Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Jičín

• „Celý svůj dospělý život jsem měl smůlu na zubaře. Dospěl jsem až do stavu, že jsem měl z návštěv u zubaře strach. Měl jsem ale velké štěstí, když jsem se "dostal" k panu doktorovi Kudibalovi!!! Od podrobného vysvětlení při první návštěvě, až k vlastním zákrokům ze mne strach zmizel a jak již psali ostatní, přestal jsem mít ze zubaře obavy. Přístup pana doktora a sestry je tak lidský a fajn, že to snad ani není možné! (v tom nejlepším samosebou) Zubaři se na mne doslova vyřádili, ale když jdu ke specialistovi, tak očekávám, že své práci rozumí a důvěřují mu. Skoro mne tato idea přešla, než jsem zakotvil u PANA doktora. Teď to mohu s klidem považovat za pravdu. Přeji Vám pane doktore jen to nejlepší, jste profik s velkým "P", DĚKUJI Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• „K pánům doktorům Hvězdovi a posléze Štrauchovi chodím již přes 30 let, kdy mi opravili zuby tak, že ani jednou nedošlo k bolesti, vždy perfektní a za vyšší cenu to stojí! Více

Dělnická 221, Jičín Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena. Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta. Více

Harantova 1867, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nejlepší zubař století Příjemná, šikovná, super jednání s pacientem. Takových kdyby bylo víc. Děkuji paní doktorko ????. Jak říkal můj kolega ,,doufám, že mě má lékařka přežije". Více

Pivovarská 1820, Nová Paka Mapa

Ambulantní stomatologické zařízení

• „Byla jsem velmi mile překvapena jak byl pan doktor vstřícný,laskavý,milý a neuvěřitelně ochotný mi pomoci a vyřešit mou situaci,jak časově,lidsky.Mám pocit,že jsem se ocitla chováním ve 30 letech,takzvaně noblesa Oldřicha Nového,dlouho jsem nepotkala člověka takového charakteru a vystupováním,kéž by bylo takových lékařů a lidí všeobecně více,vzácný člověk a jemu patří moje velké dík.Sarková Více

Dělnická 221, Jičín Mapa

Privátní zubní praxe - stomatologa s lab.

• „pana doktora navštevuji 20 let a jsem s ním maximálně spokojen.Jineho bych už nechtěl.Proste super lekar

Markova 8, Turnov Mapa

APOLONIE, s.r.o.

• „Můžu vřele doporučit,je mladý,moderní pojetí léčby,perfektní.Po nehodě mě spravil zuby perfektně ,že jsem ani nedoufal -dky T.Kosino!!! Více

T. G. Masaryka 127, Ostroměř Mapa

Praktický zubní lékař

• „spokojenost nadevse:)docela draha ale za kvalitu se plati....pecliva az z toho obcas aspon me mrazi ale minimalne bolestive zakroky Více

Tyršova 262, Jičín Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Ordinace bez čekání, odborné ošetření na výši.

Revoluční 1128, Jičín Mapa

Zubní ambulance

• „Skvělý doktor a úžasné ruce. Skvělé vystupování. Naprostá spokojenost ve všech směrech. Léčí celou rodinu

Hilmarova 70, Kopidlno Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor mi poskytl akutní ošetření při bolesti. Velmi pečlivě vše prohlédl, udělal RTG a provedl nejnutnější zákroky. Příjemně mne překvapil jeho přístup a snaha pomoci, které si moc vážím! Lékaře mile ráda doporučuji. Více

č.d. 262, Libštát Mapa

Praktický zubní lékař

• „Jsem velmi spokojený s paní zubařkou, po pravdě, k ní jezdí celá naše rodina a nikdo si na ni nemůže stěžovat, jen chválit... Paní zubařka je šetrná, opatrná vůči bolesti člověka a hlavně její výplně pevně drží.... Všem mohu jen vřele doporučit a taky o tom svěčí i její kapacita, která je maximálně zaplněná... Jsem rád, že mě paní zubařka ochotně ještě vzala mezi své klienty... Plocar Více

U Barborky 374, Rožďalovice Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Paní doktorka je velice milá a ochotná. Vše dělá pečlivě a precizně. Chodím k ní už 12 let a nemůžu si stěžovat. Snad jen, že při akutním problému je čekání opravdu neúměrně dlouhé, ale to nezpůsobila ona, ale spíš to, že je málo zubařů. Kdo k ní jde poprvé, by si také měl připravit dostatek peněz, protože někdy to může vyjít dosti draze. Ale platila bych i víc, protože péče je v tomto případě opravdu nadstandartní oproti minulým zkušenostem a zuby mám jen jedny :-). Více

5. května 715, Lomnice nad Popelkou Mapa

Praktický zubní lékař

• „K doktorům chodím více než ke komukoliv jinému za kvalitou. Proto léta neměním paní doktorku Junkovou za jiného stomatologa, byť je to pro mě časově a organizačně náročné a dojíždím z města, kde o stomastology není nouze. Čekání v čekárně netěší nikoho, ale věřte mi, že zkušenost s prázdnou čekárnou, kterou jsem přece jenom z důvodu akutnosti musela podstoupit, byla otřesná - byla jsem ošetřena přesně na čas, ovšem nástroji snad z první republiky, bez sestry, špína, komunikace nula.... Oceňuji zapálení pro obor, investice do vybavení, materiálů, školení, pracovitost, profesiálnost + je paní doktorka příjemná na pohled i na poslech. :-) Mrzí mě jednoduchost záporných hodnocení. Více

Svatopluka Čecha 253, Jičín Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nejlepší stomatolog.. stará se i o mé rodiče již řadu let. Mně dal zoubky dohromady, měla jsem je v strašném stavu od dětské doktorky. Na někoho může působit arogantně, ale on arogantní vůbec není. Je vtipný a vcelku přátelský člověk. A co je nejdůležitější, rozumí své práci jako málokterý zubař! Vždyť také před lety pracoval i v zahraničí. Vzhledem ke svému věku je jednoduše nad věcí a proto ho také rozesmálo, když jsem chtěla raději umrtvit půl pusy při vrtání. Samozřejmě mi to neumrtvil, ale nakonec to nebylo nic hrozného. Když jsem zas chtěla být krásná a mít bílé plomby, opět se jen zasmál a dal mi amalgám. Sice to ani teď nevypadá přenádherně, ale na to, v jakém stavu jsem ten zub měla, mi drží už 5 let. Nebýt jeho, měla jsem už možná v 17 korunku. Děkuji, pane doktore! Více

Tyršova 262, Jičín Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Vyjde lidem vstříc.Děkuji

Čechova 219, Rovensko pod Troskami Mapa

Praktický zubní lékař

• „Myslím, že provádí velmi pečlivou práci a odborně je na výši. Kladně hodnotím i prostředí ordinace a čekárny.

U trati 1895, Nová Paka Mapa

Privátní zubní praxe

• „PAní doktorka je velmi milá, obětavá a svou práci umí

Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka a sestřička jsou velmi skvělé ochotné,pí.dotorka mi dala zuby do hromady i když jsem byl finanční tísni.a moc nim za vše děkuji,Doporučuji Více

Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou Mapa