Zubař Kamenický Šenov

• „Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná. Více

Bulharská 823, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Za mne taky super paní doktorka sice mám vždy strach jít k zubaři ,ale vždy ochotná vysvětlí že se clovek opravdu nemusí bat. Více

Poštovní 412, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepsi zubar, jakeho znam. Peclivost, snaha o zachovani zdraveho chrupu, profesionalita, lidsky pristup. I po prestehovani do Jihlavy dojizdim a nehodlam menit, dokud bude ordinovat :) Více

Lesní 3012, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka je velice šikovná a příjemná lékařka, již několikrát mi velice pomohla, za což jsem jí velice vděčný.

Cihlářská 3124, Varnsdorf Mapa

Zubní lékař

• „Paní zubařka je nejlepší kterou jsem ve svém životě potkala. Její práce je vždy kvalitní. Přístup k pacientům skvělý. Jen mě mrzí, že si člověk nemůže svého oblíbeného lékaře vzít s sebou, pokud se musí přestěhovat do vzdáleného města. Přeji paní doktorce jen to nejlepší, chápavé, vděčné a trpělivé pacienty. Děkuji jí zaskvělou práci, péči, čas a pochopení které mi po dlouhá léta věnovala. Více

Ústecká 2855, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Marcelka je super! :-)

Dlouhá 125, Žandov Mapa

Zubní laboratoř

• „Jsem velice spokojená,pan doktor mně zbavil velikého strachu z ošetření. Injekce jsou bezbolestné a ošetření šetrné. Čekání v čekárně minimální. Teď chodím do ordinace s klidem. Více

Smetanova 372 47 301 Nový Bor, Nový Bor Mapa

Zubní ordinace

• „Opravdu se snaží pomoci.Obětavá.Rozhodně práci nedělá pro peníze.

Bendlova 2336, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorku mohu jen chválit, je příjenmá, vše mi vysvětlila a profesionálně a bezbolestně ošetřila..minimální čekací doba..sestřička je také moc hodná..příjemné prostředí..jsem ráda, že jsem p.doktorku našla..děkuji.. Více

Kamenický Šenov Mapa

• „Toto je paní zubařka.Chodím k ní již 15 let a nemohu si jí i sestru která u ní pracuje vynachválit.Obě jsou milé,vstřícné a ochotné.Ona mě odnaučila proč se zubaře bát.Mockrát jim oběma děkuj.Kdyby byl každý jako ona tak by se nikdo zubaře bát nemusel a proto ještě jednou díky moc. Více

Prokopa Holého 147, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „K panu doktorovi chodím od dětství,je velmi šikovný.Má výborný přístup k dětem.Jediné co bych vytkla je,že nepoužívá rukavice a nahodile se v ordinaci mění kelímky. Více

Moskevská 671, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Je mi 69 let. Vystřídal jsem v životě řadu stomatologů, ale ke všem jsem chodil s obavami a nechutí. S panem doktorem je pohoda, občas se v ordinaci hlasitě řehtáme. A poradil s výběrem zubního kartáčku a pasty, takže si konečně na stará kolena čistím zuby správně. Více

Bulharská 844, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Musím říct, že s takovou péčí jsem se ještě nesetkala. Paní doktorka mě vzala s bolavým zubem, ačkoliv nejsem její pacientka. Udelala mi rtg, důkladně vysetrila a ošetřila - bezbolestně! Vse mi do podrobna vysvetlila a byla moc příjemná. Stejne tak sestřička! Zkratka obě zlaté. Snad poprve jsem seděla v zubarskem křesle naprosto klidná, bez sebemensiho strachu. Až mě mrzí, že nepřibírá nové pacienty. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Po špatných zkušenostech konečně výborný zubní lékař. Nemohu si stěžovat, výborná péče i přístup.Velmi milá a šikovná i sestřička. Mohu jen doporučit. Kříž Více

Malá 1167, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Prvni paní Zubařka z které nemá naše dcera mdloby skvělý přístup i odvedena práce určitě u paní doktorka zůstaneme i oba s manželem Více

náměstí Svobody 250, Zákupy Mapa

PERFECT DENT, s.r.o.

• „Bolí vás zub? "Na pokladnu" vám ho tak akorát vytrhnou. Paní doktorka se celkem pochopitelně snaží šetřit lidem peníze. Mně ušetřila ošetření kořenových kanálků za pět tisíc a nasadila můstek za deset tisíc na podebraný kořen. Můstek je velmi podařený, ale po cca roce bude muset ven. Inu i mistr... Lékařka je to dle referencí výborná. Jenže od doby, co stát ze stomatologie udělal byznys, je poněkud zvláštní, když stomatolog prezentuje jako bonus pro klienta (bohužel dnes již nikoliv pacienta), že neche/nemůže poskytovat moderní metody ošetření. Zubařů je opravdu málo. Tahle paní ale není Bůh, i když se tak může jevit. Možná jiným, ale mně ne. Přesto však děkuji za odvedenou práci. Co se nepovedlo, nebylo určitě z nedbalosti či nechuti k náročnějším výkonům. Prostě jsme lidi a ne stroje. Proto plný počet. Přeji jen spokojené pacienty. Více

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Jsem ráda že ho máme. Chodím tam i s 6letou dcerou i přítel. Nikdy jsem nečekala v čekárně déle než hodinu.

Komenského 358, Cvikov Mapa

DENTMAR, s.r.o.

• „Hodnocení mluví naprosto jasně, v této oblasti není lepší zubař! Profesně vynikající, lidsky milý a vstřícný, miluju ty chvíle, kdy jsem-li kvůli stavu svého chrupu nucena vyhledat jeho pomoc!!!! Více

Smetanova 372, Nový Bor Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úžasné, skvělé, nejlepší. Péče, zákrok, vše na špičkové úrovni. Jsem vděčný za to, že mohu být pacientem této skvělé stomatoložky. Více

Děčínská 461, Benešov nad Ploučnicí Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pani Dr.Bruncova je da se říct nase rodinna zubní lekarka a nyni je jeji pacienkou i ma dcera...nemohu na ni nic jiného nez pet chvalu...i kdyz jsem ji komplikovala lecbu v mnoha případech tim, ze jsem jeji pomoc vyhledala az vic nez v poslední chvili,vzdy mi vysla vstříc, a i přes velmi nabity program si na me nasla cas (ve většině pripadech jsem nebyla objednana)a z mych jiz velmi akutních potizi mi pomohla s vlidnou a vrelou pomoci. Je to clovek na svém miste...DEKUJI :) Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa