuji všemi deseti.

• Paní doktorky je velice příjemná, sympatická a ohleduplná...Během vyšetření komunikuje a ochotněvysvětluje vše co dělá a vše ochotně vysvětlí na rozdíl od jiných, kteří rovnou předepisují léky.
    Rozhodně dobrá volba.

• P

Nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla. Paní doktorka je velmi milá, profesionální, citlivá, vždy vše vysvětlí, naslouchá, je velmi pečlivá. Zbytečně nehrotí, vždy pacienta spíše uklidní a je velmi pozitivní. Má skvělý přístup k pacientům. Už bych k jiné gynekoložce nešla. Jsem velmi spokojená.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online