Adresa

Platnéřská 11, Praha
Klinika Laser Plastic

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

X
Ověřeny pacient

Mám velice citlivou pleť, dlouhodobé problémy s akné a trpím tlakovou alergií, přesto mi paní doktorka Kulíková po mnoha letech trápení se u různých kožních lékařů a kosmetiček pomohla dostat akné pod kontrolu. Paní doktorka je skvělá, milá, vstřícná a ochotně se vším poradí. Návštěva u ní je velice příjemná záležitost. Člověk má pocit, že si jde spíš popovídat, než řešit zdravotní problém. Paní doktorku Kulíkovou všem vřele doporučuji. H. Kratochvílová


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kulíková mě léčila s velmi agresivním akne. Po několika letech a nezdařených pokusech u jiných lékařů, kdy na mě tato vada nejen bolestivě, ale i psychicky velmi trápila, mě MUDr.Kulíková nasadila celkovou léčbu, po které jsem po třech měsících byla úspěšně vyléčena. Vždy se ke mně chovala laskavě a profesionálně. Po této zkušenosti jsem začala k paní doktorce docházet i na kliniku Laser Plastik, kde mi paní doktorka prováděla laserové zákroky v obličeji a výplně vrásek. Jsem s její prací velmi spokojena a tuto lékařku skutečně doporučuji.
Alena Hamanová


Ověřeny pacient

K této doktorce jsem docházela na laser. Měla jsem něco na tváři.. Po jednom zákroku mi dala příliš silný impulsy, až se sama ulekla a mně pak otekl doma obličej a brada. Šla jsem se vyšetřit ke své praktické lékařce, která mě poslala dál na vyšetření a zjistilo se, že mám od laseru povolený sval na tváři. Dokonce jsem musela jít i k zubaři. Musel mi vytrhnout zdravou osmičku jenom, aby se ta kůže nepnula. K této doktorce bych rozhodně, už nešla.


C
Ověřeny pacient

MUDr. Kulíková je jistě jako korektivní dermatolog na klinice estetické a laserové medicíny odbornice přes peeling, lasery a botulotoxin.
Pracuje však také jako posudkový lékař na klinice pracovního lékařství.Protože jsou u nás kontaktní dermatitidy jako nemoc z povolání všeobecně téměř neuznávány musím konstatovat, že určitý podíl na této skutečnosti má i tato dermatoveneroložka s II.atestací.


J
Ověřeny pacient

Hodnotím a oceňuji velice vstřícný přístup, smysl pro humor, ochotu a úsilí, jakým se snaží nalézt nejvhodnější a nejúčinnější variantu.
Krátká objednací doba (většinou do týdne), přátelské jednání.
Velice doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti