Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Klatovy

• „K panu doktorovi docházím několik let.Ze zubaře mám už od dětství panickou hrůzu.Ale nikdy jsem se nesetkala s někým lepším než je on!! Hezké prostředí..milý přístup..a hlavně ..perfektně odvedená práce..Jsem maximálně spokojená a vděčná..že můžu k němu docházet..Je opravdu jeden z mála..který má o své pacienty zájem a dělá pro ně maximum..!!Dík patří i sestřičce za milý přístup. Více

V Konci 96, Měčín Mapa

Praktické zubní lékařství

Vídeňská 12, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• „Vřele doporučuji, paní doktorka je odbornice nejen na trhání, ale i na udržování chrupu ve výborném stavu. Díky její specializaci na paradentózu mám stále zdravý chrup. Vždyť poradí jak si správně čistit chrup, jaké mezizubní kartáčky by bylo vhodné pravidelně používat, je milá a vstřícná, ordinací má špičkově vybavenou. Jsem velice ráda, že mám to štěstí a mohu k ni chodit. Doporučuji a Děkuji za péči. Více

Stomatologická ambulance

• „Pana doktora hodnotím ako maximálne na úrovni jak v kvalite vykonanej práce tak v rýchlosti . Hneď na prvej návšteve i keď mal na mňa vymedzený čas len na vstupnú prehliadku opravil tiež akútny predný zub ( 1/4 ulomená ) a to rýchlo, bezbolestne a esteticky super. Sestrička taktiež veľmi milá , pohotová , ktorá taktiež prizpieva k rýchlosti pána doktora. Som veľmi rada, že zrovna som mala také šťastie, že priberal paciantov. Mala som stomatológa v Kroměříži, po presťahovaní sa v Plzni, ale MUDr. František Jelínek je naozaj super, super. Prvý-krát môžem povedať, že som sa tešila k zubárovi. Naozaj vrele a úprimne doporučujem. Mária Štensová. Více

Dragounská 404/IV, Klatovy Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Velice příjemný pan doktor i jeho dcera.Obrovská spokojenost, profesionální a přitom velice lidský přístup.První doktor u kterého můj 3 letý syn neplakal. Více

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka je velice příjemná a sestřička též. Přešla jsem k ní od jiné zubařky, která nebyla schopna za celý rok přijít na to, proč mi zub bolí. Kromě ní jsem navštívila snad všechny klatovské a část plzeňských lékařů, ale MUDr. Kováříková byla z nich jediná, která na to přišla a zub vyléčila. Přiznám se, že k zubaři se bojím chodit, ale u ní v ordinaci je vždy příjemná atmosféra, veškerý zákrok vysvětlí, takže ten strach ze mě opadne. Pokud potřebuji ošetření i mimo ordinační dobu nebo objednání, není problém. Vřele doporučuji. Více

5. května 112/IV, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• „U paní doktorky je péče jako na soukromé moderně vybavené klinice,rád si za kvalitou na zubní ošetření přijedu do Klatov (a nejen já) a vím,že jsem ošetřen na 100%. Více

Měchurova 658, Klatovy Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pečlivá a k pacientovi empatická.

nám. Svobody 1/I, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• „V létě jsem musela navštívit pohotovost v Sušici, měla jsem štěstí, zrovna sloužil pan doktor Pokorný. Nejenom, že mě ošetřil zub, měla jsem pod zubem u můstku váček, tak vrtat můstek, čistit zub, a vzhledem k tomu, že jsem byla na chalupě, nabídl mě, že pokud nejedu domů, aby mě doošetřil můj zubař, tak se toho ujme sám. Moc bych tímto chtěla poděkovat, jak pan doktor, tak sestra, jsou na svém místě, výborně se doplňují, i tak nepříjemný zákrok jsem zvládla v pohodě. Více

Poliklinika Sušice

• „Paní doktorce Zoubkové se daří zbavit mě stomatofobie, která se mě jako klíště držela skoro 40 let. Díky :-)

Masarykovo náměstí 1, Přeštice Mapa

Praktické zubní lékařství

• „Díky panu doktorovi Kučerovi jsem se přestala bát zubaře,protože lepšího jsem nikdy nepoznala!Jemný,příjemný,ochotný,opravdu ten nej!!jen je velká škoda že už neordinuje,protože odešel do důchodu.Velká škoda!!!!! Více

Masarykovo náměstí 104, Přeštice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Výborná paní doktorka. Celá naše rodina k ní chodí a holky se u ní "bílého pláště" nebojí, protože paní doktorka si umí děti získat. Třeba je i povozit na křesle. A já mám díky ní zachráněný zub, protože někdo jiný to zkazil. Manželce předělala přední zuby tak pěkně (taktéž oprava po jiném Mudr.), že je má jak svoje. Jediné co by mohl být problém, je dlouhé čekání, ale to je způsobené tím, že v průběhu dne za ní lidi chodí, že mají nějaký problém a ona prostě nikoho nechce odmítnout, zvlášť s bolestí. Také jsem to zažil a byl jsem jí vděčný, že mě vzala bez objednání. A protože jsem od přírody ukecaný, tak ani u pani doktorky pusu nezavřu a tudíž se ptám co a jak se bude dělat a jaká plomba je nejlepší atp.. Vždy mi vše trpělivě vysvětluje a také proto můžou lidé v čekárně čekat, ale jsem již psal, je to jen její snaha odvést práci na 100%. Prostě doktor s lidským přístupem. S paní doktorkou nejsem příbuzný, ani jí toto hodnocení nepíši na objednávku. Více

Vodní 115, Kdyně Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Skvělý, pečlivý zubař, chodím k němu od dětství přes 20 let, a děsím se chvíle až ukončí karieru a budu muset měnit. Přestože žiji už 5 let v Plzni, za tímto lékařem se mi vyplatí do Klatov dojíždět!! Lucie Urbanová Více

Nádražní 843/III, Klatovy Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „u tohoto stomatologa zuby nebolí, protože dělá perfektně a jemně.

Dragounská 404/IV, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• „Bere Vás jako partnera a všechno pečlivě vysvětlí. Sympatický a velmi ochotný.

Poliklinika Sušice

• „Za paní doktorkou dojíždí celá naše rodina až z Domažlic a jsme velice spokojeni!!!

Náměstí 167, Plánice Mapa

Stomatologická ordinace (dosp. i děti)

• „S péčí paní doktorky jsem moc spokojená. Je pečlivá a usměvavá. Sestřička je také velmi milá. Děkuji

Stomatologická ordinace

• „Paní doktorku mi doporučila moje sestra po osobní zkušenost jejího manžela. Paní doktorka je velice vstřícná, milá, ochotná a hlavně profesionální. S její prací a jsem moc spokojená a moc ji děkuji. Více

Nádražní 235, Kdyně Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „K paní dochtorce chodím asi od 12cti let, vždy velká spokojenost a vždy mi pomůže, akutní případy jsme už taky řešili Více

Nádražní 149/III, Klatovy Mapa