Soukromá gynekologická praxe
Vajgarská 1141, Praha

Umístění: Soukromá gynekologická praxe Jiný

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Důsledná, vše vysvětlí, racionální pohled na věc a celkově je vidět, že ví o čem mluví. Chodím k ní asi tři roky a mám jí fakt ráda. Odbourala můj strach z gynekologů, díky dvěma porodům, jsem si prošla peklem, měla jsem smůlu na neochotné, nedůsledné a hrubé lékaře a lékařky. Pokud tady někdo píše o aroganci, je to lež. Je to "ironička". Podle mě se tak chová právě jen k pacientkám co jsou chytřejší než Google a nebo by měly navštívit babku kořenářku. Děkuju paní doktorko

Umístění: Soukromá gynekologická praxe Prevence

K paní doktorce chodím už 15 let a musim říct, že je to jedna z nejpřijemnějších lékařek, co jsem kdy poznala. A proto i nyní, kdy žiju v cizine, jsem stále její pacientkou.

Paní doktorku znám mnoho let. Pomohla mě, mé dceři, mé kamarádce, mé snaše. Myslím, že to samo o sobě vypovídá, že je odbornicí na svém místě. Je rázná, ale umí.

K paní doktorce Fučíkové chodím už několik let. Ze začátku byla docela arogantní a taky náladová, takže jsem nikdy dopředu nevěděla, jak se bude při kontrole chovat. Často na mě zničeho nic vyjela, skákala mi do řeči a jednala se mnou jak s pětiletým dítětem (ve špatném slova smyslu). Chvíli jsem i zvažovala, jestli nemám odejít jinam.
Zlom ale nastal, když jsem otěhotněla, resp. už před tím, když mi pomáhala ohledně početí dítěte. Tím, že jsem v těhotenství chodila na kontroly poměrně často, tak jsem si na ni zřejmě trochu zvykla :-) a přestala jsem mít pocit méněcennosti a rozčilení při každé návštěvě. :-)
Jinak co se týká mě, tak si nemůžu stěžovat - paní doktorka mi vždycky všechno vysvětlila a i se sama ptala, jestli mám nějaký dotaz.
V čekárně většinou čekám mezi 15 - 30 min.
To, že jsem MUDr. Fučíkovou skousla je asi dané i tím, že moje předchozí dvě gynekoložky byly opravdu strašné - jedna špatná lékařka, druhá naopak erudovaná, ale obě dost arogantní.

Od paní doktorky jsem před nedávnem odešla. Nebyla mi příjemná její arogance při každé návštěvě. Vždy se mnou mluvila jako s blbcem a nic mi nevysvětlila. Vrcholem bylo když jsem s ní chtěla řešit že již více jak dva roky nemůžu otěhotnět a ona mi řekla že to není třeba řešit dokud to nebude více jak pět let. Nyní jsem u paní doktorky na poliklice pSlapničkovépoliklice černém mostě a už víme v čem máme problém a řeší to s námi. Vše mi vždy vysvětlí,zajímá se o nás oba a má chuť nám pomoci. Konečně někdo s lidským a přátelským přístupem kdo ma zájem pomoci. Jsem strašně ráda že jsem přešla. Přestala jsem na gynekologii chodit s odporem a knedlíkem v krku. :-) když s paní doktorkou Fučíkovou chtěla moje máma řešit přechod,bylo jí sděleno že dokud bere antikoncepci tak nemůže jít do přechodu nikdy.

K paní doktorce chodím už 3 roky, ale budu jí měnit. Když jsem s ni jako laik probírala možnosti antikoncepce a zajímali mě i alternativní plodné a neplodné dny, vysmála se mi a řekla "když chcete něco bez hormonů a spolehlivého, dejte si mezi kolena šumivé céčko, s tím určitě neotěhotníte." Pokaždé si přijdu jako malá hloupá holka co jí otravuje. Peníze navíc by mi nevadili, ale ten přístup a arogance.

Vrchol všeho je televize s reklamními spoty co vám celou dobu co čekáte čekárně (obvykle tak hodinku...) valí do hlavy klíny o nejnovějším řešení mykoz a novinkách v kosmetických přípravcích...

K pani doktorce chodim jiz mnoho let a nikdy jsem nezazila tak uzasny pristup k pacientovi jako ma ona. Prosla jsem s ni dvojim tehotenstvim i pres veskere problemy jsem to zvladla jen diky pani doktorce, ktera mi pomohla i ve velmi tezkem obdobi. Vzdy poradi, pomuze i co se tyka osobnich problemu. To ze se u ni plati rocni poplatek je dnes naprosto normalni u vetsiny soukromych lekaru a necini mi to zadny problem. Rada si priplatim za osobni a mily pristup soukromeho lekare. Kazdy ma dnes volbu a pokud nekomu vadi priplatek muze jit jinam. Zastavam nazor ze k cloveku se lide chovaji tak jak se chova on k nim, takze pokud nekdo prijde k lekari a je neprijemny jiz pri vstupu do ordinace, nemuze cekat ze se na nej lekar bude smat. Pani doktorce dekuji za to jaka je a jak se chova ke svym pacientum, je proste nejlepsi.

Právě jsem se od paní doktorky rozhodla odejít. Jsem asi málo průbojná a tak jsem si od paní doktorky nechala několik let líbit ponižování při kontrolách, nesmyslné poplatky, aroganci během telefonických konzultacích.Ke změně lékaře mě přemluvila kamarádka a jsem jí opravdu moc vděčná. Lékař z Polikliniky Opatovická je přirozeně příjemný, dokonce používá lepší techniku a i při vyšetření je jasná pečlivost, která se s paní doktorkou Fučíkovou nedá srovnat. Celkový přístup je prostě diametrálně odlišný. Jen chci varovat ženy, které by se chtěly paní doktorce svěřit do péče - jinde najdete lepší přítup za podstatně méně peněz, doktory se zkušeností z fakultních nemocnic, ne jen z malé ordinace, ve které se Dr. Fučíková cítí jako tvor nadřazený.

Paní doktorka je velmi náladová. Od radostné euforie přechází k netečné aroganci. Vůči mne byla pokaždé velmi nepříjemná, chovala se blahosklonně. Je v podstatě nemožné s ní cokoli řešit po telefonu, je nepříjemná, arogantní. Na vše odpovídá: přijeďte. Strávíte pak hodinu v čekárně a celá "konzultace" je odbyta za 5 minut. Také se mi stalo, že při telefonátu, během kterého mi měla sdělit výsledky, mne opět chtěla posílat na totéž vyšetření!! Tudíž nechápu, zač si člověk platí onen "poplatek za vedení karty", když si paní doktorka tuto kartu není schona ani otevřít. Celkově jsem s jejím přístupem velmi nespokojena!

K paní doktorce chodím už léta a jsem velmi spokojená. Poplatek mi opravdu nevadí, vstřícný přístup je pro mě daleko důležitější