MUDr.

Zuzana Nováková

Gynekolog

Kontaktní informace

• M

Doporučuji paní doktorku, velice milá, profesionální, citlivá,zodpoví a hlavně vysvětlí na všechny vaše dotazy.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

• Z

Paní doktorka je skvělá! Přešla jsem k ní od doktora, který nebyl schopen vyřešit mé dlouhotrvající problémy - maličkost, ale otravná. Paní doktorce se to podařilo za necelý měsíc tím, že udělala patřičná vyšetření a nasadila správný lék.
      Je vždy vstřícná, věcná a pečlivá. Je to rozhodně nejlepší gynekoložka, ke které jsem kdy chodila!

• P

Bez výhrad. Paní doktorka je milá a fajn, nebudu měnit, jsem tu opravdu spokojená. Vše vysvětlí, nepřehání, poradí. Doporučuji všemi deseti.

• Paní doktorky je velice příjemná, sympatická a ohleduplná...Během vyšetření komunikuje a ochotněvysvětluje vše co dělá a vše ochotně vysvětlí na rozdíl od jiných, kteří rovnou předepisují léky.
      Rozhodně dobrá volba.

• P

Nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla. Paní doktorka je velmi milá, profesionální, citlivá, vždy vše vysvětlí, naslouchá, je velmi pečlivá. Zbytečně nehrotí, vždy pacienta spíše uklidní a je velmi pozitivní. Má skvělý přístup k pacientům. Už bych k jiné gynekoložce nešla. Jsem velmi spokojená.