Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková
Přípotoční 1334/7, Praha

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

Úžasný přístup paní doktorky i sestřičky. Obě jsou milé a empatické, paní doktorka je důsledná a kontroly jsou vždy profesionální, paní doktorka vždy vysvětluje, co dělá a co se chystá udělat, o všem se mnou komunikuje. Sestra je taky úžasná, hodná a moc hezky se mnou jedná. Jsem ráda, že jsem našla tak příjemné prostředí, kde se svědomitě starají o mé zdraví. Děkuji

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

Velmi profesionální přístup, zároveň je ale paní doktorka moc sympatická a laskavá. U gynekologa toto opravdu oceníte.
Sestřička je zlatá a přívětivá.
Celkově vždycky návštěva není nepříjemná a člověk vůbec nemusí být nervózní.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

Nejlepsi doktorka a sestra jakou jsem v zivote potkala.. kdyby jen z desetiny takove laskave osobnosti pracovali v porodnictvi, nebylo by takovych traumatizovanych zen z porodu, gyneko vysetreni a zakroku apod.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy je ohleduplná, vše vysvětlí, empatická. Nemam co vytknout. Chodím k ní již více jak 5 let a jsem velmi spokojená.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

paní doktorka i sestřička jsou úžasné. obě dvě moc hodné, pečlivé, vstřícné a empatické. vždy profesionální přístup. vše v klidu a bez stresu. hygiena na velmi vysoké úrovni, čistá ordinace i čekárna. nikdy tam nejdu nerada a se strachem.
určitě doporučuji!

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

Procházela jsem zamlklým těhotenstvím, kdy mi lékařka nedala na výběr a jedinou volbu uvedla kyretáž. I tak jsem se rozhodla vyčkat na spontánní potrat a když jsem po 4 týdnech volala o kontrolu, bohužel mi paní doktorka oznámila, že mi tedy udělá kontrolní UZ ale pouze s negativním PCR testem, který si donesu!.(nebyl nouzový stav) Když vás při takto citlivé záležitosti odmítají zkontrolovat, resp. kladou nesmyslné podmínky, je to opravdu síla. Moc mě to mrzí, myslela jsem že paní doktorka je více respektující. Ale bohužel mi nijak nepomohla. Naopak.Jen mi řekla že je to nebezpečné že vykrvacím. Neustále mě jen posílala do nemocnice a odmítala cokoli jiného. (Vyčkat na SP-v cizině naprosto běžné) Spontánní potrat nakonec proběhl naprosto v pořádku doma díky info od porodní asistentky ( podle kterých je to naprosto běžná a bezpečná věc-diky za ně! ) Plod zanikl v 7tt a potratila jsem až po 8 týdnech čekání.Jsem moc ráda že jsem nepodlehla nátlaku operace a pohla potrat prožít. Byla to posilující zkušenost. Zaplatila jsem si krevní testy jako samoplátce, vyhledala porodní asistentkou a nového gynekologa. Nerada píšu záporné recenze ale tohle jednání cítím jako skutečně špatné.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Jiný

Paní doktorka je úžasná. Moc hodná, pečlivá, empatickà. Moc hezky radila při čekání našeho miminka. Vždy super přístup. Hygiena super. Úsměvavá. Člověk tam nikdy nejde nerad a se strachem.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková Po odchodu Mudr. Rejmana

Mohu skvělou doktorku opravdu doporučit. Když nám umřel gynekolog Rejman, ten byl taky skvělej, ale komunikace byla mizerná. (jsem neslyšící) Nastoupila nová a konečně mi rozumí,dobře spolupracuje s neslyšícím pacientkou. Chválím ji. Je velice ochotná, upřímná. Jsem s ním naprosto spokojená jak s odbornou péči tak s komunikaci.

Umístění: Gynekologie MUDr. Zuzana Nováková

Dlouho jsem hledala nového gynekologa/gynekoložku. Buď mě chtěli objednat až na září (!) nebo si účtovali nesmyslný roční poplatek 1000 Kč. Což se mi vyplatilo u bývalého gynekologa, během častých návštěv v poradně během těhotenství, rozhodně nemíním platit při preventivní prohlídce jednou za rok, když mám na ní nárok ze zdravotního pojištění. Paní doktorka vybírá pouze jednou, registrační poplatek 500 Kč, což ráda zaplatím, zvlášť když u této skvělé lékařky hodlám zůstat. Paní doktorka je velmi příjemný profesionál, komunikuje, vysvětlí co právě dělá a vyšetření od ní jsem vlastně vůbec necítila, provádí vše rychle a velmi šetrně. Určitě k ní objednám i svojí dceru, pro kterou to bude její první návštěva a nebude z ní mít žádné trauma. Určitě bych paní doktorku doporučila.

Paní doktorku Novákovou opravdu doporučuji. Je velmi profesionální. Chodila jsem k ní před otěhotněním i pak celé těhotenství. Se vším mi poradila a nic nebyl problém. Doporučuji ženám, které nevyhledávají "kafrání" u doktora, paní doktorka se nevykecává, mluví k věci a s ničím se nepáře (v dobrém slova smyslu).